Opinie o Abix Consultant Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Abix Consultant Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Abix Consultant Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abix Consultant Sp. z o.o. w Kraków

Jaga Nowy wpis

Cześć. widziałam w ofercie w sieci informację, że Specjalistka ds. kadr i płac może pracować hybrydowo i że ma przy tym elastyczne godziny pracy. Jaki konkretnie występuje ich aktualny zakres i czy samemu można wybrać dni home office?

Czy w Abix Consultant Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Joanna Nowy wpis

Nie słyszałam o zleceniach. Umowy o pracę proponują

Jaka jest umowa w firmie Abix Consultant Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Księgowa zatrudniają na umowę zlecenie?

Joanna Nowy wpis

Raczej wszystkie umowy były o pracę dla nowo zatrudnionych.

Sebastian Nowy wpis
@Joanna

To świetna informacja! Pierwsza na 3 miesiące a potem bezterminowa, czy jak?

Czy Abix Consultant Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Odpowiedź

Tak, regularnie organizowane są szkolenia wewnętrzne, ale też okresowe szkolenia prowadzone przez specjalistów / doradców z zewnątrz.

Bardzo sympatyczna rozmowa, trwała około 30 minut.

Pytania z zakresu przebiegu wcześniejszych prac, jakie mam doświadczenie w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, rozliczania transakcji VAT. Pytanie jakie cechy charakteru doceniam u innych.

Zatrudnię doświadczoną księgow

Zatrudnię doświadczoną księgową w biurze rachunkowym 2021r Abix Consultant So z o.o. Biuro Rachunkowe Abix Consultant Sp zoo zatrudni samodzielną księgowego Wymagania: - min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości - biegła znajomość, MS Office (Excel, Word, Outlook) oraz znajomość programu Płatnik; - wiedza z zakresu prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości - dobra znajomość przepis podatkowych - zdolności analityczne i komunikacyjne - wiedza w zakresie prowadzenia pełnej księgowości - znajomość programu Optima lub Symfonia Wybranym kandydatom oferujemy: - umowę o pracę - komfortowe środowisko pracy - wynagrodzenie adekwatne do poziomu wiedzy i realizacji zadań Wymagane dokumenty: - list motywacyjny - CV wraz z oświadczeniem kandydata/kandydatki dotyczącego zgody na przetwarzanie danych osobowych

Natalia

O co chodzi z dniem księgowego? Jak to wyglada w firmie?

odp
@Natalia

Dzień Księgowego przypada 09.06. Abix obchodzi go zamawiając np. pizzę do firmy i / lub ciasta bądź inne słodkości.

Jaki dress code obowiązuje w Abix Consultant Sp. z o.o.?

odp

Obowiązuje typowo biurowy dress code.

abc

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Jakie są zarobki w firmie na stanowisku młodszej księgowej/ księgowej?

odp abc
@abc

Wynagrodzenie uzależnione jest od kwalifikacji. Ustalane jest indywidualnie. Rozmowa kwalifikacyjna ma charakter luźnego spotkania z właścicielem, podczas którego zadawane są ogólne pytania dotyczące doświadczenia i innych informacji zawartych w CV, ale też merytoryczne pytania dotyczące zakresu stanowiska.

pj

Kiedy Pani skończy już obsmarowywać mnie w Internecie, zapraszam do merytorycznej rozmowy, podczas której ponownie wyjaśnię Pani to, co już przekazałam telefonicznie.

Czy pracownicy Abix Consultant Biuro Księgowe i Podatkowe chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Biuro organizuje imprezy integracyjne - co roku odbywa się firmowa Wigilia, obchodzi się też Dzień Księgowego. Również szkolenia zewnętrzne są okazją do luźniejszego spędzenia czasu. Staramy się też pamiętać o swoich uroczystościach i wspólnie je obchodzić :)

Alicja

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

Paula

Wiecie może czy firma potrzebuje aktualnie księgowej? Jakieś wskazówki jak przebiega rekrutacja?

JPK

Ja pracuję już od lat i jestem zadowolona. Wcześniejsze opinie należą raczej do tych z rodzaju "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma"... a później okazuje się, kto miał jakie podejście do pracy. Firma cały czas się rozwija, co stwarza możliwości. Bardzo dobra lokalizacja - w centrum. Klienci zaopiekowani. Na plus także indywidualne podejście szefowej do pracowników i klientów.

Idealnych firm nie ma tylko niektóre osoby wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Kali

Biuro ksiegowe faktycznie wyglada bardzo profesjonalnie NIESTETY obsluga juz nie pokazuje tego glowna ksiegowa nie dotrzymuje warunkow zawartych umow, nie skladaja wymaganych dokumentow do urzedu skarbowego nie pozwalaja sobie na jakiekolwiek tlumaczenia, manager hmm ....

idol

gwarantuję nie chciałbyś pracować. na bank

ala

Witam chciała bym pracować w tak znanym i profesjonalnym biurze rachunkowym Abix Consultant, chociaż na stażu przez pół roku doświadczenie które mozna wynieść jest bez cenne dzwoniłam obiecali mi rozmowę kwalfikacyjną może mi się uda chciała bym założyc własną firmę. Chociaż przynajmniej dają nadzieję na pracę ......

Zostaw merytoryczną opinię o Abix Consultant Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Abix Consultant Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abix Consultant Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abix Consultant Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abix Consultant Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Abix Consultant Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abix Consultant Sp. z o.o.
  • Rakowicka 10B lok. 4
    31-511 Kraków

Abix Consultant Sp. z o.o.