Opinie o Leroy Merlin Mikołów w Mikołów Gliwicka 28

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Leroy Merlin Mikołów. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Leroy Merlin Mikołów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin Mikołów w Mikołów Gliwicka 28

bartłomiej

Kilka historii o LM w Mikołowie, chciałem kupić sklejkę na wymiar, pożyczyłem odpowiednie auto i hurra do sklepu, na miejscu okazało się że płyta na wymiar - bez problemu ale to mam podjechać za dwa dni. Myślę sobie trudno, moja wina? (no chyba że nie?). Za dwa dni znowu pożyczam auto, zasuwam do sklepu i gość na dziale drewno stwierdził że płyta będzie do odbioru będzie jak dostane SMSa że jest do odbioru. W tym momencie (delikatnie rzecz ujmując) przeszła mi ochota na zakupy w tym sklepie. Kolejnego dnia rano SMS: twoje zamówienie jest gotowe do odbioru. Hurrrra! No więc pożyczam auto i jadę po płytę trzeci raz! Ale już tym razem ją odbiorę i sprawa będzie zamknięta, w końcu! Na miejscu ktoś z obsługi potwierdził że płyta jest gotowa i tylko skoczy na dział drewno i zaraz płytę ktoś przyniesie. Mija 10, później 20 minut i nikt się nie zjawia. Facet idzie jeszcze raz na dział drewno. Stwierdził że, "kolega już niesie", czekamy, mija kolejne 10 minut, pytam go gdzie zamówienie, facet kolejny raz leci na dział drewno, wraca i stwierdza że tej płyty jednak nie ma. Tu już mocno (usunięte przez administratora) proszę o rozmowę z kierownikiem. Sumarycznie, po jedną płytę jechałem 4 razy. Kolejnego razu remontowałem mieszkanie, szukałem drzwi, oferta w LM bardzo skromna, jak już znaleźliśmy drzwi to się okazało że mają, ale brakuje albo prawych, albo lewych albo nie ten rozmiar. W końcu znaleźliśmy coś co pasowało i na dodatek w promocji -50%, pracownik który z nami dobierał te drzwi pod naszą nieuwagę podmienił kartkę z ceną na cenę regularną.( w ciągu kilku minut) Tego było za wiele. Zrezygnowaliśmy i wydaliśmy całą kasę u konkurencji.

abj82

W pełni pozytywna opinia dot. sklepu Leroy Merlin w Mikołowie. Szczególne słowa uznania dla p. Szymona. obsługa klienta na najwyższym poziomie, fachowe doradztwo i ogromna cierpliwość. Wszechstonna wiedza i idealne dostosowanie produktów do potrzeb klienta. Życzę wszystkim kupującym,by mogli w takim klimacie dokonywać zakupów. Zawsze chętnie wracam do LM w Mikołowie, ponieważ wiem ze tam jest pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.

Marcin. Nowy wpis
@abj82

(usunięte przez administratora).Kupiłem w ub roku głowice do baterii Kuchnia po roku rozsypała się normalne użytkownie. Mało Kupiłem druga i kolejna niespodzianka nie dość że bateria niema fabrycznego otworu na śrubę mocującą to jeszcze wg ich pracownika to malo prawdopodobne że już po roku głowica jest uszkodzona tym samym woda wybija. Kupię ostatni raz tam głowice i to będzie mojo ostatnią wizyta wtej ruderze. Ogólnie pracownicy niekompeteni nie potrafią doradzić właściwą tajle malo ich marki tajli to jest tandeta. Szczerze odradzam ten sklep.

Wiecie może, czy w Leroy Merlin Mikołów szukają chętnych na staż?

Rysiozklanu Nowy wpis

Dzień dobry z leura Merlin przyjeżdża do mnie montażysta mebli kuchennych. Jeśli chodzi o składanie mebli to profesjonalna robota, mam jednak jedno zastrzeżenie ponieważ pan od montażu co chwilę wychodzi na papierosa i nie ma go 10 min gdyby tak zliczyć ten czas który spędził na papierosie to kupy to miałby już robotę skończona a ja gotowa kuchnię. Pozdrawiam

bartłomiej Nowy wpis

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Leroy Merlin Mikołów? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
SRW Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
CARBOAUTOMATYKA SA
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy OPERATORKA MASZYNY PAKUJĄCEJ
Job4You PL Sp. z o.o.
I77777

Ostatni raz jako klient robiłem tam zakupy. Potraktowany zostałem dzisiaj jak złodziej w obecności innych klientów. Proponuję firmę która zajmuje się monitoringiem wysłać na przeszkolenie aby umieli zweryfikować potencjalne oszustwo ,a nie z porządnych ludzi robić złodziej. W ochronie takich obiektów zatrudniani są sami nieudacznicy którzy poza obrażaniem ludzi nic innego nie potrafią. Do tej pory ja jako firma zostawiałem tam sporo gotówki ale to już przeszłość. Pozdrowienia dla dyrekcji obiektu....

andriuszka31

Witam, chciałbym serdecznie podziękować p. Dariuszowi z dz. ogród nie tylko że pomógł mi przy zakupie w miesiącu czerwiec 2022 kosy spalinowej przy dużej ofercie ale przyczynił się pozytywnie do mojej reklamacji w/s usterki zakupionego sprzętu. brawo. POLECAM,,,

Sylwia

Witam, serdecznie polecam obsługę sklepu Leroy, szczególnie pana Łukasza z działu ogród. Bardzo fachowa i profesjonalna i miła obsługa. Dziękujemy za pomoc.

Szal

Klientka

Pan Tomasz z działu hydraulicznego, bardzo dziękuję za pomoc w ogarnięciu tematu :)

Szal
@Klientka

A co to ma do pracodawcy?

Anka

Wczoraj udało mi się kupić sztuczny storczyk na wyprzedaży, prezentuje się rewelacyjnie !

Jiji
@Anka

Co to ma do warunków pracy?

@Anka

Nie dotyczy pracodawcy i warunków pracy

Czesław 17.01.2022

dziękujemy za miłą obsługę pana Henryka z działu farby i lakiery przy każdych zakupach kompetentny i zaangażowany pozdrawiamy

@Czesław 17.01.2022

To opinia o pracodawcy? Tego dotyczy ta strona, a Pan o obsłudze. To nie ma nic wspólnego z pracodawcą.

Czy Leroy Merlin Mikołów organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zajrzałem przez przypadek wiec jako pracownik udzielę kilku odpowiedzi. Firma daje możliwość pracy na cześć etatu, kwestia ustalenia. Są paczki w formie bonu do wypłaty wiec można zrobić dowolne zakupy. Jest fundusz socjalny, który w miarę sprawnie działa i dofinansowuje wyprawki szkolne, karty Benefit, bilety do kina itp. Jest system premii kwartalnych i roczny akcjonariat. Ogólnie polecam. Stabilne miejsce pracy gdzie panuje dobry klimat i szanuje się pracownika.

Laleczka

Tak

Czy w Leroy Merlin Mikołów występują paczki/bony świąteczne?

Tak

Poniżej odpowiedziałem na pytanie ale tak są. Szkolenia tez głównie przez internet. Kiedyś dużo wyjazdowych w centrali i u dostawców. Jest możliwość awansu ale trzeba się starać i ogarniać prace.

Anka

Ostatnio kupiłam podpórki ( drabinki ) do doniczki, żeby podtrzymywały kwiatki, świetne rozwiązanie !

bossmat77

Złożyłem zamówienie , odebrałem w sklepie, szybko i sprawnie , zdecydowanie polecam ten sklep !

bossmat77

Robiłem dzisiaj zakupy , potrzebowałem kilka rzeczy z działu ogród, poszło szybko i sprawnie, jestem mega zadowolony .

bossmatt77

fajny sklep, duży wybór towarów, lubię robić tu zakupy,stanowczo polecam , najlepszy sklep tego typu w okolicy

ANNA ULRICH PYRCHAŁA

Zdecydowanie Najlepszy!!!

bossmat77

Przestronny, czysty, wyeksponowany odpowiednio towar , miła i fachowa obsługa , najlepszy w regionie

Krakus

Po pierwsze chciałem serdecznie podziękować montażyście Panu Tomkowi, którego kunszt, profesjonalizm i umiejętności są dla nie pełne podziwu. Z totalnie „skopanego” projektu który miał cztery wersje podejścia z uwagi na szereg wad i błędów merytorycznych, potrafił zmontować prawidłowo funkcjonujący aneks kuchennych. „Wiszące” szafki też się trzymają (nie wiem nawet jak) a podmieniony kosz kargo da się już wysunąć w prawidłowym kierunku, za wąskie drzwiczki Pan Tomek osobiście zamówił itp. itd. - ale nie o tym chciałem pisać, bo to ma być pozytywna opinia a nie narzekanie. Pan Tomek to wyjątkowo pracowita osoba, solidna i dotrzymująca terminów na jaki umawialiśmy się. Jestem w pełni zadowolony z wykonanej przez niego pracy. Po drugie – składam również serdeczne podziękowania dla Pani Ani K., która była bardzo pomocna montażyście przy niezbędnych korektach związanych z realizacją projektu aneksu kuchennego niebędącego jej autorstwa, dopilnowania zwrotu wielu zbędnych elementów i zaangażowanie się w realizacje tak trudnego przedsięwzięcia. Jest osobą kontaktową i wyjątkowo miłą, była pomocna w każdym zgłoszonych przeze mnie problemie i co równie ważne – sama się kontaktowała jak również oddzwania na nieodebrane z różnych powodów telefony.

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin Mikołów - Mikołów

• Jak się pracuje w Leroy Merlin Mikołów?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin Mikołów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin Mikołów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leroy Merlin Mikołów