Profensa Sp. z o.o.
5 2 6 5 1
Anna Gawron Nowy wpis

Ta firma naraziła mnie na straty. Dziękuję serdecznie.

Tak1Nie
Mirosław Nowy wpis
@Anna Gawron

Od Twojego wpisu minęło trochę czasu i dziwi mnie, że nikt nie zapytał Cię, w jaki sposób rzekomo firma Profensa naraziła Cię na straty? Tego typu wypowiedź można rozumieć na różny sposób, dlatego chciałbym, abyś sprecyzowała dokładnie, co takiego Cię spotkało.

TakNie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 141 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Profensa Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

TakNie
Andrzej Kowlik Nowy wpis

Totalny brak profesjonalizmu.

Tak1Nie
Tomasz Cebula

Z biurem Profensa współpracuję od samego początku działalności - od 2015 r. Wszystko przebiega sprawnie. Poziom wiedzy, pomocy jest na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Za każdym razem spotykam się z otwartością, uprzejmością oraz dobrymi podpowiedziami. Rekomenduję obsługę księgową przez tą firmę.

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Przedsiebiorca

Świetne biuro rachunkowe! Są bardzo profesjonalni i mają ogromną wiedzę. Odpowiadają na każde zapytanie, są terminowi i zawsze wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klienta. Sami dzwonią do klienta i przypominają o ważnych terminach:) Polecam bo warto.

TakNie1

Zostaw opinię o Profensa Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie