Opinie o ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o. w Kraków

To tam jest praca w końcu jeszcze czy nie? Bo tak ktoś pisał dwa lata temu, jakby wręcz szefostwo już nie było na wolności, serio? Nie wiedziałem nic, po prostu kojarzyłem, że jest taka firma, a że szukam pracy, to mi się przypomniało, żeby zajrzeć. To jak to wygląda?

Było, przepadło Nowy wpis

Nie ma, wszyscy z centali ktorzy maczali palce w ciemnych interesach siedzą za kratami, głównie(usunięte przez administratora) inne przypadki, pracowałam tam 2015-2017 właśnie w głównej siedzibie w Krakowie więc wiem jak było kolorowo ????jeśli firma nadal istnieje to i tak odradzam pracę tam gdyż zapewne jest niewypłacalna

Lila Nowy wpis
@Było, przepadło

Cześć, a w Twoim przypadku jak zakończyła się współpraca? Chodzi mi o to, czy wypłacili ci normalnie wynagrodzenie i zostało wszystko uregulowane?

Policja Nowy wpis

No i większość ekipy już siedzi haha

Witam jako były pracownik mogę powiedziec ze jest to najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem, ludzie sa traktowani jak roboty, nikogo nie obchodzą twoje problemy, nawet smierc matki ( nie pozwolili mi na wolne ) Pomijając wieczne problemy z wypłacaniem wynagrodzenia warto wspomnieć o tym ze pracownikami pomiatają jak śmieciami, byłem promotorem czyli stałem na ulicy i zapraszałem ludzi, wymagali ode mnie zapraszać tego samego człowieka nawet 4 razy pod rząd, za każdym razem jak był w pobliżu musiałem podchodzić i prosic wciskając ulotkę jeśli tego nie robiłem dostawałem kary pieniężne i oczywiscie byłem wyzywany. Z tego co zaobserwowałem kazdy pracownik w tej firmie jest traktowany jak smiec, od rekruterek po tancerki, promotorów, kelnerki, barmanki, menadżerki, hosstesy dosłownie kazdy jest bezwartościowym (usunięte przez administratora) przestrzegam kazda osobę która chce sie zatrudnić w tej firmie, nie wazne w ktorym mieście ( firma ma kluby w każdym dużym mieście w Polsce ) uciekajcie od razu inaczej gwarantuje wam ze po tygodniu pracy i tak zrezygnujecie po takim traktowaniu. Zadne pieniadze nie sa warte uszczerbku na zdrowiu psychicznym, byłem zastraszany, wyzywany i poniewierany

Zofia

Przykro mi, że takie masz negatywne doświadczenia z firmą. To kiepsko jak szefostwo ignoruje problemy, a niepozwolenie na wolne w takiej sytuacji to jest już poniżej krytyki. Nie ma czego żałować moim zdaniem.

@Zofia

Firma ewidentne startuje to złotych malin przedsiębiorczości . Kategorycznie odradzam prace w danej firmie . Dla osób które nie dowierzają polecam się samemu przekonać raz dwa się zwolnicie , zreszta o czym świadczy notoryczna rekrutacja na wszelkie stanowiska . Mobbing , Kary , niesłuszne naliczenia kosztów nawet za transfery istna porażka !!!!

Jan

Twoje słowa znajdują potwierdzenie wśród innych użytkowników. Długo tam wytrzymałeś? I czy z perspektywy czasu warto się tam zatrudnić choćby na chwilę, by nie znaleźć lepszej pracy?

@Jan

Kompletnie nie warto strata czasu , zdrowia i energii

Magdalena

Aż tak źle? Masz taki uraz do nich, że życzyłbyś im upadku czy raczej poprawienia błędów, żeby mogli dobrze działać? Bo jakiś chociaż najmniejszy sentyment to masz chyba?

@Magdalena

Żadnego sentymentu . Porażająca firma

Potwiedzam opinię autora. Kiedyś miałam(łem) zmianę, gdyż po jej skończeniu miałam ( łem) minusowy balance: w sensie że , jeszcze musiałam (łem) oddać złotowek za to, że jakaś tam wymarzona liczba wejściowek nie była spełniona. NIE POLECAM MIEĆ COKOLWIEK WSPÓŁŃEGO z tą firmą.

Halina
@były pracownik

No ale taka sytuacja powtarzała się częściej czy to był jakiś wyjątkowy przypadek? W ogóle od czego zależy ten balance konkretnie, bo w sumie to nie bardzo rozumiem o co chodzi.

Ta 'firma' to jeden wielki wał

Kary finansowe za wszystko - za nieodpowiednie obuwie, za nieodbieranie telefonu od nasłuchu, za "brak pracy" gdy miasto jest całkiem puste. L4 nie przyjmują (chociaz na umowie o dzielo nie obowiazuje L4) , każą pracowac na mrozie z gorączka 39 stopni. Blokuja wypłaty ot tak sobie, np blokada wypłaty gdy pracownik jest na urlopie. Całą ksiazke mozna napisać o wałkach dawnego Cocomo.

logo firmy Account Manager
Dawne Cocomo

Unikajcie jak ognia.

Małgorzata
@Dawne Cocomo

Dlaczego masz takie zdanie odnośnie pracy w ICG? Jak długo pracowałeś w firmie, na jakim stanowisku i czy nadal jesteś jej pracownikiem? Któreś warunki zatrudnienia Ci nie odpowiadały?

Co nie odpowiada?
@Małgorzata

Moze to ze pieniedzy nie wyplacacie? Gdzie jest niewypłacone 25% ze stycznia 2020 ?

Agata

A co się takiego stało, że była konieczność w ogóle odzyskiwania pieniędzy?

Agata

Hej, widzę, że czasem tu się wypowiadacie, więc może jest szansa na uzyskanie odpowiedzi. Możecie napisać, jak mniej więcej wygląda rekrutacja do firmy ICG? Głównie chciałabym wiedzieć, czy jest zdalna czy raczej trzeba się udać do siedziby. Proszę o jakieś info.

kontakt

Czy ktoś mógłby podać działający numer do tej firmy? Jak mozna skontaktowac się z centralą?

Nie wypłacają pieniędzy, jeśli sie zwolnisz z dnia na dzień blokują wypłatę. Raz na jakiś czas kłamią, że prokuratura zajęła konto bankowe (było to w styczniu 2020), gdy tak naprawdę byli na skraju bankructwa i każdemu zapłacili o 25% mniej. Do dziś nie oddali tych 25% Kary finansowe za wszystko. Od 20 do 10 000 zł. Nieodpowiednie obuwie = kara, podejrzenie związku między pracownikami (np ochroniarz i tancerka) kara 5000 zł, niezgodzenie się na transfer do innego miasta = kara. Do tego (usunięte przez administratora) groźby z monitoringu, smsy typu "weź się k***a do roboty bo ci wpier**ę 500 zł kary". Zmuszanie do pracy nawet jak pracownik ma L4 (akceptują tylko leżące L4). Zapalenie gardła, gorączka 39 stopni, nie obchodzi ich, nie masz leżącego L4 to masz pracować, a za nieprzyjście do pracy blokada wypłaty plus kara np 1000 zł. Dla niewtajemniczonych jest to dawne Cocomo, chociaż firma zabrania nazywania ich tak. Sieć klubów ze striptizem (wg nick "kabaretem"), znana z reportaży w TVN.

Bułka

Czesc dziewczyny sluchajcie nie dlugo mam zaczac szkolenie na monitoring i nie wiem co mam myslec , napiszcie mi prosze bo sama nie wiem co robic. dzieki pozdrawiam

KJ
@Bułka

Pracowałam tam i szczerze odradzam. (usunięte przez administratora)

@Bułka

Zaczęłaś prace ? Jaka stawka początkowa ?

@KJ

Dlaczego odradzasz? Jeśli tak napisałaś to chociaż uzasadnij swoje zdanie. Może napisz coś na przykład o rodzaju umowy jaki oferują w ICG albo systemie premiowania

Neneke
@Bułka

Bedziesz dawać kary dziewczynom za pozwolenie wsadzenia palca w...albo jak się, któraś skuszona szampanem zgodzi na lodzika. Ogólnie cała mase dziwactw i obrzydliwości się naoglądasz. Jak z charakteru nie podejdziesz zespołowi to Cię wywalą.

Magdalena

Czy ktoś spotkał się z zaproszeniem na rozmowę do firmy Estates Group pod adres Starowislna 48? Czy to jest ta sama firma co ICG?

@Magdalena

Tak, to jest ta sama firma, jednak przez problemy prawne, musiała zmienić nazwę i niby też ADRES. Jednak "firma" znajduje się ciągle w tym samym miejscu. Nie idź tam. To (usunięte przez administratora) Od marca nie można się doprosić o zaległe wypłaty. Jeśli zależy Ci na spokojnej pracy i pewnych pieniądzach- tutaj tego nie zaznasz.

Julia

Chciałam Cię zapytać, czym zajmujecie się w ICG. Kilka lat temu szukała ta firma pracowników działu operacyjnego. W ogłoszeniu nie wymagali ani wykształcenia, ani doświadczenia, tylko zdolności interpersonalnych do motywowania personelu. To dość tajemnicze, a jeszcze czytałam tu w opiniach coś o siedzeniu w... klubie. Wiem też z sieci, że spółka o takiej samej nazwie z Głogowa odcina się od związków z nią. Proszę, zdradź, na czym polega działalność Waszej firmy.

Nihdy_więcej!

NIECH NIKT, POD ŻADNYM POZOREM NIE ZATRUDNIA SIĘ W TEJ "FIRMIE"!!! Niby wypłaty dwa razy w tygodniu, ale bardzo często przelewy są rozdzielane na śmieszne sumy po 25%... Jakby tego było mało, zalegają często z wypłatami po kilka miesięcy. Wypłacą 25 lub 50 % za tydzień, a pozostałe pieniądze przepadają. Nie ma sensu również, kontaktowanie się z kadrami w tej sprawie, czy pisanie do biura rozliczeń. Olewają wszystko. Nie tylko pracowników, ale również maile, w których ludzie upominają się o wypłacenie zaległych kwot. "Kobiety" pracujące na nockach, jako liderki- mega zakompleksione, próbujące wyładowywać swoje życiowe frustracje, na młodych, ładnych dziewczynach. Wieczny stres, napięta atmosfera i jeszcze ciągłe poczucie, czy tym razem zarobione pieniądze przyjdą na czas i czy w całości... Gdy na klubie pójdzie coś nie tak, a trzeba znaleźć winnego, zawsze w pierwszej kolejności idzie obcinanie pensji. Nie tylko osobom na klubie, ale również pracownikom monitoringu. NIE POLECAM TU PRACY NIKOMU!! (usunięte przez administratora)"FIRMA", KTÓRA NIGDY NIE TRAKTUJE POWAŻNIE SWOICH PRACOWNIKÓW. TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA STĄD!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o.?

Kinga

Tak ale nawet tam nie idź firma strasznie (usunięte przez administratora) na pieniądzach

Byłem i odradzam.

Tak dokładnie. Byłem i odradzam. Brak profesjonalizmu. Jak ktoś lubi słuchać cały czas darcia mordy...

@Aś a są nowe rekrutacje na to stanowisko?

Jak wygląda praca na stanowisku rekrutera?

Lolo

Praca tam to jedno wielkie (usunięte przez administratora) rozmowa rekrutacyjna ? Nie wiem czy można tak to nazwać jedyne o co pytają to o imię :P następnie na 20.00 idziesz zobaczyć jak to wszystko wygląda, siadasz obok pracownika a on ci wszystko pokazuje tutaj nie ma co narzekać ludzie tam są bardzo pomocni z wyjątkiem kierownika który tylko siedzi i gra w śmieszne gierki na telefonie :) wynagrodzenie ? (usunięte przez administratora) Godziny pracy ? Tak jak już ktoś pisał, o 8 godzinach możesz zapomnieć średnio 12 wychodzi(usunięte przez administratora)

mh

A ktoś coś może napisać o stanowisku kierownika dziennego system pracy, wynagrodzenie itp

adas

intresuje mnie system prowizji, premii i podstawy. bardzo prosze o odpowiedź na moje pytanie, jak to wygląda.

monitoring nocny

Brałem udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko w dziale monitoringu. Najpierw szybkie, dość typowe spotkanie rekrutacyjne - przedstawienie siebie, swoich planów, oczekiwanych zarobków itd., jedynie pytania o stosunek do klubów ze striptizem, raczej nie spotkamy wszędzie. Po krótkiej rozmowie i przyznaniu, że klub go go jest dla Was jak każdy inny klub, Pani proponuje krótki spotkanie z kierownikiem działu i zobaczenie tego w "praktyce". W ten sam dzień więc wybrałem się na takie spotkanie o 20 (w końcu monitoruje się kluby na żywo w godzinach ich pracy). Na spotkaniu siedziałem z jedynym z pracowników, który w ciągu pół godziny wytłumaczył mi na czym praca polega (zachowanie bezpieczeństwa pracowników i zachowanie bezpieczeństwa klientów). Praca polega na obserwowaniu kilku klubów i wyłapywaniu oszustw, niedopatrzeń i innych zachowań niezgodnych z zasadami. Praca nocna, 5 dni w tygodniu po 9 lub 11 godzin (w zależności od dnia) i czasem dłużej gdyż kluby pracują do ostatniego klienta. Wynagrodzenie składa się z trzech składowych - podstawa, prowizja (za nałożone kary pracownikom) oraz premie uznaniowe - pierwsze dwie składowe rosną minimalnie wraz ze stażem. Częste wypłaty i brak umowy o pracę, z oferty nie skorzystałem.

meg
@monitoring nocny

Potwierdzam wypowiedz poprzednika

rusiek
@monitoring nocny

Czy rozmowę prowadziła Pani Monika ?

Wenndy98

Czy ktoś orientuje się jak wygląda u nich praca jako tzw. ukryty pracownik? Na czym to polega i czy jest senss w ogóle przychodzić na rozmowę?

@Wenndy98

Warto iść na rozmowę, ja mam pozytywne odczucia. Praca polega na tym, że chodzisz na różne rozmowy kwalifikacyjne

Zostaw merytoryczną opinię o ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Starowiślna 48
    31-035 Kraków

ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o.