“GYM-FIGHT”

Wrocław

Opinie o “GYM-FIGHT”

robson

wracając do punktu widzenia klienta, to mega opcja: "Różnimy się od innych, masowych klubów, nie zmuszamy do rocznych umów, nie pobieramy opłat za każdą poradę i opłat wpisowych, do każdego podchodzimy indywidualnie." Wydaje mi się, że jak na tak dużą liczbę trenerów personalnych, pracownicy też są zadowoleni

tak

Bardzo sobie chwalę tą siłownie *Dużo sprzętu, jest gdzie ćwiczyć *Karnet można nabyć za naprawdę małą kwotę. *Nikt nie przychodzi się tam lansować tylko na prawdę pracuje nad swoją formą. *Właściciele jak i pracownicy są bardzo pomocni. *Muzyka w sam raz. Wiele by wymieniać... osobiście polecam :)

silownia jest duza, na pewno kazdy znajdzie cos dla siebie, jedynym minusem jest czasami to, ze w niektore dni o niektorych porach silownia jest pelna ale tak jest praktycznie wszedzie wiec trudno tutaj mowic o winie samej silowni. wejscie jest tanie, karnet bardzo sie oplaca, mozna znalesc pory i dni kiedy jest bardzo malo ludzi i wtedy cwiczy sie bez zarzutu. jest toaleta, ring dwie meskie szatnie i jedna damska a Rafal i jego dziewczyny z "recepcji" sa wszyscy bardzo pomocni i mili. duzy plus za to! ogolnie 9/10 lepszej silowni nie widzialem i dojezdzam do niej (na szczescie samochodem) dosc sporo ale bylem w wielu silowniach i ta jest zdecydowanie najlepsza dlatego warto. nic, tylko cwiczyc... aha i muzyka jest najwyzszych lotow do cwiczenia !

Zostaw opinię o “GYM-FIGHT” - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie “GYM-FIGHT”