Leroy Merlin Mikołów

Mikołów

Leroy Merlin Mikołów
4 7

Opinie o Leroy Merlin Mikołów

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Monika

DK038, Czy jako obecny pracownik firmy Leroy Merlin Mikołów, możesz nam udzielić wieści jak wyglądają w tej firmie benefity oraz dodatki pracownicze? Twoja wiadomość w tym temacie będzie dla nas niezwykle cenna. @Byla pracownica, Sądzisz, że pracodawca nie docenia swoich dłuższych stażem pracowników? Proszę opisz bardziej swoją opinie dlaczego uważasz, że firma Leroy Merlin Mikołów nie docenia pracowników bardziej doświadczonych.

Byla pracownica

Powiem tak (usunięte przez administratora) syfem popychany... dopoki jestes mily/a dla swojego przelozonego siedzisz cicho i nie pokazujesz swojego zdania jest OK inaczej wypad. Starzy pracownicy sa ignorowani oraz nie doceniani przez co sie zwalaniaja. Przychodza nowi i dostaja stawke identyczna jak pracownik z 5-letnim stazem. Prawda jest taka ze bynajmniej na kasach trzeba byc lizusem aby cos osiagnac, a jak juz cos osiagniesz to siedz cicho i pilnuj swojego bo Ci jakas mloda lizo (usunięte przez administratora) miejsce zapier....

DK038

Przyszły lepsze czasy dla sklepu. Jest nowe kierownictwo i dobre zmiany. Praca nie jest łatwa ale nic za darmo. Zarobki w okolicach 3tys brutto, jest umowa, jest socjal są dodatkowe premie. Jako stary pracownik mogę napisać, jak się starasz, masz wyniki to dostaniesz. Czekamy na podwyżki po ocenach za 2017. Ciekawe.

Adi

Radzę nie kupować sptrzętu typu elektronarzędzia, nie uznają gwarancji, wszystkie usterki to wg.leroy wina.klienta.

Pracownik ze stażem

Opinia Gizda z 2012 roku jest aktualna do dziś. Zmieniają się tylko osoby, ale niestety syf pozostaje. Trzeba by cudu, żeby cokolwiek się zmieniło. Znałem wszystkich kierowników na magazynie i większość to oszołomy. Tylko przez krótki czas była poprawa bo był kierownik z innego sklepu, ale go wydymali i odszedł, a my zostali z tym wszystkim. Nadal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nadal nie ma kaj dać towar abo sie szuko godzine. Centrala nakłada tylko nowe tabelki, a ludzie się nie liczom. Kierowniki wszystkie i ten nasz i ze handlu to nie robiom nic abo chaos. Nie mam na razie innej roboty, ale szukom i nikomu nie poleca ani tego miejsca ani iinego Leroja.

kja

pewnie standardowo jak do tej sieciówki, musisz mieć jakieś pojęcie om sortymencie remontowo dekoracyjnym, trochę umieć sprzedawać i na pewno być miłym dla klientów

jegomosc

Też byłbym ciekawy , jutro mam rozmowe

bez pracy

Jakie kryteria są brane pod uwagę przy rekrutacji? Może ktoś opowie jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna itp.

Gizd

No to ja opowiem. Pracowałem tam kwartał na stanowisku Dział Obsługi Klienta. Ciężka praca, bo kafelki trza targać i wspinać się po regałach. Wózek też jest do dyspozycji, tyle że bardziej na dostawy. Ogólnie to praca w wielkim chaosie. Ale jest tak wszędzie i najbardziej na DOKu właśnie, ale to dzięki kierownik (usunięte przez administratora) i jej prawej ręce Damiankowi (prawa ręka, lewa dupa). Chaos polega, że nic nie można znaleźć, tylko trzeba szukać. Jak znajdziesz to nie ma gdzie dać tylko przy regałach na przejeździe. Ogólnie masz zdążyć obsłużyć klienta, obsłużyć kierowców a najlepiej tym wózkiem przelecieć nad tym całym syfem. Ponoś już jest lepiej, ale do puki jest donosicielstwo lepiej nie będzie. Stawki to 1800zł brutto i więcej nikt nie dostanie -taka polityka firmy by szkolić nowych, którzy szybko mają załapać o co chodzi. Pozdrawiam fajną załogę, szczególnie dział sanitarny (flinstona) - w robocie jaja muszą być oraz kasjerki. Seba- współczuję Ci współpracowników.

pytający

Czy naprawdę jest tak źle jak opisywane jest to w innych miastach? Może ktoś z Mikołowa doda opinię o swojej pracy w LM

Zostaw opinię o Leroy Merlin Mikołów - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leroy Merlin Mikołów