Buma Centrum Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Buma Centrum Sp. z o.o.

robcio

aktualnie firma nie prowadzi rekrutacji na żadne stanowisko @wert, zawsze możesz wysłać do nich swoje cv i list motywacyjny ale na odzew nie liczyłabym.

jacek

To jest prawda , smutne to na prawdę. Współczuje wszystkim którzy tam pracują, jedyne pocieszenie : zastanówcie się nad marnością życia osoby dowodzącej firmą Buma Centrum.

Monia

[usunięte przez moderatora] Pracowałam tam pół roku i straciłam zdrowie, dobrze że udało mi się stamtąd uciec. DRAMAT. Poleciłabym tą pracę tylko najgorszemu wrogowi :( Nie pakujcie się w to, to jest bagno.

Zostaw opinię o Buma Centrum Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Buma Centrum Sp. z o.o.