Leroy Merlin Mikołów

Opinie o Leroy Merlin Mikołów

MAGDALENA

Bylam na rozmowie o prace w tej firmie to jest chore wymagania jak by trzeba byc po studiach a placa nedza. Jedna druga by w lyzce wody utopila. Wczesniej jako klientka bylam zdegustowana zachowaniem pracownikow magazynu chodza jak swiete krowy czekanie naa wydanie towaru powyzej godziny zamiast lepiej to jest gorzej. Wciskaja uszkodzony towar z rzekomym rabatem. Szacunek dla klienta zaden. Zapominaja ze klienci sa podstawa tego sklepu. A odzywki ze klient (usunięte przez administratora) truje juz sa nie na miejscu. Kierownictwo sklepu nie wie jakie walki robia jak zamawiasz transport recznie wbijaja cene traNsportu zamiast 68 placisz 43 oszukujac i narazajac sklep na straty i to logistycy tego sklepu. To samo szachunek na innych marketach nie polecam nikomu jestem zdegustowana a zapytac o cokolowiek to porazka. N i ech kierownictwo przejrzy na oczy.

Bobik

Osobiście wytoczyłbym proces z powództwa cywilnego o zniesławienie oraz kradzież tożsamości. Zdaje się że w Polsce jest to karalne.

Monika

DK038, Czy jako obecny pracownik firmy Leroy Merlin Mikołów, możesz nam udzielić wieści jak wyglądają w tej firmie benefity oraz dodatki pracownicze? Twoja wiadomość w tym temacie będzie dla nas niezwykle cenna. @Byla pracownica, Sądzisz, że pracodawca nie docenia swoich dłuższych stażem pracowników? Proszę opisz bardziej swoją opinie dlaczego uważasz, że firma Leroy Merlin Mikołów nie docenia pracowników bardziej doświadczonych.

DK038

Przyszły lepsze czasy dla sklepu. Jest nowe kierownictwo i dobre zmiany. Praca nie jest łatwa ale nic za darmo. Zarobki w okolicach 3tys brutto, jest umowa, jest socjal są dodatkowe premie. Jako stary pracownik mogę napisać, jak się starasz, masz wyniki to dostaniesz. Czekamy na podwyżki po ocenach za 2017. Ciekawe.

kja

pewnie standardowo jak do tej sieciówki, musisz mieć jakieś pojęcie om sortymencie remontowo dekoracyjnym, trochę umieć sprzedawać i na pewno być miłym dla klientów

jegomosc

Też byłbym ciekawy , jutro mam rozmowe

bez pracy

Jakie kryteria są brane pod uwagę przy rekrutacji? Może ktoś opowie jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna itp.

pytający

Czy naprawdę jest tak źle jak opisywane jest to w innych miastach? Może ktoś z Mikołowa doda opinię o swojej pracy w LM

Zostaw opinię o Leroy Merlin Mikołów - Mikołów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leroy Merlin Mikołów