Sawbud Adolf Broda

Kraków

Opinie o Sawbud Adolf Broda

Inz

Wlasciciel oferuje prace, prosi aby podjac decyzje do ustalonego terminu. Decyzje podjalem oferowal mniejsze pieniadze niz konkurencja ale duzo mozna sie bylo nauczyc wiec wybralem tego pana. Zadzwonilem powiedzial ,ze super kazal zadzwonic na drugi dzien zeby wszystko dogadac. PRZESTAL ODBIERAC TELEFONY ZACHOWAL SIE JAK DZIECKO, BEZ SZACUNKU. ZACZALEM SIE MARTWIC ZE COS MU SIE STALO BO TO STARSZY pAN. ZADZWONILEM Z DRUGIEGO TELEFONU I ODEBRAL WIEC PO PROSTU JEST HAMEM. NIE POLECAM!

Zgadzam sie . Tragedia robia po 10 godz . Brygadzista nie umie ludzmi kierowac. Poprostu wyzysk a jak chce sie umowe to daja na 1/4 smiech omijac szerokim lukiem .

Mario_Lopez

Boże chroń od tej firmy, robią przy dachach a nawet nie potrafią zadbać o zabezpieczenie, szelki itp. Omijać szerokim łukiem(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Sawbud Adolf Broda - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sawbud Adolf Broda