Opinie o ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o. w Kraków

Dominika

@Gosia 2593 jesteś już po rozmowie. Możesz powiedzieć jakie masz wrażenia? Jakie to było stanowisko? @N. rozumiem, że możesz mieć takie odczucia, ale mimo wszystko panuje na forum regulamin, który trzeba przestrzegać. A ja jako moderator, a nie pracownik firmy ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o. muszę pilnować by ten regulamin nie był łamany.

Gosia 2593

Jutro idę na rozmowę na Starowiślną, zaryzykuje, pomimo negatywnych opinii :)

Hihi
@Gosia 2593

I jak byłaś na rozmowie?

osoba
@Gosia 2593

I jak Pani opinia o firmie?

Marzena

Witam! NA ULICY DŁUGIEJ 44/9 NIE PROWADZĄ REKRUTACJI DO GOGO! SKĄD TAKIE FAŁSZYWE INFORMACJE! OCZERNIACIE FIRMĘ BEZ PODSTAW! TO ŻE KTOŚ NIE CHCE PODAWAĆ INFORMACJI DOT. PRACY PRZEZ TELEFON TO WCALE NIE JEST DZIWNE!!!!!!!!

Akropol

Doczekałam się odpowiedzi. Z firmy centrum nauki i biznesu. Na różne stanowiska praca, po czym powiedziałam ze sprawdzę w necie firmę. ..pani oburzona co chce sprawdzać. Po czym oburzona rzuciła słuchawka ;)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Akropol

Witam, wczoraj miałam telefon z tej firmy na rozmowe o pracę przy ul.dlugiej 44/9 . Wysyłam aplikacji setki wiec grzecznie zapytalam Pani na jakie stanowisko i jaka firma. Odpowiedzi nie uzyskałam. Dzisiaj wysłałam im wiadomość ze odpowiedzi nie uzyskałam jaka firma i obawiam się ze nie uzyskam. Odradzam wszystkim. Nie podają żadnych informacji jak ich pytasz omijają temat, jak drazy sz miła. .

Dominika

@Nico a dlaczego tak uważasz o ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP? Proszę podaj uzasadnienie Twojej opinii. Dlaczego obrażasz firmę na forum? Wiesz, że takie treści nie powinny pojawiać się na forum? O wszystkim jest mowa w regulaminie forum: http://www.gowork.pl/regulamin z którym powinieneś się zapoznać przed wejściem na forum.

Deb

Zgadzam się z Toba w zupełności. Walą ludzi w niezłego (usunięte przez administratora) i dodatkowo umowa widmo, która była i gdzieś się zmyła. Szkoda czasu i nerwów, bo wykończą fizycznie i psychicznie (w zależności na jaka placówkę trafisz). Wiem jak praca tam wyglada od „góry” i „dołu” i lepiej darujcie sobie te firmę, bo chorzy ludzie nią zarządzają!

Dominika

@corinne na stronie firmy ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o. w zakładce kontakt masz wszystkie informacje kontaktowe: http://www.icg-group.com/inkasso_icg_international_consulting_group.html @J.s i @Nico a może podzielicie się tutaj swoimi doświadczeniami z ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o.?

corinne

Ma ktos moze maila zeby sie z nimi skontaktowac? Pozdrawiam!

Dominika

@Dzejdzej jak to ochroniarze bili pracowników? Ale jakim prawem i z jakiego powodu? Czemu nie próbowaliście nic z tym zrobić i gdzieś to zgłosić? A ktoś teraz pracuje w ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP i może powiedzieć czy nadal tak to wygląda?

Dzejdzej
@Dominika

Różne były sytuacje. Pracownicy z tzw. "Góry" tuszowali sprawę żeby po prostu nie było z tego problemów. Na takich zasadach to niestety ale działa. A my stosowaliśmy się jedynie do poleceń przełożonych.

Dzejdzej

Pracowałam w tej firmie i szczerze odradzam. Ludzi tam traktuje się jak zwierzęta nieważne jakie stanowisko. Obcinają kasę za każde niespełnione widzi mi się a nawet jest problem z l4 bo można szybko wylecieć. Na klubach zdarzały się pobicia personelu przez ochroniarzy jak i klientów a sprawy były tuszowane żeby przypadkiem nic nie wyciekło. Ogólnie rekrutatorki zapierają się nogami i rękami ze nie chodzi o kluby nocne tylko lokale gastronomiczne. Dopiero po przyjściu na dzień próbny wychodzi ze to jednak gogo. Szkoda czasu i nerwów na tego typu patole jaka maja wiec omijajcie te firmę szerokim łukiem!

ICG International Consulting Group s.c. - Głogów

UWAGA KOMUNIKAT Firma ICG International Consulting Group s.c.- zajmująca się usługami prawnymi w tym windykacją należności w Polsce i całej Europie OŚWIADCZA, że nie ma nic wspólnego z nieetyczną działalnością firmy ICG Sp. z o.o. z Krakowa- wspomnianą w przedmiotowym poście.

Emilia

Pracowałam w innym klubie go go na selekcji i uwierzcie mi - oni często nie piszą od razu o jaki klub chodzi bo właśnie ludzie szybko stereotypowo oceniają. Nikt nikogo nie zmusza na inne stanowisko. Dziewczyny trzymają się razem, jest dobra atmosfera choć czasem napięta. Jeśli nie jesteś tancerka to jest to praca jak każda inna - na monitoringu, selekcji, kelnerka czy barmanka. Dodam, że na dole pracują przeważnie same kobiety na wszystkich stanowiskach prócz ochroniarzy. Nieoceniajcie stereotypowo, a właśnie w stripe można zarobić najwięcej - koordynator promotorów czy manager.

klontwa

byłam kiedys u nich na rozmowie na stanowisko prawnik. Oczywiscie okazało się, że chodzi o prowadzenie spraw dotyczacych klubów nocnych. Bardzo się zdziwiłam bo w ogłoszeniu nic takiego nie było napiasane, dla mnie trochę podejrzany pracodawca. Ps. rozmowę miałam z Panią, która wyglądała tak jakby w nocnych godzinach pracowała własnie w takim klubie.

cotozafirma...

Panie/Panowie zakładają fikcyjne konta na facebooku i piszą,że praca polega na zwykłej promocji miejsca (roznoszenia MENU, którego obecnie nie mogą zrobić zdjęcia ani napisać co zawiera,bo trzeba go zobaczyć dopiero na rozmowie inie używają tu ani słowa klub ani restauracja i ciężko się dowiedzieć co to jest). Na rozmowę rekrutacyjną wstępnie umówiłam się na godzinę 17 ale musiałam przełożyć na godzinę 19. Próbowałam się dowiedzieć co to za miejsce, jak się nazywa (klub,pub,restauracja) i gdzie się mieści ale niestety ciężko było czegokolwiek się dowiedzieć. Chwyt rozmowy rekrutacyjnej polega na tym,że próbują wmówić,że trzeba być o 17,ponieważ o 17:30 jest już NASTĘPNA OSOBA,której nie ma. Po kilku pytaniach dowiedziałam się,że to klub fashion na ul. floriańskiej ale niestety w internecie nie mogę takiego znaleźć, Żenua

ktosktozna
@cotozafirma...

Klub Fashion czyli praca przy roznoszeniu ulotek z parasolką.

Odważna

Dzień dobry Mam nie miłe doświadczenie z tą firmą. Zanim pojechałam na rozmowę wstępną, przeczytałam to forum. I zapytałam tej Pani z którą się umówiłam na rozmowę: czy ta praca ma coś wspólnego z klubami nocnymi typu go-go. Niestety Pani nie odpowiedziała mi na pytanie. Powiedziała tylko, że dział promocji pilnuje pracy promotorek weryfikuje przez kamery czy podchodzą do potencjalnych klientów. Pani zignorowała moje pytanie które zadałam 3 razy co znaczy, że są to kluby go go. Gdyby potraktowała mnie uczciwie powiedziałaby prawdę. Cieszę się,że nie zmarnowałam pieniędzy na bilet i czasu. Przykro mi, że zostałam potraktowana z brakiem szacunku. I nie polecam tej firmy.

Grzesiek

Praca dotyczy różnorakich stanowisk w nocnych klubach. Obsługa monitoringu, tajemniczy klient, kelnerki (...) Mi osobiście ciężko się do czegoś przyczepić - od strony technicznej wszystko było tak jak na rozmowie kwalifikacyjnej. Rzeczywiście mają "dziwny" (jak już ktoś wyżej wspomniał) system wypłacania pensji, ale byłem o nim wyraźnie informowany przed podpisaniem umowy. Należne pieniądze trafiały na moje konto zawsze bez ani jednego dnia zwłoki. Jeśli komuś nie przeszkadzają zmiany nocne i specyficzna praca o której lepiej nie mówić babci, to polecam.

Gloria

Już trzeci raz pod przykrywką nazwy innej firmy zaproszono mnie na rozmowę. Ogłoszenie było bez nazwy firmy albo pod inną nazwą. Na miejscu jeszcze inne nazwy. Dopytywalam i powiedzieli "BMC". Na budynku "ICG", przy wejsciu do biura jeszcze inna.... Przez telefon ani mailowo nie podaja szczegolow, natomiast na miejscu okazuje sie to różnoraka praca dla klubu go-go... Manager (dyrygowanie promotorkami chodzacymi z parasolkami lub pracownikami wewnatrz czyli tanczacymi na rurze), tajemniczy klient, monitoring, rekruter, bramka, praca "biurowa"... Niby dobre zarobki, ale mam znajome kolezanki ktore sie tak wkopaly, ze mialy pracowac na innym stanowisku, a i tak koniec koncow tanczyly na rurze, nie wyplacano im pieniedzy, jakies "zamrażania".... Do tego wyjazd szkoleniowy bardzo dlugi na podejrzanych warunkach, w nie wiadome miejsce/miasto... Jestem zażenowana, ze wszedzie ich PEŁNO.. Powinni miec baze osob rekrutowanych i nie tracic czasu osob, ktore w ogole nie sa zainteresowane pracowaniem dla nich ... Radze wszystkim UWAŻAĆ ... Firme zdecydowanie ODRADZAM. Zarowno na ul. Starowiślna jak i plac Dominikański... To jest to samo powidło..

Momo

W ogłoszeniach o pracę nie pisza o co chodzi, bardzo enigmatycznie, olx.pl nie podają nawet nazwy firmy bo można sobie sprawdzić co to za firma. A zapraszając na rozmowy marnuja czas osób, które mają inny plan na życie, niż rekrutacja striptizerek.

Horton

Bardzo przyzwoite warunki zatrudnienia, dobre stawki na umowie. Pracy jest dużo, ale to odbieram akurat za plus. Można wykazać się zawodowo i to jest dla mnie najcenniejsze. Praca zarówno zespołowa, jak i indywidualna. Wypłata wynagrodzenia zawsze o czasie, czasem można liczyć na dodatkowe bonusy w postaci premii.

kaja

Bardzdo dobre warunki finansowe, systematyczne wypłaty co daje stabilność finansową, pracuje od 7mies owszem są minusy, ale gdzie nie ma? .umowa o pracę akurat nie jest dla mnie taka istotna przynajmniej mnie państwo nie obdziera z połowy wypłaty.Firma daje duże mozliwosci i wiele ciekawych stanowisk zarówno w klubach jak i w centrali.Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Starowiślna 48
    31-035 Kraków

ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o.