Leroy Merlin

Modlniczka

Opinie o Leroy Merlin

Biały Murzyn

dyrektor ma pracownika głęboko w poważaniu a kierownictwo jeszcze głębiej. zarobki na poziomie zapomogi z MOPS-u , tyranie ponad własne siły i jedynie co masz z tego to ból kręgosłupa

mirka

maja tez oferty pracy dla kasjerek @dfrg i zastanawiam się czy nie aplikować, oferują dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia a także opiekę medyczną, atrakcyjne rozwiązania socjalne

AnnniA
@mirka 06.04.2016 10:46

Mirka nie radzę Ci tam iść...tam panuje kolesiostwo . .będziesz robiła na wszystkich stanowiskach a i tak Cię nie docenia bo mają swoją grupkę. O podwyżce możesz pomarpomarzyć tylko 'kolezankinki,kerowniczki dostają.

magazynierr

Omijać z daleka! pracowałem tam (modlniczka) kilka lat temu na magazynie. Kwestie zarobków zupełnie pomijam (minimalna krajowa,z resztą nie oczekiwałem więcej), bo nie grają roli przy tym co napiszę poniżej: - nadgodziny to prawie codziennosć. Nie wolno było zamykac magazynu póki jaśnie pan dyrektor nie spojrzy surowym okiem, czy wszystko jest ok (bywało ,że jego przyjscie trwało 20 min a przez kolejne 20 min szukał, czego by się tu doczepić) - donosicielstwo (wszyscy na wszystkich, niezaleznie od szczebla) - totalna olewka BHP!! Przeciągać cały dzień paleciakiem 3 tonowe ładunki, podczas gdy udźwig paleciaka to 1,5 t max! - świat Orwella, czyli kamery nad głową. Zakaz telefonu, zakaz jedzenia i picia, zakaz wchodzenia na sklep itd. obserwowano KAŻDY krok, cały czas. Wystarczyła chwila nieuwagi - np przewróciła się paleta z towarem - od razu telefon od "góry" ze zj... Nawet, jeśli każdy się wyrobił z czasem (rzadko się to zdarzało), to i tak trzeba było udawać, że się coś robi, żeby nie dostać telefonu z oskarżeniem, że się nie pracuje!! Ponadto, każde przewinienie było archiwizowane, aby można było potem postraszyć pracownika np zwolnieniem (sam widziałem siebie na kamerze). System był tak dopracowany, że zniekształcał postrzeganie rzeczywistości niektórych pracowników (kiedyś usłyszałem, że kierownik X jest TAKI DOBRY, bo pozwala pić kawę!) - system (de)motywacyjny: pracownik, który przeliczył najmnniej towaru w miesiącu, był "zsyłany" za karę do pracy na tej części magazynu, która odpowiada za materiały budowlane (b. ciężkie palety) - wały na nadgodzinach (owszem, nadgodziny były oddawane - ale były źle przeliczane, na niekorzyść pracownika!) - kierowniczy szczebel oderwany od rzeczywistości reasumując, nie znalazłem tam ani jednej pozytywnej rzeczy. Chodziły plotki, że dyrektor sklepu był oskarżony o mobbing, co szczerze mówiąc, wcale by mnie nie zdziwiło.

witam

1500 to gora co zarobisz na poczatek i tak przez caly rok zapomnij o awansie big brother czuwa

Orientuje si� kto� jakie s� wynagrodzenia na stanowiskach kierowniczych.

Legion88

Placa minimalna, brak mozliwosci awansu a jak juz sa to po awansie nic to nie zmienia max 100PLN podwyzki obiecuja premie a i tak ich nie ma. Kierownictwo w wiekszosci oderwane od rzeczywistosci nie maja pojecia o nakladzie pracy jaki pracownicy wykonuja i dorzucaja coraz wiecej jak sklep nie wyrabia obrotow.

Zostaw opinię o Leroy Merlin - Modlniczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leroy Merlin