Opinie o Parker Hannifin Essc Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Parker Hannifin Essc Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Parker Hannifin Essc Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Parker Hannifin Essc Sp. z o.o. w Wrocław

Xxx

Ile można zarobić w AP? Jakie są widełki bez dodatkow/tylko z angielskim?

Xxx2
@Xxx

Na start myślę że koło 5 brutto. Po 7 miesiącach okresu próbnego podwyżka.

@Xxx2

Od czego to zależy czy ktoś otrzyma daną podwyżkę czy też nie? pisali po prostu kiedyś, że na indywidualną to szans tu podobno nie ma i się zastanawiam... ta o której piszesz to na każdym stanowisku byłoby podobna? ile mogłaby mniej więcej wynieść?

Xxx2
@Olga

Hej, to jest tak, że okres próbny trwa 7 miesięcy i po tym czasie dostajesz podwyżkę. Chyba że za dużo wynegocjujesz na początku, to później mogą Ci nie dać (słyszałem o jednym takim przypadku, może to nie reguła). Jeśli idziesz na juniora i później przechodzisz na mida, to też jest podwyżka (czyli po mniej więcej roku od zatrudnienia). Potem są podwyżki na jesień, ale łapiesz się na nią chyba dopiero wtedy, jak przepracujesz pełny rok. Ale są spoko premie kwartalne, dodatki wakacyjne, świąteczne itp.

@Xxx2

Fajnie to wszystko wygląda! Możesz napisać jeszcze coś o atmosferze w pracy? Koledzy są pomocni? Zależy mi na fajnym zespole

Olga

widzę, że ostatnio wiele osób zainteresowało się potencjalnymi stawkami. Opowiedziałby ktoś proszę o pracy jako Strategic Buyer? Szukają właśnie. Ile mogłaby potencjalnie zarobić osoba mająca już 3letnie doświadczenie przy pracy w łańcuchu dostaw?

Firma jest tragicznie zarządzana. Team leaderzy widzą problemy, ale są zbyt przestraszeni żeby je popchnąć do góry i spróbować rozwiązać. Management - wredny i skupiony na siedzeniu przy korycie. IT to jakiś żart. Nie działają programy, sieci. Jedynym rozwiązaniem jakie widzą to kazać ludziom pracować szybciej/więcej.

@pracownik

skąd wiesz, że widzą te problemy? Mówią o tym jakoś otwarcie? i co do działu IT skoro serio to wszystko miałoby nie działać to wiadomo ile im płacą?

Hej :) Proszę powiedzcie jak wyglądało u Was wdrożenie nowego pracownika? Czy byliście dobrze przeszkoleni czy sporo musieliście sami nadrabiać korzystając z instrukcji itp.? Kolejne pytanie czy angielski zaawansowany wystarczy czy wymóg konieczny to znajomość kolejnego języka obcego? Z góry dziękuję, pozdrawiam :)

Wiktoria
@Ania

No ciekawe, a Ty w sumie pytasz o jakieś konkretne stanowisko? Albo dział chociaż, może jak tak się przedstawi sprawę, to ktoś szybciej odpowie? Daj znać, czy myślimy o tym samym.

logo firmy Serwisant rowerowy

Jak wygląda sprawa grafiku w Parker Hannifin Essc Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Rzetelnym okiem Izabeli

idzie na nogi

@Rzetelnym okiem Izabeli

Czyli narzuca i nie pozwala na elastyczność?

Helena
@Rzetelnym okiem Izabeli

Hahaha ;P a tak serio?

Rafalala

Pozwala na elastyczność

Halina
@Rafalala

O to super . Aż tak że można w pełni sobie samemu wybrać dni i godziny pracy ? Czy wskazuje jakieś konkretne godziny , dni ???

Garbary Jaca Praca
@Halina

Godziny od 7 do 10 i odpowiednio 8h w pracy. Istnieje ewentualna możliwość od czasu do czasu trochę "nagiąć" grafik ale to oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu z przełożonym.

Edyta
@Garbary Jaca Praca

Okej, rozumiem :) a jak wygląda kwestia wolnego/urlopu? Tez mozna się bez problemu dogadać?

Chmielniak Bł zero jeden grosz
@Edyta

Tak

@Chmielniak Bł zero jeden grosz

A jest tu cokolwiek z czym mogłoby być problemy jeśli chodzi o ugadywanie się? Bo serio widzę, że ze wszystkim tu idzie na "nogi". ;p

Kononowicz i Major
@Olga

Być może z podwyżką lub jej wielkością

@Kononowicz i Major

Problemy z tym? Ale w Twoim przypadku tak było czy to tylko strzał? Bo zwiększyć ją zawsze można, co nie? ;)

@Olga

Na podwyżkę indywidualną nie ma szans. Raz do roku przyznają ok. 3% (może wystarczy na waciki). Jeżeli chcesz czegos więcej, to tylko zmiana stanowiska lub zmiana pracodawcy

Zainteresowana

Na jaką stawkę może liczyć Credit Controller with German z 5 letnim doświadczeniem?

Ballance

Na jaką stawke na poczatku może liczyc doswiadczony tokarz cnc ze stażem ponad 3lata? Na jakie inne benefity można liczyc po zatrudnieniu sie u was?

G

Nie, od początku umowa o prace

Grażyna

Czy na stanowisku junior AP accounting z j.angielskim jest jakieś szkolenie ?rozumiem poprzednie doświadczenie jest wymagane czy można się nauczyć pracy od podstaw, mając tylko studia podyplomowe z finansów i księgowości?

@Grażyna

Jasne ze tak są szkolenia oraz wszystkiego uczymy od podstaw :)

Twardowska

Nie wiem jak pracuje się w firmie, ale od strony rekrutacji mogę polecić. Wszystko w miłej atmosferze, pierwszy etap to telefon od sympatycznej rekruterki - która ekspresowo odpowiada na wszystkie pytania zadawane także na późniejszych etapach:) Drugi etap to dłuższa rozmowa na teamsie z równie miłymi menadżerkami zespołu. Odpowiedź bardzo szybka. Oferowana stawka pewnie w zależności od kwalifikacji, w moim przypadku było to blisko średniej rynkowej. Ciężko było podjąć decyzję, bo pierwsze wrażania super. Ja ostatecznie podziękowałam, ale z czystym sumieniem mogę polecić :)

Sylwia
@Twardowska

Cześć, wcześniej we wpisach czytałam o jakichś dodatkach. Czy wiesz może na jakie benefity można liczyć w Parker Hannifin Essc? :) Co wchodzi w ich skład i czy przysługując każdemu od pierwszych dni zatrudnienia? Czy opieka medyczna wchodzi w grę?

ANONIM
@Sylwia

Opieka medyczna jest dostępna po 2 msc

@Twardowska

Rozmowa w jakim języku była?:)

@ANONIM

Pakiet LUX med dostępny jest od początku umowy próbnej

Ktoś

Cześć. Jakie widełki są na stanowisku Credit Controller z niemieckim? Czy opieka medyczna jest od razu? Jest szansa na jakikolwiek awans?

Goha 3 zł
@Ktoś

Gut Gut! na specjaliście max 4600zł. Opieka jest od razu ale multisport dopiero po 7 miesiącach... Senkju riczard!

neutralny

Pracę można zacząć od 7 do 9, okres próbny 7m-cy, potem umowa na czas nieokreślony. Minus umowy to podstawa + dodatek językowy,który jest wypłacany za dni, w których używasz języka tzn. będac na L4 odetną Ci jakąś część dodatku przy wypłacie. Plusy to atmosfera, imprezy firmowe no i ludzie. Pierwsze 2 lata wszystko jest piękne, potem sprawdzają Cię ile jesteś w stanie się nagiąć i kiedy powiesz 'dość'. Podwyżki 3-4% w zależność od oceny rocznej.

@neutralny

Jakie sa widełki podstawy?

Tajemnicza Monika
@Nowy

zależy z jakim językiem. Z niemieckim na specjaliście to średnio 3200 podstawy netto + 1000 zł netto dodatku, Z j,angielskim dodatku brak, z j.holenderski to chyba 1400 zł a najwięcej z językami skandynawskimi i arabskim bo około 2000 zł/

Ciężkie czasy

Jaką można dostać stawke na stanowisko księgowego AR lub AP z językiem niemieckim? Posiadam 6 letnie doswiadczenie na podobnych stanowiskach.

Sylwia
@Ciężkie czasy

Cześć, czy dowiedziałaś się już może jaką stawkę oferuje Parker Hannifin Essc na takim stanowisku pracy? Czy właśnie posiadanie doświadczenia ma wpływ na jej wysokość? Składałaś może swoje CV i brałaś udział w rekrutacji? Daj znać :)

Cieżkie czasy
@Sylwia

Nie aplikowałem ale słyszałem ze stawki są ok tzn. że znajdziesz sporo firm które płacą więcej ale też sporo które płacą mniej.

Blem

Jak zobaczą, że ogarniasz to tak cię dociąża obowiązkami że nie będziesz wiedzieć jak się nazywasz. Każdy sobie rzepkę skrobie, backupy nie istnieją. Wracając z urlopu masz w cholerę zaległej pracy. Team leaderzy mają cię w d. Jak nie należysz do zespołów dodatkowych to zapomnij o dobrej premii. Niby dobra atmosfera w teamcha, ale nieporadni przełożeni wszystko psują. Nadgodziny do odbioru, zamknięcia miesiące trwają nawet do 10 wieczorem...

Ciekawy

Jakie warunki pracy i zatrudnienia (finansowe) na stanowisku inżyniera jakości ? Jaka atmosfera pracy i karda zarządzająca? Czy jest możliwość rozwoju/ awansu po jakimś czasie pracy?

Dorota

@Pe i mogę wybrać sobie o której zaczynam między tą a 9 ?

Jak szybko do was oddzwonili po złozeniu CV? :)

Pe

Pracowałam długo i polecam. Firma jest porządna, stosunek do pracownika bardzo ok, godziny rozpoczęcia pracy 7-9, dodatki, brak mobbingu, dobra atmosfera, fajne teamy, fajne imprezy letnie. Stres jak w każdej pracy się pojawia, ale ja nie miałam na co narzekać, ot normalna sprawa. Przede wszystkim nikt tu na nikogo nie krzyczy i nie złorzeczy, a o wielu firmach tego nie można powiedzieć. Dobrze wspominam :)

Ruski pieróg
@Pe

A jak wygląda sprawa zarobków np. specjalisty AP lub AR (język niemiecki) ?

Stefan
@Pe

Fajnie że zostawiłaś tak długą opinię na temat firmy. Możesz mi powiedzieć czy w Parker Hannifin Essc szukają też pracowników bez doświadczenia? Jeśli tak, to są tu zapewnianie jakieś kursy i szkolenia przygotowujące do pracy?

Cześć, jak wygląda praca na stanowisku metrolog/kontroler jakości ? Jakie zarobki dla doświadczonego metrologa ?

Strajk_macic
@Andrzej

To ssc wiec musisz pytac na parker siechnice

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Parker Hannifin Essc Sp. z o.o.?

Stażysta

Hej, atmosfera pracy jest bardzo przyjemna. Brak spięć I niepotrzebnych nerwów. Oczywiście mówię tu o moim Teamie.

Szczurka
@Stażysta

A pieniądze jakie? Dalej dają 700zl brutto ?

odbytnica
@Stażysta

zależy w jakim dziale

Zostaw merytoryczną opinię o Parker Hannifin Essc Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Parker Hannifin Essc Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Parker Hannifin Essc Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Parker Hannifin Essc Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Parker Hannifin Essc Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Parker Hannifin Essc Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Parker Hannifin Essc Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Stanisława Dubois 41
    50-207 Wrocław
  • NIP: 8943047491 REGON: 22203016 KRS: 0000472007

Parker Hannifin Essc Sp. z o.o.