Opinie o Piotr Zimoląg Firma Remontowo-Budowlana Renomex w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Piotr Zimoląg Firma Remontowo-Budowlana Renomex. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Piotr Zimoląg Firma Remontowo-Budowlana Renomex o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Zimoląg Firma Remontowo-Budowlana Renomex w Kraków

sezam

firma jest naprawde warta polecenia swoja prace wykonuja bardzo solidnie mowa tu o pracownikach a szefa nie znam z tego co mi wiadomo wyplacalny jest i relacje sa takie bardzo przyjazne wiec nie rozumiem skad te zle slowa sie biora .

Grażyna Nowy wpis

Serio? Ale weź pod uwagę, że ktoś to pisał 7 lat temu, wtedy przecież mogło być dobrze, po co miałby kłamać?

@Grażyna

Tak ,5 lat temu płacił ma nowym szpitalu w Prokociu .A jak wróciłem po roku to od początku do tyłu .Załączam zdjęcie ,,rozpis dla policji co robiłem

ktos

@ktos

Ja go znam 6 lat,płacił tylko ok ma szpitalu w Prokocimiu .Teraz mnie wyrąbal ostro .Jakbym nie robił to by mnie nie było 1,5 roku u niego .

Aguero

Pracowałem w tej firmie i oceniam ją negatywnie to jakieś nieporozumienie. Facet nie ma własnego transportu mało narzędzie firma porażka. I prawda jest taka ze tam pracują wszyscy na czarno o umowie zapomnijcie. Na początku może i dostaniecie pieniądze w terminie ale z czasem będziecie się prosić o wypłatę. Muszę dodać ze Pan Zimiląg zalega mi z pensja ale mogę o niej zapomnieć ten facety tylko żeruję na ludziach. Co widać po ogłoszeniach na OLX ze co chwile potrzebuję pracowników wcale się nie dziwie ze ludzie odchodzą. Ostrzegam wszsytkich żeby dwa razy zastanowili się zanim rozpoczną współprace z tym człowiekiem

@Aguero

Zgadza się,porażka .To co piszesz to prawda

Grażyna

A ten Pan co do niego numer podajesz to jaką konkretnie kancelarię prowadzi? Podasz nazwę? Bo taki goły numer to nieco podejrzany jest. :/

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Piotr Zimoląg Firma Remontowo-Budowlana Renomex na stanowisko Oferujemy pracę na stanowisku: Inżynier budowy? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy KIEROWCA KAT C
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Borsuczek0043

Witam Panie Piotrze jest Pan szefem firmy ale tylko dla siebie jest Pan nie wypłacalny śmiem powiedzieć wykorzystuje pan ludzi i traktuje pan pracowników jak śmieci odradzam wszystkim zatrudniać się w tej firmie bo na wypłatę można się nie doczekać za swoją pracę tak jak ja czekam na wypłatę 4 ty miesiąc nie polecam tej firmy by tam pracować I nie polecam tej firmy jako wykonawca zleceń rem budowlanych

Igor

Czy są jakieś potrzeby kadrowe do firmy? Jak się teraz tu pracuje? Słyszałem, że to fajna firma?

werf

@Darek z tego co wiem to nie szukaja nikogo teraz a no i wiaodmo ze zarobki to sa rozne w zaleznosci od stanowiska

krzychu

Ta firma to dramat ! Totalny brak profesjonalizmu! Odradzam !

nie oszukany

Ja również pracowałem dla [usunięte przez moderatora] i nie mam żadnych zastrzezen co do jego osoby.Wszystko było wypłacone w terminie,a w razie potrzeby bez problemu dostawałem zaliczki od [usunięte przez moderatora]Jesli Wy nie jesteście uczciwi wobec niego i w pracy pijecie zamiast pracować to nie dziwota ze nie wypłacił Wam pensji...

oszukany

ktos - 2010-10-23 18:57:29 Czlowieku zastanow sie co ty piszesz bo to akurat nie jest prawdą.... Może ty byleś nie wporzadku wobec niego...!!! Znam tego czlowieka i wiem że się tak nie zachowuje i wyplaca ludzia pieniadze chyba ze ktoś oszukuje go i nic nie robi w pracy....!!! I zapewniam cie ze znam tego czlowieka o wiele duzej niz ty!!!!ja też pracowałem dla tego Pana! [usunięte przez moderatora]! nie wypłacił mi pensji za .... 3 miesiące pracy! dodatkowo nachodził mnie i [usunięte przez moderatora]! Ostrzegam przed tym "Pracodawcą"

Uczciwy i oszukany

Ostrzegam przed firmą RENOMEX Piotr Zimoląg. Nie wypłaca pieniędzy za pracę, szuka tylko osób do nielegalnego zatrudnienia żeby potem bez wyjaśnień powiedzieć że nie zapłaci. Jest to [usunięte przez moderatora] i niestety mimo wieloletniego doświadczenia sam naciągnąłem się na jego "złote góry". Ostrzegam wszsytkich żeby dwa razy zastanowili się zanim rozpoczną współprace z tym człowiekiem

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Zimoląg Firma Remontowo-Budowlana Renomex - Kraków

• Jak się pracuje w Piotr Zimoląg Firma Remontowo-Budowlana Renomex?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Zimoląg Firma Remontowo-Budowlana Renomex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Zimoląg Firma Remontowo-Budowlana Renomex?

Piotr Zimoląg Firma Remontowo-Budowlana Renomex
1.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Osiedle Kazimierzowskie 29 lok. 8
  • NIP: 6781976241 REGON: 120856627