Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o.

30-507 kraków

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 11 ocen.

Opinie o Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o.

Gość

Chce ostrzec wszystkich którzy chcieli by tam pracować, nie warto!!!!

pracownik

Nie polecam pracy w tym biurze . Pracownicy odchodzą bo nie płacą. Firmy odchodzą bo nie mają kontaktu z właścicielami. Szukajcie gdzie indziej pracy

Pracownik
@pracownik 28.06.2017 13:03

Przepraszamy, ale nie wiemy kto to napisał, bo w ostatnim okresie czasu przybyło pracowników i spółek do obsługi a pożegnaliśmy się z trzema osobami, które nie wykonywały należycie swoich obowiązków czyli Pania Magdalena P, Pania Sylwia G i Pania Magdalena M. Do naszego zespołu dołączył bardzo doświadczony Główny Księgowy który przeprowadził skuteczna rekrutację i jest w bardzo dobrych relacjach z klientów, których przybywa a a nie ubywa. Tak więc Paniom, które napisały takie takie posty bardzo dziękujemy za współpracę lub raczej jej brak.

samo_zycie

I jak tu wszystkim dogodzić??? Są ludzie i ludziska! Jedni są zawsze ze wszystkiego zadowoleni, nie narzekają, doceniają to co mają, są wdzięczni za wszystko nawet wtedy kiedy jest nie po ich mysli, wyciągają wnioski, uczą się i idą dalej.... Dziękuję za to, że jesteście :-) Drudzy ciągle sfrustrowani, na wszystko narzekają i tak Wam nigdy, nikt nie dogodzi! ten zły, tamten jeszcze gorszy, to za drogo, to za daleko, z drugiej strony sami nie są święci i nie jedno mają za uszami... Żal mi Was :-(

ODRADZAM

To biuro rachunkowe to porażka. Znam ta firme doskonale w ciągu roku 4 ksiegowe zmieniły prace żadna po odejściu nie chce mieć nic wspólnego z ta firma KATASTROFA PROSTA SPRAWA PROSZĘ SPRÓBOWAĆ SIE DODZWONIĆ DO FIRMY AURUS NA TELEFONY PODANE NA ICH STRONIE...... BRAK TAKIEJ MOŻLIWOŚCI NUMERY NIE ISTNIEJĄ !!!!!

AURUS Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa sp. z o.o.
@ODRADZAM 28.11.2016 14:17

Ciekawe kto to napisał. Owszem w ciągu roku z tej firmy odeszły 4 księgowe (nazwisk nie wymieniamy i też nie chcemy mieć z tymi osobami nic wspólnego, choć do nikogo nie mamy żalu i pretensj, bo każdy samodzielnie podejmuje decyzję) ale to jeszcze nic nie oznacza. Jak ktoś chce się dodzwonić do biura to bez problemu znajdzie numer bo jest podany na innych stronach i w ogólnodostępnych serwisach. Zapraszamy do kontaktu i chętnie wyjaśniamy wątpliwości i odpowiemy na pytania. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 12 623 85 52. Zapraszamy do kontaktu. Anonimowo można wszystko napisać o każdym nie ponosząc za to żadnej odpowiedzialności. Pozdrawiam Zespół AURUS Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa sp. z o.o.

Dawny klient
@ODRADZAM 28.11.2016 14:17

Potwierdzam

A

Firmę stanowczo odradzam! Zaglądałem tu już kiedyś i najbardziej pomocne komentarze zostały pokasowane, te prawdziwe. Widać że konkretne negatywy są usuwane. Bardzo nieładnie!

Nick

Uwaga niektóre komentarze negatywne są tu kasowane!

Anonim

A mógłby ktoś jeszcze coś więcej o tej firmie napisać, bo ciągle widzę powtarzające się oferty pracy.. taka tam rotacja czy brak chętnych? Nie spotkałem się by jakieś biuro rachunkowe miało takie problemy ze znalezieniem kogoś do klepania.. PS "nowa" mało kto podaje prawdziwe imię, np dla bezpieczeństwa lub spokoju.. (w końcu to internet). Także wiadomo ;) Każda opinia tu jest ważna!

Nowa
@Anonim 21.07.2016 10:01

I jeszcze jedno. Nie szukaj nikogo do klepania tylko do księgowania, a to różnica

OBURZONY
@Nowa 02.08.2016 20:15

JAKA ŚCIEMA!!!!

Kasia

Nie polecam!

nowa
@Kasia 29.06.2016 15:36

Żadna Kasia nie pracowała w tej firmie więc ....

anonim

(usunięte przez administratora)

nowa

A ja tam pracuję od ponad 6 miesięcy i owszem raz zdarzyło się, że zapłacili mi wynagrodzenie z 4 dniowym opóźnieniem, ale nie mogę narzekać na to co się tam dzieje aż tak bardzo, bo mam porównanie z innymi biurami rachunkowymi. I nie jestem przerażona

oferta

Od dłuższego czasu na necie widać ogłoszenia o poszukiwaniu osób na stanowisko samodzielna księgowa/główna księgowa --- chcę tam złożyć moje CV-może ktoś coś wie-co to za biuro? Napiszcie.dzięki!

Zostaw opinię o Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o. - 30-507 kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o.