Opinie o Leroy Merlin w Kłodzko Noworudzka 2a

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Leroy Merlin. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Leroy Merlin o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Kłodzko Noworudzka 2a

Czy w Leroy Merlin pracuje się na open space?

STAŁY KLIJENT Nowy wpis

Co sie dzieje ostatnio w tym sklepie ze co druga alejka jest zastawiona towarem.Poprostu tragedia.......Nie mozna poprostu zrobic zakupów jak to było wczesniej.

Emilia

jak ktoś nie ma kursu na wózki widłowe to czy jest szansa ze leroy merlin wysle go na taki kurs do pracy na magazynie ?

Artenss
@Emilia

Jest taka mozliwosc

Małgorzata
@Artenss

Każdy może zrobić taki kurs? Czy jest jakaś selekcja przed kursem?

Artenss
@Małgorzata

Jedyną selekcją,moze byc zapotrzebowanie na pracownika działu w sklepie,gdzie wymagane sa uprawnienia na wozki widłowe ,lub podnosniki

Marzena Nowy wpis
@Artenss

Ciekawa jestem ile kobiet tutaj mogło odbyć tego typu kurs. Zajmują się obsługą magazynu obecnie?

Czym w Leroy Merlin zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Artenss Nowy wpis

Pomieszczenie socjalne ,w którym można odpocząć grając na konsoli najnowszej generacji, lub piłkarzyki, przestronna stołówka z możliwością oglądania telewizji,dla pracowników, którzy mają styczność z pracą na zewnątrz w okresie zimowym ,również posiłki regeneracyjne w okresie zimowym. Są również różne benefity,typu bilety do kina,czy też karty multisport + dodatki swiateczne

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Leroy Merlin spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Kłodzko
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kłodzko
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Inżynier budowy
Eurovia Polska S.A.
real me

napisze najwazniejsze spostrzezenia z ostatnich miesiecy.klienci roszczeniowi bez kultury i chamscy aroganccy i nie szanuja obslugi sklepu nie wszyscy oczywiscie sa tez bardzo mili.o wszystko maja pretensje ze drogo to nie mc drive ze na juz .najwiecej narzekaja ci co najmniej kupuja ci co maja budzet placa i jada.polowa z nich to tylko apacze tu pacze tam pacze pielgrzymki rodzinne z nudy aby lazic nic nie kupic albo malo.maseczki maja w (usunięte przez administratora) bo szczepieni i nie musza.wozki targaja na dwor przeciazaja i jeszcze foch ze nie mozna .bagaznika nie otworza bo nie musza na placu budowlanym i lenistwo bo zimno .do kasjerek i ochrony wala na ty a do siebie na pan zadaja.sloma z buta prywaciarze z (usunięte przez administratora) i pseudo biznesmeni najgorsi zadaja roszczeniowi i chamscy papierochy pala a jest zakaz pala glupa ze nie wiedza kupuja na ostatnia chwile minute przed zamknieciem skarza skargi pisza w (usunięte przez administratora) mam ich skargi.chcesz byc szanowany szanuj innych w (usunięte przez administratora) sie przewraca pozdrawiam milych klientow a chamow nie mam z wami na codzien do czynienia i juz przywyklem widac kto swoj a kto burak

Łucja

Bardzo miła obsługa logistyczna

Imbir

Dział ogród,pożal sie ....aż serce boli jak te kwiaty uschnięte.

Mariusz

Wiesz że to poważne oskarżenie? Co takiego się działo? Możesz opowiedzieć?

Orca

Miał ktoś doświadczenia z Liroyem w Kłodzku?

Stynka-justa
@Orca

Pracowałam tam ale niestety musiałam się zwolnić ale z miłą chęcią bym wróciła do was

Ktoś
@Stynka-justa

Ale głupoty opowiadasz. Skoro już nie pracujesz to widać, że się nie nadawałaś i cię zwolniło. To dlaczego mieliby ponownie przyjąć ? Poza tym część ludzi sama się zwalnia, bo za 2100 na rękę przy braku ludzi i pracy ponad siły to po prostu jawne wykorzystywanie. Obiecują podwyżki a tak naprawdę ich nie ma. Tylko ciągłe pretensje, że coś jest nie wykonane.

staszek i bozena

Dotyczy pracowników działu FARBY LAKIERY IMPREGNATY.... Bardzo miła obsługa ,zainteresowanie klientem i jego pytaniami,wystarczający czas poświęcony kupującemu.Sprzedawcy zapoznają z pełną ofertą sklepu,doradzają optymalny artykuł.Szczególne podziękowania dla Pani Kasi -młodej i energicznej osobie,profesjonalnie obsługującej klientów,wykazującej się dużą wiedzą fachową ,budzącej zaufanie.Jesteśmy pełni uznania i serdecznie dziękujemy.Gratulujemy ,taki pracownik powinien zostać zauważony przez Szefa./Mamy porównanie z innymi placówkami w mieście-nie ma porównania/

Ciekawy

Jakie sa zarobki magazynierów na poczatek?

Stynka

Proszę o ponowne przyjęcie mnie do pracy tęsknię za wami klodzko

A czy ktoś podzieli się swoim doświadczeniem z nami na forum? Niestety na wątku odnośnie firmy Leroy Merlin w mieście Kłodzko nie ma jeszcze żadnych komentarzy o pracy i warunkach w firmie.

Stynka-justa

Hej pracowałam tam 3 lata na kasie nie mam żadnych uwag do tego sklepu wręcz odwrotnie gdyby dano mi możliwość przyjęcia się tam jeszcze raz nawet na najniższych warunkach bym wróciła fajni ludzie fajna ekipa dyrektor jak dyrektor dobry czasami musi pokazać że on jest góra ale chyba na tym polega

@Stynka a w oddziale w Kłodzku tak?

Tak

Stynka

Pracowałam w Leroy i z miłą chęcią bym wróciła fajna ekipa fajni ludzie dyrektor dobry

Ferdek

Pan z ochrony stojący przy wejściu nie ma pojęcia o swojej pracy. Jest bardzo niemiły. Bezpodstawnie czepia się klientów. Poproszony o wylegitymowanie się zasłonił plakietkę dłonią. Powinien być ponownie przeszkolony o ile w ogóle jakie kolwiek szkolenie przeszedł. Kpina z firmy ochroniarskiej, która zatrudnia takie osoby. Żeby zaoszczędzić na kosztach to zatrudniają takich dziadziusiów albo ludzi na grupie. Założy jeden z drugim mundur i myśli,że jest władcą wszechświata. Co do samego sklepu to ciężko tam o jaką kolwiek pomoc któregoś z doradców. Zawsze wiszą na telefonach albo najzwyczajniej w świeci ich nie ma.

Xxx

Bardzo nie miły pan z ochrony przy kasie budowlanej. Nie pozdrawiam, aż się odechciało robic zakupy.

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Kłodzko

• Jak się pracuje w Leroy Merlin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin?

Leroy Merlin