Buma Centrum Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Buma Centrum Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Marcin
 Opinia

Jak w tej chwili wygląda sytuacja z zatrudnianiem nowych pracowników? Czy firma Buma Centrum planuje w najbliższym czasie stworzyć nowe miejsca pracy? Jakie ten pracodawca oferuję swoim pracownikom benefity oraz dodatki pracownicze, czy poziom płacy jest na dobrym poziomie? Zachęcam was do dodawania nowych komentarzy w tym wątku, świeże opinie będą bardzo pomocne dla innych.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Administrator
 Opinia

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Buma Centrum Sp. z o.o.. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
robcio
 Opinia

aktualnie firma nie prowadzi rekrutacji na żadne stanowisko @wert, zawsze możesz wysłać do nich swoje cv i list motywacyjny ale na odzew nie liczyłabym.

Pomocna?
Tak4Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
jacek
 Opinia

To jest prawda , smutne to na prawdę. Współczuje wszystkim którzy tam pracują, jedyne pocieszenie : zastanówcie się nad marnością życia osoby dowodzącej firmą Buma Centrum.

Pomocna?
Tak7Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Monia
 Opinia

[usunięte przez moderatora] Pracowałam tam pół roku i straciłam zdrowie, dobrze że udało mi się stamtąd uciec. DRAMAT. Poleciłabym tą pracę tylko najgorszemu wrogowi :( Nie pakujcie się w to, to jest bagno.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Buma Centrum Sp. z o.o. - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Buma Centrum Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.