Leroy Merlin sklep Gdańsk Oliwa

Opinie o Leroy Merlin sklep Gdańsk Oliwa

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

@Kebaberon Forum GoWork.pl koncentruje się na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Użytkownicy wymieniają się opiniami na temat warunków pracy u konkretnego pracodawcy. @arc Czy orientujesz się jak wygląda aktualna sytuacja tej firmy? Czy firma oferowała dodatkowe pakiety świadczeń? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej.

sa
@Lidia 15.04.2018 17:28

1650 zł wychodzila calkowita kwota...(1600 plus 50 zl dodatek ze raz na jakis czas niedziela doszła...czyli jakies zarty, zadnych premii swiadczen itp)..minelo 8 lat niech obecni sie wypowiedza..ja po 3 mies ucieklem stamtad..zmieniajac swe zycie (handel to najnizsza półka..mimo ze zapierdzielalem na widłowym wozku na budowlance)...teraz robie w korpo za 2 x tyle...praca moim zdaniem dla kobiel lub ,,ctców'' mieszkajacych u mamy...ale POWODZENIA ŻYCZĘ

Tl
@sa 03.05.2018 22:36

Pracuję w tym sklepie. Premie regularnie od 3 lat co kwartał więc nie bardzo rozumiem

Ja
@sa 03.05.2018 22:36

Ja właśnie uciekam z korpo pomimo że zarobki wyższe to podejście do pracowników słabe. Zresztą jak to w korpo.

Opinia

Co sądzicie o poziomie zarobków w Leroy Merlin sklep Gdańsk Oliwa? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

HAHA
@Administrator 12.06.2018 10:23

Dalej psie pieniadze- 2800 bruto bodaj na dziendobry. Wszyscy uciekaja

Przemysław
@HAHA 06.12.2018 14:09

Może zamiast uciekać, warto na spokojnie porozmawiać ze swoim pracodawcą. Obecnie rynek pracy zmienia się bardzo dynamicznie. Pracownicy z doświadczeniem są bardzo cenni. Czy próbowałeś negocjować swoje wynagrodzenie?

Opinia

@Joanna, dlaczego negatywnie oceniasz personel sklepu Leroy Merlin w Gdańsku? Czy możesz opisać jakąś konkretną sytuację, która by potwierdziła twoje negatywne zdanie na ten ważny temat? Chciałabym także przypomnieć, że forum GoWork.pl dotyczy spraw pracowniczych z punktu widzenia potencjalnych kandydatów lub aktualnych pracowników.

Joanna
 Opinia

Sklep to pomyłka ....niekompetentyną obsługę zarówno działu transportu, obsługi klienta oraz działu reklamacji

Opinia

@sa Rozumiem, że zarobki były główną przyczyną Twojego odejścia z firmy Leroy Merlin sklep Gdańsk Oliwa. Jak oceniasz atmosferę w firmie, czy dobrze pracowało Ci się z resztą zespołu? Czy udało Ci się zdobyć cenne doświadczenie lub inne umiejętności w tej pracy? Z każdej pracy można wynieść cenne doświadczenia. Wszystko zależy od perspektywy i przyszłych wyzwań zawodowych.

Kebaberon
 Opinia

Firma której nikomu nie polecam. Po pierwsze kupiliśmy tam drzwi wewnętrznie z dostawą godziny były ustalone. Dostawca przyjechał dzwoni na telefon którego nie słyszałem i twierdzi , że stał przed drzwiami prze 15 minut ( mieszkam na 4 piętrze nie mogłem go zobaczyć) i odjeżdża , a domofon!!! zero!! pan nie wie , że należy do drzwi zadzwonić, czy jestem w domu, a byłem. Po upomnieniach w firmie będzie dostawa jeszcze raz ale trzeba ponownie zapłacić podwójną stawkę za dostawę. Jeśli się ktoś zdecyduje na zakupy w tej firmie, a przede wszystkim w sklepie w Gdańsku na Al. Grunwaldzkiej nie polecam tam nawet pracownicy nie są przyjaźnie nastawieni do klienta zwłaszcza w sobotę( może pracują za karę).

arc
 Opinia

ja w 2010 zarabialem 1650 na reke,,przenoszac sie z kwidzyna gdzie w brico zarabialem 1500 ..to jakas k..kpina..nagadano mi ze w Gdansku 3 kola sie zarabbia...chyba na czarnucha w stoczni za 350 godz,,po tyg spier stamtad...kawalerka w gd ..1200 a w kwidzynie 700 ..gdzie tu logika,,,

Krzysztof
 Opinia

Witam czy ktoś może zdradzić ile zarabia się teraz jako doradca klienta. Planuje złożyć cv i chciał bym się jakoś przygotować do wstępnej rozmowy. Dziękuje.

Opinia

czy do Leroy Merlin można zatrudnić się przez jakąś agencję pracy ? jeśli wiecie coś na te temat to proszę napisać nazwę

Zostaw opinię o Leroy Merlin sklep Gdańsk Oliwa - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leroy Merlin sklep Gdańsk Oliwa

Nie bądź obojetny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dot. mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.