Opinie o Parker Hannifin Essc Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Parker Hannifin Essc Sp. z o.o., i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Parker Hannifin Essc Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Parker Hannifin Essc Sp. z o.o. w Wrocław

Ciężkie czasy
Kandydat

Jaką można dostać stawke na stanowisko księgowego AR lub AP z językiem niemieckim? Posiadam 6 letnie doswiadczenie na podobnych stanowiskach.

Sylwia
@Ciężkie czasy

Cześć, czy dowiedziałaś się już może jaką stawkę oferuje Parker Hannifin Essc na takim stanowisku pracy? Czy właśnie posiadanie doświadczenia ma wpływ na jej wysokość? Składałaś może swoje CV i brałaś udział w rekrutacji? Daj znać :)

Cieżkie czasy Nowy wpis
@Sylwia

Nie aplikowałem ale słyszałem ze stawki są ok tzn. że znajdziesz sporo firm które płacą więcej ale też sporo które płacą mniej.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Czy w Parker Hannifin Essc Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Blem Nowy wpis

Jak zobaczą, że ogarniasz to tak cię dociąża obowiązkami że nie będziesz wiedzieć jak się nazywasz. Każdy sobie rzepkę skrobie, backupy nie istnieją. Wracając z urlopu masz w cholerę zaległej pracy. Team leaderzy mają cię w d. Jak nie należysz do zespołów dodatkowych to zapomnij o dobrej premii. Niby dobra atmosfera w teamcha, ale nieporadni przełożeni wszystko psują. Nadgodziny do odbioru, zamknięcia miesiące trwają nawet do 10 wieczorem...

Twardowska
Kandydat

Nie wiem jak pracuje się w firmie, ale od strony rekrutacji mogę polecić. Wszystko w miłej atmosferze, pierwszy etap to telefon od sympatycznej rekruterki - która ekspresowo odpowiada na wszystkie pytania zadawane także na późniejszych etapach:) Drugi etap to dłuższa rozmowa na teamsie z równie miłymi menadżerkami zespołu. Odpowiedź bardzo szybka. Oferowana stawka pewnie w zależności od kwalifikacji, w moim przypadku było to blisko średniej rynkowej. Ciężko było podjąć decyzję, bo pierwsze wrażania super. Ja ostatecznie podziękowałam, ale z czystym sumieniem mogę polecić :)

Sylwia
@Twardowska

Cześć, wcześniej we wpisach czytałam o jakichś dodatkach. Czy wiesz może na jakie benefity można liczyć w Parker Hannifin Essc? :) Co wchodzi w ich skład i czy przysługując każdemu od pierwszych dni zatrudnienia? Czy opieka medyczna wchodzi w grę?

ANONIM Nowy wpis
@Sylwia

Opieka medyczna jest dostępna po 2 msc

biurowe
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja składała się z kilku etapów. Każdy etap został przeprowadzony bardzo sprawnie, w ptofesjonalny sposób. Stosują odpowiednie narzędzia i techniki rekrutacji, aby jak najlepiej poznać kandydata. Również duzo opowiadają o firmie i w przejrzysty sposób przedstawiają zakres obowiązków. Byłam bardzo miłe zaskoczona i pierwszy raz w życiu brałam udział w tak dobrze zaplanowanym i przeprowadzonym procesie rekrutacji.

Pytania

Opisowe , testowe

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ciekawy
Kandydat

Jakie warunki pracy i zatrudnienia (finansowe) na stanowisku inżyniera jakości ? Jaka atmosfera pracy i karda zarządzająca? Czy jest możliwość rozwoju/ awansu po jakimś czasie pracy?

Jak się pracuje z ludźmi z Parker Hannifin Essc Sp. z o.o.?

Dorota

@Pe i mogę wybrać sobie o której zaczynam między tą a 9 ?

Kandydat

Jak szybko do was oddzwonili po złozeniu CV? :)

Pe

Pracowałam długo i polecam. Firma jest porządna, stosunek do pracownika bardzo ok, godziny rozpoczęcia pracy 7-9, dodatki, brak mobbingu, dobra atmosfera, fajne teamy, fajne imprezy letnie. Stres jak w każdej pracy się pojawia, ale ja nie miałam na co narzekać, ot normalna sprawa. Przede wszystkim nikt tu na nikogo nie krzyczy i nie złorzeczy, a o wielu firmach tego nie można powiedzieć. Dobrze wspominam :)

Ruski pieróg
@Pe

A jak wygląda sprawa zarobków np. specjalisty AP lub AR (język niemiecki) ?

Stefan
@Pe

Fajnie że zostawiłaś tak długą opinię na temat firmy. Możesz mi powiedzieć czy w Parker Hannifin Essc szukają też pracowników bez doświadczenia? Jeśli tak, to są tu zapewnianie jakieś kursy i szkolenia przygotowujące do pracy?

Andrzej
Kandydat

Cześć, jak wygląda praca na stanowisku metrolog/kontroler jakości ? Jakie zarobki dla doświadczonego metrologa ?

Strajk_macic
@Andrzej

To ssc wiec musisz pytac na parker siechnice

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Parker Hannifin Essc Sp. z o.o.?

Stażysta
@Pytanie

Hej, atmosfera pracy jest bardzo przyjemna. Brak spięć I niepotrzebnych nerwów. Oczywiście mówię tu o moim Teamie.

Szczurka
@Stażysta

A pieniądze jakie? Dalej dają 700zl brutto ?

odbytnica
@Stażysta

zależy w jakim dziale

Ania

Hej, czy ktoś się orientuje ile może zarobić osoba na stanowisku customer service z językiem niemieckim do działu AP? Oferta wydaje się ciekawa, ale zastanawiam się czy finansowo się to opłaca.

Klepaczka
@Ania

Wydaje mi się że między 3.8 a 4k na łapę

Marek
@Klepaczka

Coś ty. Możesz liczyć na 3.5 max i to już z dodatkiem językowym. Co do awansu, raz na rok dostaniesz 100-150 brutto w aneksie i już

@Marek

ja mialam 4k po 3 latach (moja 1 pozwyzka to bylo 70 brutto)...generalnie firma odstaje daleko od sredniej wroclawskiej...jeszcze praca na stacjach roboczych i archaiczne programy ktorych juz nikt nie uzywa...

Mateusz

@anonim a angielski na jakim poziomie ?

@malpa
@Mateusz

Też b2

Józek

@Klepaczka a jakie mają wymagania co do stanowiska customer service i jaki poziom niemieckiego?

@Józek

B2 jest ok, im mniej sobie krzykniesz tym większe szanse na zatrudnienie, firma już dawno wypadła z średniej wrocławskiej i nastawiona na wyzysk...

Arkadiusz

Otrzymałem telefon od miłej pani prawdopodobnie z rekrutacji, gdyż składałem podanie na praktyki/płatny staż. I już po samej rozmowie wiedziałem z kim, albo "z czym" mam do czynienia. Pani oferuje umowę zlecenie ze stawką 7 złotych brutto (!!) za godzinę, w ilości 100h miesięcznie, co daje 700 złotych brutto. Niepoważna firma, która nie szanuje swoich przyszłych pracowników. Jest we Wrocławiu mnóstwo firm, które oferują normalne pieniądze za "staż" za więcej niż minimalna krajowa z możliwością późniejszych awansów i ścieżki kariery. Radzę wszystkim zainteresowanym i ambitnym trzymać się z daleka. Dla potwierdzenia: numer, z którego wykonywany był przez tę firmę telefon: 532 721 912. Pozdrawiam serdecznie, Arkadiusz

Oksana

próbowałam się na stanowisko Księgowy. Spotkanie rozpoczęło się bez opóźnienia (!), w ściśle wyznaczonym czasie, że już zrobiło na mnie pozytywne wrażenie. Szacunek dla poszukujących jest to ważne i miłe. Rozmowa przebiegała w wolnym formacie: miały miejsce zarówno ogólne i specjalistyczne pytania. Żadnych "pułapek" lub "podchwytliwych" pytań. Obiecali dać odpowiedź w ciągu dwóch tygodni. Niestety, odpowiedź była negatywna, ale trafiła w uzgodnionym terminie. To, moim zdaniem, pozytywnie charakteryzuje zarówno personel , jak i firmy. Mimo, że moje oczekiwania nie zostały spełnione, zostawiam pozytywną ocenę.

Hugo

Bardzo nieprofesjonalne podejście podczas procesu rekrutacji. Minęły już ponad dwa miesiące od rozmowy i brak jakiegokolwiek odzewu do dziś....nie polecam

Jesteś aktualnym pracownikiem? Daj nam koniecznie znać jak wygląda teraz praca w przedsiębiorstwie Parker Hannifin Essc Sp. z o.o. w miejscowości Wrocław. Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Parker Hannifin Essc Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Parker Hannifin Essc Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stanisława Dubois 41
    50-207 Wrocław
  • NIP: 8943047491 REGON: 22203016 KRS: 0000472007
Parker Hannifin Essc Sp. z o.o.