WL Finanse Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o WL Finanse Sp. z o.o.

Magdalena

Polecam pracę w tej firmie.

monika

Polecam.

cyryl

Super atmosfera i możliwość ciągłego rozwoju. Dużo szkoleń i kompetentne kierownictwo. Polecam tym, którzy chcą się czegoś nauczyć w pracy.

beti

Pojawiła się oferta pracy w WLfinanse, czy ktoś mógłby coś napisać czy warto aplikować?

xyz

Duży przemiał studentów będących tanimi wyrobnikami. Jak się nie wkupisz w łaskę pupili lub kierownictwa, to obojętnie jak dobry jesteś i tak nie będziesz zarzucany obowiązkami a potem z dnia na dzień ci podziekuja za współpracę. Ponadto najlepszy pracownik to taki który non stop zostaje po godzinach, nie bierze urlopu - ogólnie nie ma życia prywatnego, a to wszystko za magiczną stawkę wynagrodzenia oscylującą na poziomie minimalnego wynagrodzenia.

Tedi
@xyz 14.07.2014, 19:47

Opinia osoby sfrustrowanej nagłym podziękowaniem za współpracę z powodu poważnych błędów niosących za sobą różne konsekwencje dla spółki. Tak się składa że opinia wystawiona tuż po rozwiązaniu umowy (zbieżność dat). Szkoda że nie było reakcji na liczne uwagi i sugestie kwestionujące efektywność pracy.

BETA

Nie polecam. Dużo pracy (m.in. bezpłatne nadgodziny, bez możliwości ich odebrania) i niskie zarobki.

Zostaw opinię o WL Finanse Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WL Finanse Sp. z o.o.