Leroy Merlin
counter
2 8 36 5 1
Karol

Święta Prawda . W tym Obozie liczą się tylko Słupki a nie Ludzie.???? Pozdrawiam mużynów za 2100 netto

Tak5Nie1
Roman

Szanowni Klienci. Jako pracownicy LM Opole pragniemy Pañstwa Przeprość że nie możemy w 100% zająć się Pañstwa Obsługą wybaczcie nam!!!.. Kierownictwo oraz Dyrekcja robią wszystko abyśmy mogli poświęcić wam 20% naszego czasu na obsługę WAS reszta to 80,% prac zleconych przez przełożonych tzn. Wyciś przyniś pozamiatajj.Dlatego dochodzi do sipięć między klientami a pracownikami bo nie wiemy co mamy robić albo WY albo zadania. Jeszcze raz BARDZO WAS PRZEPRASZAMY,. WYBACZCIE NAM.

Tak4Nie1
Pracownik Hali Nowy wpis

Pieniędzy na godne podwyżki BRAK. Ale na montowane kamer SĄ. Proszę Panie."D" Na zamontowano kamer w Toalecie są tam lepsze widoki np. Figurek z brązu.

Pytanie Nowy wpis

Czy w firmie Leroy Merlin są regularne szkolenia pracownicze?

Adam Nowy wpis
@Pytanie

Tak są szkolenia na (usunięte przez administratora) Ten okręt zwany LM Opole tonie jak Titanic.

Magazynier

Jakie zarobki na magazyniera w Opolu? Dalej 2500 brutto ?????? Proszę o informację.

Magazynier
@Magazynier

3000brutto jakieś 2100 netto OBI czy Castorama mają 3300 - 3500 brutto. LM Opole najsłabsze zarobki w regionie. Wstyd !!!!!.

@Magazynier

Zarobki w LM Opole są już znane. Ale powiedzmy trochę o ścieżce awansu zawodowego. Podam przykład Działu Budowlanego wyrzucono koordynatora działu tylko po to aby zrobić miejsce dla znajomego który z budowlanym ma tyle wspólnego co pies z kotem. Gratulacje .

@Magazynier

Pracując w LM w Opolu jesteś WYJĄTKOWY spotkała cię nagroda życia robisz wszystko za 2100 netto. Jednym słowem Najtańszy Pracownik Marketów w Opolu. Do tego jeszcze praca w nieklimatyzowanej hali w lato i na dodatek w masce sama przyjemność i zaszczyt. Zapraszam

Krzysztof Nowy wpis
@Pracownik

Po 10latach pracy w tym obozie otrzymałem nagrodę Dyplom oraz Reklamówkę z prezentami o wartości 35zł tanie Wino tanią Bombonierkę oraz Breloczek. Zwolniłam się z tego Obozu i jestem Szczęśliwy.

Roman

Tak4Nie1
@Roman

Jako pracownik Hali potwierdzam prawdę !!!. Obsługa Klienta na poziomie 20% reszta gnojenie pracownika jak tylko można.

Adam
@Roman

Boże mój jest mi naprawdę wstyd gdy ktoś znajomy zapytanie gdzie pracuje i ile zarabiam.. Po 5 latach pracy w tym Obozie zarabiam 2100 netto. Każdy śmieje mi się w twarz smutne ale prawdziwe. Zapraszam do pracy w tym Obozie.

Klient
@Adam

Jako klient współczuję pracownikom bez klimatyzacji w takie upały można paść na twarz.

@Klient

Cała prawda o LM Opole. Fatalne warunki pracy!. Zarobki głodowe!. Socjal na poziomie dziadostwa!.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 146 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Leroy Merlin?

PIOTR

WITAM REKLAMA W LEROJU ŻE KIEDY KUPI ZA 1000 ZŁ TO DOSTANIESZ 100 ZŁ NA INNE ZAKUPY .TO (usunięte przez administratora) KUPIŁEM ZA 1200 ZŁ I OD RAZU WZIOŁEM FAKTURĘ I NIE DOSTAŁEM BONU NA 100ZŁ TŁUMACZYLI ŻE TYLKO KLIJENT INDYWIDUALNY MOŻE DOSTAĆ A NIE FIRMA !!!!! TRZEBA UMIEĆ PRZYCIĄGNĄĆ KLIENTA (usunięte przez administratora) W BIAŁY DZIEŃ

Anita

Ile działów jest w sklepie?

Karol

Szanowny Panie Prezesie. Już czas dać pracownikom zaległe Podwyżki za rok 2019. Handel ruszył !!!. Pozdrawiam LM Opole

Tak5Nie1
Karol

Czytać to trzeba umieć najlepiej ze zrozumieniem. Prawdziwy Murzyn za takie pieniądze nie wydaje z łóżka tylko mużyn w zielonej koszulce z uśmiechem na twarzy narażony na Coronawirusa jak uniwersalny żołnierz stawia czoło przeznaczeniu wypełnia misję dla dobra prezesa. Zapraszam ciebie na zakupy za kaszlam i smarknę na twoje oblicze przejedziesz kwarantannę może wtedy znajdziesz czas na naukę czytania. Pozdrawiam

Tak1Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 247 dni.

Czy pracodawca Leroy Merlin organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

TakNie1
Piotr

W ubiegłym tygodniu w opolskim LEROY-u na dziale oświetlenie obsługiwała nas pani Mariola. Wykazała się dużą fachowością, wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie pytania, a dodatkowo była uśmiechnięta i bardzo miła.

Aneta

Wiele piszecie jako klienci opolskiego Leroy Merlin, a w sumie nie do końca chodzi o to na tym forum... Oczywiście Wasze opinie też są ważne, bo również składają się na rozwój firmy, ale kandydatom do pracy z pewnością więcej powiedzą konkrety napisane przez pracowników Leroy Merlin. Czy możemy na takie liczyć?

Basia

Wielkie podziękowanie Pani Marioli z działu oświetlenie za miłą i profesjonalną obsługę.

Dobry człowiek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 277 dni.
 Problem

Liudzie uważajcie jak kupujecie w tym sklepie bo przez pomyłkę wezmiecie nawet perdulke a nie zaplacicie to ochrona was z góry traktuje jak (usunięte przez administratora) i na nic się zdaje wasze tłumaczenia oni od razu wzywają policie

Basia

Serdecznie dziękuję Pani Marioli z działu elektrycznego za miłą i profesjonalną obsługę.

Maria

Dziękuję za bardzo miłą obsługę Panu Zbigniewowi , rzadko spotykaną.

JAREK

WSZYSTKO OK

Marta i Jacek

W dniu dzisiejszym potrzebowaliśmy pomocy w wyborze paneli i drzwi , Pan Artur pomógł Nam w każdym detalu . Od wyboru koloru po podkład czy listwy. Cierpliwy i wyrozumiały oraz mający idealne podejście do klienta. Po 20 minutach mieliśmy już zamówione wszystko co potrzebujemy. Polecamy tego Pana!

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 356 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Leroy Merlin? Można dołączyć rodzinę?

piotr

jedynie co zrobie to żeby zatrdudnic sie popracowac 2 tygodnie L4 przez 3 miesiace leci ;0000 kasa leci eatat anstepny leci

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Opole

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Leroy Merlin