Opinie o ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o. w Kraków

Byłam tam jakiś czas temu na rozmowie kwalifikacyjnej - nigdy wiecej. W zyciu nie mialam az tak nieprofesjonalnej rozmowy (juz sam wyglad osob przeprowadzajacych idealnie pasowal do rodzaju pracy) . Sposob komunikacji, zdawanie po kilka razy tych samych pytan plus brak przygotowania (cv zapewne wyszlo z drukarki tuz przed rozmowa bo nawet nie wiedzieli co skonczylam i czym sie zajmowalam)Nie dosc ze oszukuja w ogloszeniach (p. Anna ktora non stop wrzuca ze szuka ludzi do rekrutacji albo koordynatorow rekrutacji ) a tak naprawde na rozmowie okazuje sie ze chodzi o kluby ze strptizem i z tym co bylo napisane w ogloszeniu nie ma to za wiele wspolnego. Firma o watpliwej reputacji . Wcale sie nie dziwie ze nie podaja nazwy firmy bo to wstyd. Szkoda benzyny na dojazd i przede wszystkim czasu. Musi byc ktos naprawdę zdesperowany zeby sie tam zatrudnic.

@anonymous

*p.agata mialo byc

employee-krk

Przestrzegam przed adresem Starowiślna 46-48 i pseudofirmami ICG/BMC. Pełno ogłoszeń: "poszukujemy specjalistów ds. rekrutacji, ds. kontrolingu, finansów itd", w ogłoszenie same ogólniki zero konkretów i na wszelki wypadek nie ma podanej nazwy firmy ,bo łatwo można sprawdzić opinie. Dopiero od pani na rozmowie dowiadujesz sie , że chodzi o kontrolowanie klubów ze striptizem i go-go..Jako ,że rozmowa z facetem więc Pani nie owijała w bawełne i na starcie powiedziała o co biega, jesli chodzi o dziewczyny to pewnie lanie wody z obsługą klienta i zabawianiem żeby sie skusić. Nie dajcie sie nabrać! Omijać szerokim łukiem szemrane interesy. Pozdrawiam

G G

Ta firma jest jedna wielka (usunięte przez administratora) zlodziejska...tzw."mrozenia" nigdy do ciebie nie wracaja.kary za byle co. Np.spoznienie 50zl ,jak nie bylo mnie 2 dni w pracy 1500Zl.pracownik traktowany jest jak szmaciarz ale .tzw.koordynator to juz.moze wiecej np spac w samochodzie albo jezdzic pod klubem na deskorolce !!! Sam porzyklad do nasladowania.nie doceniaja lojalnych pracownikow jestes jednym z wielu dzis jestes jutro cie nie ma. W Kw barze ktorego uzywaja w cudowny sposob przy rozliczeniu znikaja poeniadze .mam dowody w postaci "skrinow" ekranu....a tlumaczenie ksiegowych jest tak zabawne ze az smutne...zlodzieje i jeszcze raz zlodzieje .

Wiktoria
@G G

Pracowałam w tej firmie ponad pol roku, mrożenia dostaje regularnie na konto, jeśli nie wierzysz mogę wysłać Ci screeny :)

Dominika

@ Szczerze i na temat, piszesz niezrozumiałe rzeczy. Zostałaś uderzona przez przełożoną i nigdzie tego nie zgłosiłaś i dalej tam pracujesz? Takich zachowań nie należy tolerować. Czy rozmawiałaś z pracodawcą na ten temat? Czy na pewno taka sytuacja w ogóle miała miejsce? @agata, według Ciebie jest zawierany inny rodzaj umów, niż pisze @Gosia. Może nie każdy pracownik ma taki sam kontrakt? Czasem staż pracy, czy kwalifikacje decydują o rodzaju umowy jaki zawiera pracodawca z pracownikiem.

&
@Dominika

Wiem, ze jest to bardzo prawdopodobne. Z ta „firma” nie wygra, bo oni się wybronią pieniędzmi. Ktoś kto nie pracował tam nigdy i nie wie co tam się wyprawia, lepiej niech nie komentuje, bo takie rzeczy i wiele innych, naprawdę się dzieją!

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Dominika

@Oliwia, jako pracownik firmy dodaj więcej szczegółów dotyczących swojego zatrudnienia. Mogłabyś rozwinąć myśl na temat "mrożenia" czyli zabezpieczenia finansowego środków pieniężnych? Czy masz na myśli, że wynagrodzenia nie jest w całości przelewane na konto? Jak wygląda sprawa z atmosferą w pracy? Czy jesteś z niej zadowolona? Każda informacja będzie pomocna.

Gosia
@Dominika

pracuję tam od roku i nie rozumiem tych negatywnych komentarzy dotyczących wynagrodzenia. Ja zawsze pensję mam na czas w całości, umowa o pracę normalna na czas określony, każdemu polecam takie zatrudnienie.

agata
@Gosia

jaka umowa o pracę, co za kłamstwo, umowa o dzieło podpisywana co 3 miesiące

Dominika

@Alicja wysuwasz poważne oskarżenia. Czy masz jakieś argumenty, żeby je poprzeć? Jeśli kodeks pracy według Ciebie jest nieprzestrzegany powinnaś to zgłosić do pracodawcy. O jakie konkretnie warunki chodzi? Czy to tylko Twoja opinia? Dodaj więcej obiektywnych informacji o firmie.

Alicja

Ta firma nie funkcjonuje zgodnie z prawem.Łamią Kodeks pracy.

Guśka

Ta firma to żart, nieśmieszny. Łamane prawo, kodeks pracy, mobbing, niewypłacane wynagrodzenie,wykonywanie obowiązków, które do Ciebie nie należą. A to był dopiero pierwszy tydzień pracy :) Z całego serca odradzam, bo przy tej pracy jedynym plusem jest to, że jak będziesz chłopcem na posyłki to będzie Cię stać na dobrego psychiatrę, który Ci wyleczy depresję i traumę po tej pracy.

Dominika

Cześć! Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy w firmie ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP, czy mógłby mi ktoś przybliżyć obowiązki spoczywające na pracownikach? Jakie cele wyznacza sobie firma? @ciekawa możesz coś bliżej opowiedzieć o rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko specjalista ds rozliczeń. O co pytali? Jakich kwalifikacji oczekują no i oczywiście jakie warunki finansowe oferują? Pozdrawiam!

monia
@Dominika

Czy byłaś na rozmowie? Warto iść? Czy dać sobie spokój?

;-)
@monia

Ogólnie odradzam, to (usunięte przez administratora) a nie normalna firma. Więcej kar i szykanowania niż normalnych warunków pracy.

Paulina

Planuje sie wybrac na rozmowe na Starowislna 48. Czy polecacie ta prace? Jest to faktycznie monitorowanie klubow gogo? W ofercie nic takiego nie bylo zaznaczone. Prosze o jakies konkretne opinie

;-)
@Paulina

Tak, są to kluby ze stripami ale dopiero na rozmowie Ci to uświadamiają i bardzo koloryzują. Naprawdę nie jest tak pięknie jak opowiadają wiec radzę uważać bo to stripiwa (usunięte przez administratora)

ciekawa

Czy ktoś pracował w tej firmie na stanowisku specjalista ds rozliczeń? Mam mieć rozmowę i nie wiem czy warto?

studentka
@ciekawa

byłam na rozmowie, marne zarobki, to pracy dla klubów go go

ta praca to katastrofa, w centrali niejaka kamil to jakas porazka, na stanowisku jest z wiadomym wszystkim powodu, na wideospotkaniach tylko przytakuje zarzadowi a jak rozmawia sie z nia przez telefon to obiecuje ze sie wstawi za pracownikiem. no ale co sie dziwic ze przytakuje skoro potem razem z p. mozna ja zobaczyc w galerii na zakupach

Beka
@pracownik

Hehe nie od dzisiaj wiadomo, ze stanowisko uzyskała tylko i wyłącznie przez „łóżko”. Wszyscy z tego bekę cisną. No ale jaka firma takie „awanse” ^^

Dominika

@Kaska ważna jest satysfakcja z pracy. Dobrze, że jesteś zadowolona. Tym samym poleciłabyś zaaplikowanie do firmy ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP? @Jeff co masz na myśli? Że dziewczyny muszą wykonywać inne obowiązki, niż mają w umowie?

@Dominika

Hehe problem w tym, ze w tej umówię nie masz zawartych warunków jakie masz spełniać. W zależności od fantazji monitoringu ktoś będzie popychadłem na różnych stanowiskach, które nie obejmują ‚kompetencji’ danej osoby ;-)

Dominika

@Kaska czyli jesteś zadowolona z pracy w firmie ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP? Rozumiem, że Ty przyszłaś do pracy z odpowiednim nastawieniem i Twoja praca przynosi takie efekty, jakie oczekiwałaś? Dobrze, że napisałaś o tym, bo wiele osób aplikujących mogło mieć inne nastawienie, a tak wiedzą z jakim mają do pracy podejść.

@Dominika

Tak jestem bardzo zadowolona, przyszlam z dobrym nastawieniem, to jest miejsce jak kazde inne :) zarabiam bardzo dobre pieniadze, i jestem w stanie odlozyc na prawde duze kwoty

Paulina

Szkolilam się w tej firmie na koordynatorke. Szkoleniowiec z działu promocji to jakaś kpina i żart. Poza tym firma jest okey.

Cala

ICG jest firmą która absolutnie ma w głębokim poważaniu swoich pracowników. Umowy śmieciówki, brak terminowych wypłat, naliczanie kar finansowych nie wiadomo za co. Firma zajmuję się klubami nocnymi o czym dowiecie się dopiero po przyjściu na rozmowę. Starowiślna 48 - unikajcie tego adresu.

@Cala

Umowy smieciowki - czyli dzieło lub zlecenie, tutaj każdy jest po to żeby zarobić za jeden tydzień możesz wyciągnąć 1 tys a za drugi np 2 tys ciężko firmie tez określić dokładnie ile jesteś w stanie zarobić :) Wypłaty są ZAWSZE ALE TO ZAWSZE w terminie NIGDY nie było żadnego opóźnienia - pracuje w tej firmie już rok. Kary finansowe są owszem, za złamanie regulaminu który obowiązuje w klubie.

krysia
@Kaska

muahahahah dobry żart

@Kaska

Gdyby wypłaty były na czas a już nie wspomnę o wypłacaniu ich w ogóle to nie mieliby teraz kilkuset pozwów w sądzie ;-)

Dominika

@była pracownica, @kitty czyli był monitoring założony, by sprawdzać pracę pracowników? Było specjalne stanowisko w firmie ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP stworzone po to? Rozumiem, że osoby słabe psychicznie nie poradziłyby sobie w tej pracy?

@Dominika

Dokładnie tak, monitoring jest, był i będzie po to żeby sprawdzać prace pracowników :) w większości firm jest monitoring nie tylko tutaj. Każda osoba sobie poradzi, jeśli przychodzisz z pozytywnym nastawieniem do pracy gdzie chcesz zarobić duza kwotę pieniędzy to to zrobisz, praca jak w każdym innym miejscu - tyle :D

Dominika

@Cala a co jest innego napisane w ogłoszeniu, że potencjalny pracownik nie wie, że ich praca będzie związana z klubami nocnymi? Czyli nie wiesz za co dostałaś karę finansową? Często się one zdarzają?

@Dominika

W ogłoszeniach bardzo często wypisują, ze praca będzie w lokalu gastronomicznym, a jeżeli zapytasz się czy to klub nocny to nastaje cisza, albo dalej cisną, ze to lokal gastro. Kary bardzo często są nieadekwatne do tego co się robi. Z tego co mi wiadomo ta cała pseudo firma jest w jednej wielkiej (usunięte przez administratora) finansowej.

candy

Mialam miec rozmowe na dlugiej 44/9 ,ale wczesniej sprawdzilam forum. Dostalam smsa czy potwierdzam przybycie,wiec zapytalam o jakie dokladnie kluby chodzi dostalam odpowiedz,ze ,,Mamy zlecenia od różnych klubów na terenie Krakowa. Więc dopiero na rozmowie kwalifikacyjnej dobieramy odpowiednie miejsce pracy w zależności od tego jaka oferta jest aktualna" pomyslalam sobie ze dziwne jeszcze nie wie jaka oferte ma dla mnie? Zapytalam czy chodzi o kluby nocne,ale nie uzyskalam odpowiedzi.

była pracownica

pracowałam tam rok Kasa rzędu kilkudziesięciu tyś rocznie (bliżej do 100 :)) jak odpowiada ci praca w nocy i wieczne opierdalanie przez monitoring, raczej dla silnych psychicznie. Ale naprawdę da się zarobić fajną kase.

kitty
@była pracownica

zgadzam się, pracowałam w tej firmie dwa lata, rocznie około 200 tys miałam, udało mi się kupić mieszkanie :) jesli chodzi o monitoring to nie maja problemów do ciebie jesli wypelniasz swoje obowiazki tak jak byc powinno :)

Zostaw merytoryczną opinię o ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Starowiślna 48
    31-035 Kraków

ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o.