Meusburger Georg

Wrocław

Opinie o Meusburger Georg

Aneta

@amarantczy udało Ci się dostać tą pracę? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich wrażeń. Jak wyglądają pierwsze miesiące pracy w firmie? Na co mogą liczyć jej pracownicy? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się jakim pracodawcą jest Meusburger Georg.

amarant

konkubent mi powiedział że od czerwca szukacie kogoś na stanowisko Doradca techniczno handlowy - czy ta rekrutacja nadal jeszcze trwa czy się zakończyła?

Zostaw opinię o Meusburger Georg - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meusburger Georg