RENOMEX Piotr Zimoląg

Kraków

Opinie o RENOMEX Piotr Zimoląg

Igor

Czy są jakieś potrzeby kadrowe do firmy? Jak się teraz tu pracuje? Słyszałem, że to fajna firma?

werf

@Darek z tego co wiem to nie szukaja nikogo teraz a no i wiaodmo ze zarobki to sa rozne w zaleznosci od stanowiska

Aguero

Pracowałem w tej firmie i oceniam ją negatywnie to jakieś nieporozumienie. Facet nie ma własnego transportu mało narzędzie firma porażka. I prawda jest taka ze tam pracują wszyscy na czarno o umowie zapomnijcie. Na początku może i dostaniecie pieniądze w terminie ale z czasem będziecie się prosić o wypłatę. Muszę dodać ze Pan Zimiląg zalega mi z pensja ale mogę o niej zapomnieć ten facety tylko żeruję na ludziach. Co widać po ogłoszeniach na OLX ze co chwile potrzebuję pracowników wcale się nie dziwie ze ludzie odchodzą. Ostrzegam wszsytkich żeby dwa razy zastanowili się zanim rozpoczną współprace z tym człowiekiem

sezam

firma jest naprawde warta polecenia swoja prace wykonuja bardzo solidnie mowa tu o pracownikach a szefa nie znam z tego co mi wiadomo wyplacalny jest i relacje sa takie bardzo przyjazne wiec nie rozumiem skad te zle slowa sie biora .

krzychu

Ta firma to dramat ! Totalny brak profesjonalizmu! Odradzam !

nie oszukany

Ja również pracowałem dla [usunięte przez moderatora] i nie mam żadnych zastrzezen co do jego osoby.Wszystko było wypłacone w terminie,a w razie potrzeby bez problemu dostawałem zaliczki od [usunięte przez moderatora]Jesli Wy nie jesteście uczciwi wobec niego i w pracy pijecie zamiast pracować to nie dziwota ze nie wypłacił Wam pensji...

oszukany

ktos - 2010-10-23 18:57:29 Czlowieku zastanow sie co ty piszesz bo to akurat nie jest prawdą.... Może ty byleś nie wporzadku wobec niego...!!! Znam tego czlowieka i wiem że się tak nie zachowuje i wyplaca ludzia pieniadze chyba ze ktoś oszukuje go i nic nie robi w pracy....!!! I zapewniam cie ze znam tego czlowieka o wiele duzej niz ty!!!!ja też pracowałem dla tego Pana! [usunięte przez moderatora]! nie wypłacił mi pensji za .... 3 miesiące pracy! dodatkowo nachodził mnie i [usunięte przez moderatora]! Ostrzegam przed tym "Pracodawcą"

ktos

Uczciwy i oszukany

Ostrzegam przed firmą RENOMEX Piotr Zimoląg. Nie wypłaca pieniędzy za pracę, szuka tylko osób do nielegalnego zatrudnienia żeby potem bez wyjaśnień powiedzieć że nie zapłaci. Jest to [usunięte przez moderatora] i niestety mimo wieloletniego doświadczenia sam naciągnąłem się na jego "złote góry". Ostrzegam wszsytkich żeby dwa razy zastanowili się zanim rozpoczną współprace z tym człowiekiem

Zostaw opinię o RENOMEX Piotr Zimoląg - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RENOMEX Piotr Zimoląg