Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o.

30-507 kraków

Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o.
2 13

Opinie o Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ewa

@anonymous, dlaczego masz takie zdanie o firmie? Jesteś pracownikiem i pracujesz w księgowości? Mógłbyś dodać więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia? Czy można liczyć na premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Dawno nikt nie wypowiadał się na temat atmosfery w pracy. Jakie według Ciebie są relacje ze współpracownikami i przełożonym? Czekam na Twoją opinię.

oferta

Od dłuższego czasu na necie widać ogłoszenia o poszukiwaniu osób na stanowisko samodzielna księgowa/główna księgowa --- chcę tam złożyć moje CV-może ktoś coś wie-co to za biuro? Napiszcie.dzięki!

anonymous
@oferta 18.04.2016 10:46

Nie pracuj w tej firmie szczególnie na stanowisku głównego księgowego

Jak wygląda praca w Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o.? Czy osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Twoja opinia może okazać się bardzo cenna!

Arek

Niestety osoby , które nie utrzymały sie w firmie muszą widocznie odreagować!!!

Gość

Chce ostrzec wszystkich którzy chcieli by tam pracować, nie warto!!!!

Nie polecam pracy w tym biurze . Pracownicy odchodzą bo nie płacą. Firmy odchodzą bo nie mają kontaktu z właścicielami. Szukajcie gdzie indziej pracy

samo_zycie

I jak tu wszystkim dogodzić??? Są ludzie i ludziska! Jedni są zawsze ze wszystkiego zadowoleni, nie narzekają, doceniają to co mają, są wdzięczni za wszystko nawet wtedy kiedy jest nie po ich mysli, wyciągają wnioski, uczą się i idą dalej.... Dziękuję za to, że jesteście :-) Drudzy ciągle sfrustrowani, na wszystko narzekają i tak Wam nigdy, nikt nie dogodzi! ten zły, tamten jeszcze gorszy, to za drogo, to za daleko, z drugiej strony sami nie są święci i nie jedno mają za uszami... Żal mi Was :-(

ODRADZAM

To biuro rachunkowe to porażka. Znam ta firme doskonale w ciągu roku 4 ksiegowe zmieniły prace żadna po odejściu nie chce mieć nic wspólnego z ta firma KATASTROFA PROSTA SPRAWA PROSZĘ SPRÓBOWAĆ SIE DODZWONIĆ DO FIRMY AURUS NA TELEFONY PODANE NA ICH STRONIE...... BRAK TAKIEJ MOŻLIWOŚCI NUMERY NIE ISTNIEJĄ !!!!!

Dawny klient
@ODRADZAM 28.11.2016 14:17

Potwierdzam

A

Firmę stanowczo odradzam! Zaglądałem tu już kiedyś i najbardziej pomocne komentarze zostały pokasowane, te prawdziwe. Widać że konkretne negatywy są usuwane. Bardzo nieładnie!

Nick

Uwaga niektóre komentarze negatywne są tu kasowane!

Anonim

A mógłby ktoś jeszcze coś więcej o tej firmie napisać, bo ciągle widzę powtarzające się oferty pracy.. taka tam rotacja czy brak chętnych? Nie spotkałem się by jakieś biuro rachunkowe miało takie problemy ze znalezieniem kogoś do klepania.. PS "nowa" mało kto podaje prawdziwe imię, np dla bezpieczeństwa lub spokoju.. (w końcu to internet). Także wiadomo ;) Każda opinia tu jest ważna!

OBURZONY
@Nowa 02.08.2016 20:15

JAKA ŚCIEMA!!!!

Kasia

Nie polecam!

nowa
@Kasia 29.06.2016 15:36

Żadna Kasia nie pracowała w tej firmie więc ....

nowa

A ja tam pracuję od ponad 6 miesięcy i owszem raz zdarzyło się, że zapłacili mi wynagrodzenie z 4 dniowym opóźnieniem, ale nie mogę narzekać na to co się tam dzieje aż tak bardzo, bo mam porównanie z innymi biurami rachunkowymi. I nie jestem przerażona

Zostaw opinię o Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o. - 30-507 kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o.