Opinie o Ewelina Wolska-Grzywacz Biuro Rachunkowe w Bibice

Gutek Nowy wpis

Od dwóch lat korzystam z usług Pani Eweliny i jestem bardzo zadowolony. Przerabiałem już kilka firm księgowych gdyż od 14 lat prowadzę biznesy i mogę polecić to biuro , wszystko na czas , konkurencyjne ceny i co dla mnie jest najważniejsze bo niezbyt znam się na księgowości to to że Pani Ewelina zawsze podpowie jak najlepiej wybrnąć z problematycznej sytuacji, polecam !!! Lubię atmosferę w Ewelina Wolska-Grzywacz Biuro Rachunkowe za: Szybka obsługa i chęć do współpracy.

Klient Nowy wpis

Od wielu lat korzystam z usług Pani Eweliny, a od 20 lat posiadam firmę i mogę z czystym sumieniem polecić to biuro, wszystko na czas , zawsze pomocna i chętna do rozmów. Polecam

Jak wygląda atmosfera i praca w firmie Ewelina Wolska-Grzywacz Biuro Rachunkowe w miejscowości Bibice? Czekamy na nowe info odnośnie pracy! Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Ewelina Wolska-Grzywacz Biuro Rachunkowe - Bibice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ewelina Wolska-Grzywacz Biuro Rachunkowe
0/5 Na podstawie 0 ocen.