Opinie o Rafał Jaroń Jaroń & Jaroń w Zabierzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rafał Jaroń Jaroń & Jaroń. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rafał Jaroń Jaroń & Jaroń o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Jaroń Jaroń & Jaroń w Zabierzów

Natalia Porak Nowy wpis

Polecam. Bardzo dobre porady księgowe.

Dominika Nowy wpis

Witam. Chciałam napisać, że biuro Jaroń bardzo przykłada się do swojej pracy. Są bardzo elastyczni jeśli chodzi o zlecenia.

Anna Nowy wpis

Bardzo dobre biuro, gdzie jak się wchodzi to jest miła atmosfera.

Natalia Nowy wpis
@Anna

No to dobrze, że miła. A gdy tak się wchodzi to ile mniej więcej twarzy idzie zobaczyć? ;) Dużo osób?

Natalia

Widzę, że skarżą się tutaj na ogólną rotację i zwolnienia. Podobno przez ostatnie 3 lata odeszło 8 osób. Ale tak właściwie to ile aktualnie jest ich zatrudnionych lub ile stanowisk pracy oferuje firma? Bo wypadałoby porównać proporcje co nie? ;p

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rafał Jaroń Jaroń & Jaroń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Iwona

Nam się bardzo dobrze współpracuje. Jestem z firmy zadowolona.

Biurze panuje pozytywną atmosferą. Szanują tu człowieka.

AD

pozytywne opinie pisze chyba tylko właściciel ta " wspaniała atmosfera" w biurze to tylko pozory , w przeciągu ostatnich 3 lat zwolniło się 8 osób więc to chyba o czymś świadczy i daje do myślenia ...powtarzam w ostatnich 3 latach 8 osób...

Grażyna

Jak Wam się pracuje w Jaroń? Mam na myśli głównie atmosferę i zarobki. Ile można tam zarobić?

gif
@Grażyna

nie polecam, ciągła rotacja pracowników

Maja
@gif

Dlaczego konkretnie nie polecasz i z czego wynika ta ciągła rotacja pracowników, o której wspominasz? Nie odniosłeś się niestety do moich wcześniejszych pytań i nie jestem sama w stanie nic wywnioskować na ten temat. Wyjaśnisz dokładniej dlaczego masz takie zdanie odnośnie pracy w Jaroń & Jaroń?

Amadeusz

Nie polecam współpracy.

Zaciekawiona
@Amadeusz

Dlaczego? Opisz problem, chętnie się dowiem bo też współpracujemy z nimi.

Maja
@Zaciekawiona

Ja też chętnie się dowiem, dlaczego @Amadeusz ma tak złe zdanie na temat Jaroń & Jaroń. Wiem, że klientami ich biura rachunkowego są zarówno duże spółki prawa handlowego, jak też małe jednoosobowe firmy. @Zaciekawiona, Ty akurat masz dobre zdanie o niej To może powiesz coś więcej o przebiegu współpracy z tą firmą? Byłabym wdzięczna.

@marianna
@Zaciekawiona

Również nie polecam tego biura, utrudniony kontakt, bałagan w dokumentach, i bałagan w biurze,

rafał

Biuro jaroń and Jaroń to mój nieodłączny kompan w interesie. Bez nich już sobie nie poradzę, więc do końca mojej działalności zostaję

Jak się pracuje z ludźmi z Rafał Jaroń Jaroń & Jaroń?

Myślę, że dobrze się pracuje, bo jak widzę to atmosfera w pracy jest dobra.

idzi

Biuro to znam już od trzech lat. Współpraca nam się zawsze układała bardzo dobrze. Jest to biuro niezawodne.

W dzisiajeszych trudnych czasach dla biznesu takie biuro jest prawdziwym skarbem.

Mcm
@Anna

Zgadza się!! Dzięki w ogóle z ten temat, bo dzięki temu dowiedziałam się, ze jest takie biuro.

Joanna

Bardzo dobre biuro!!! Chętni i pomoci w sprawach księgowo - kadrowych!

Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od pracujących bo nie ma tu jeszcze żadnych sprawozdań odnośnie firmy Rafał Jaroń Jaroń & Jaroń w miejscowości Zabierzów, a każda opinia jest pomocna.

Danuta

Nowych pracowników biuro nie szuka. za to ci cp są to są pracownicy stali. atmosfera w pracy stabilna i dobra, a to się przedkłada na zadowolonych klientów.

Jestem pod wrażeniem wiedzy i umiejętności rozwiązywania księgowych problemów!

a ja i owszem. POLECAM! Bardzo profesjonalni w tym co robią i idzie się z nimi dogadać. Ceny też za swoje usługi mają normalne a nie jakieś tam wygórowane. Mnie pomogli w wielu księgowych sprawach i narzekać nie mogę.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Jaroń Jaroń & Jaroń - Zabierzów

Rafał Jaroń Jaroń & Jaroń
  • Krakowska 38