Opinie o Awaken Realms Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Awaken Realms Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Awaken Realms Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awaken Realms Sp. z o.o. w Wrocław

baner wywiady
Były
Były pracownik

HR w firmie (zwłaszcza manager działu) sprawiała wrażenie osoby, która dostała pracę, w której zachłysnęła się otrzymaną władzą, co widać było w czasie kontaktów z pracownikami i forsowaniem swojej korporacyjnej wizji "kultury" firmy, która nie odpowiadała istniejącej już wcześniej, przyjaznej i partnerskiej.

1
Teresa
@Były

czym jeszcze HR sie zajmuje prócz rekrutacjami? ciekawa jestem relacji w zespole oraz warunki zatrudnienia od środka. każdy ma swój standard czy to kwestia indywidualna? przysługują premie lub dodatki? jakie ewentualne?

Do
Pracownik

Pracuję w AR drugi rok i codziennie wracam tu z przyjemnością. Polecam to miejsce serdecznie. Super, zakręceni ludzie, pozytywna atmosfera. Chciałabym napisać coś negatywnego- dla równowagi, ale nie wiem co:P Przy każdej małej okazji pracownicy dostają upominki, co nie jest kluczowe ale jak bardzo miłe.

5
Były Nowy wpis
Były pracownik

HR w firmie (zwłaszcza manager działu) sprawiała wrażenie osoby, która dostała pracę, w której zachłysnęła się otrzymaną władzą, co widać było w czasie kontaktów z pracownikami i forsowaniem swojej korporacyjnej wizji "kultury" firmy, która nie odpowiadała istniejącej już wcześniej, przyjaznej i partnerskiej.

1
Teresa Nowy wpis
@Były

czym jeszcze HR sie zajmuje prócz rekrutacjami? ciekawa jestem relacji w zespole oraz warunki zatrudnienia od środka. każdy ma swój standard czy to kwestia indywidualna? przysługują premie lub dodatki? jakie ewentualne?

4567 Nowy wpis
Kandydat

Pierwsze wrażenia z rekrutacji nie były złe, przyjemna rozmowa i dosyć szybki feedback. Schody się zaczęły na 3 etapie, długie czekanie na odpowiedz, okazało się że wysłany mail niby do mnie nie dotarł w terminie, przynajmniej takie usłyszałem tłumaczenie. Generalnie nie zostałem zatrudniony mimo że nie mieli do niczego zastrzeżeń a zadania były zrobione dobrze, o czym sami mi pisali w mailu, powodem negatywnej aplikacji była "Za duża ilość pasji do gamedevu", wspomnę tylko że aplikowałem na stanowisko w CSie a ogłoszenie pojawiło się na Skillshocie, jeśli firma w treści ogłoszenia szuka zapalonych ludzi pełnych pasji a potem z tego samego powodu ich nie chce zatrudnić, bo szukają kogoś kto będzie x lat siedział w obsłudze klienta, bez pola i możliwości rozwoju to jednak świadczy moim zdaniem o totalnej amatorce i kiepskim podejściu do pracownika oraz struktur. Naprawdę zrobiło mi się autentycznie przykro z powodu takiego feedbacku, wolałbym już nie dostać żadnej odpowiedzi. Po opiniach widzę że nie tylko ja mam kiepskie wrażenia. Naprawdę szkoda bo sądziłem że to poważna firma. Będę unikał jak ognia zarówno produktów jak i przyszłych rekrutacji.

1
Do Nowy wpis
Pracownik

Pracuję w AR drugi rok i codziennie wracam tu z przyjemnością. Polecam to miejsce serdecznie. Super, zakręceni ludzie, pozytywna atmosfera. Chciałabym napisać coś negatywnego- dla równowagi, ale nie wiem co:P Przy każdej małej okazji pracownicy dostają upominki, co nie jest kluczowe ale jak bardzo miłe.

5
John
Kandydat

przed rozpoczęciem zadania rekrutacyjnego całe szczęście zaglądnąłem na go work, gdzie utwierdziłem się w przekonaniu, że firma robi z kandydatów darmowych roboli. zadanie na produkcie live to zawsze czerwona lampka. to zadanie rekrutacyjne to normalna praca, na którą u siebie w pracy miał bym spokojnie 3 dni na wykonanie.

Kandydat
Kandydat

U mnie to samo - zadania rekrutacyjne na długie godziny pracy. Brak odpowiedzi przez kilka tygodni. Ogólnie to zadania powinny raczej być krótsze, a nie na zasadzie pełnoprawnych projektów.

Karolina
@Kandydat

A jakie były zadania? Opiszesz je?

Kandydat 2
Kandydat
@Karolina

Na stanowisko 2D Designera jest do zrobienia 5 grafik, przy czym są one dość czasochłonne, bo trzeba jeszcze przygotować sobie mockupy pod różne assety, a dopiero później można się wziąć za kompozycję itp. W konsekwencji dla osoby, która wcześniej nie miała do czynienia z brandem i musi przeanalizować obecny styl grafik, jakie zostały stworzone, to jest to praca na 3-4 dni (zakładając, że chce się zrobić dobrą robotę). Key visuala ani brandbooka się nie dostaje, więc trzeba zgadywać, jak poprawnie użyć logo, jakie jest pole ochronne, a nawet jakiego fonta zastosować. I to wszystko przed właściwą rozmową o pracę, bo zadanie rekrutacyjne jest drugim etapem rekrutacji - po krótkiej rozmowie z rekruterem.

Blob
Kandydat

Aplikowałem na stanowisko jako młodszy specjalista, rektuter poprowadził screening po czym miał mi wysłać "zadanie rekrutacyjne", schody już się zaczęły kiedy wysłał mi to zadanie przez dysk Google bez dostępu. Musiałem prosić o dostęp i czekać kolejne godziny na zadanie. Otóż zadanie rekrutacyjne okazało się potężnymi ZADANIAMI rektucujnymi, widząc je doszedłem do wniosku, że będzie płaca juniora, a wymagania specjalisty. Po odesłanym zadaniu otrzymałem wiadomość, że manager będzie na urlopie (do końca sierpnia, czyli w moim wypadku musiałbym czekać cały miesiąc), przez co sprawdzenie zadanie zajmie więcej czasu (to po co prowadzą rekrutację skoro nie ma kto tego prowadzić). Już wtedy zrobiło się śmiesznie, ale jakimś trafem manager znalazł chwilę na sprawdzenie zadania, oczywiście były błędy przez co nie zostałem zatrudniony. Szkoda czasu na coś takiego, widać, że nie chcą szkolić młodych ludzi. Chcą zatrudniać juniorów, żeby mało płacić, a ich zaorać.

Teresa
@Blob

Wiesz co, bo aż serio ciekawa jestem jakie te zadania dali, nie dasz rady ich jakoś przybliżyć? Swoją drogą jeśli faktycznie są tak trudne to się im dziwię, że swój czas również na to poświęcają skoro wiadomo, że początkujący nie da rady

Kand
Kandydat

3 etapy rekrutacji i brak feedbacku. Osoby o tak niskiej kulturze, jak ichniejszy "game director" już dawno nie spotkałem. Lepiej nie tracić na nich czasu.

Teresa
@Kand

Serio brak? A ile dni od Twojej rekrutacji już minęło? I co tak wgl było na tych etapach, o których piszesz?

Niezatrudniony
Kandydat

Dostałem zadanie, zadanie odesłałem. Później rozmowa w przełożonym. Informacja że bardzo merytorycznie itp. ale mam za małą znajomość branży (w latach mogę liczyć ilość czasu który spędziłem grając). Wynik niezatrudniony. Jakiś czas później dostałem info, że została zatrudniona osoba, która w ogóle nie gra... No i bądź to "mondry".

Ewa
@Niezatrudniony

A powiesz jakie dokładnie zadanie było do odesłania? Czego wymagali na tym stanowisku?

Kinga

Czyli rozmowa o prace jest tam przez telefon?

Odpowiadacz
Kandydat
@Kinga

Tak.

Game Designer
Kandydat

Plusy: - Szybki wstępny kontakt z kandydatem. Kandydat dostał maila następnego dnia, - Zadanie rekrutacyjne nie wymagało dużo czasu od kandydata, - Szybka odpowiedź na zadanie rekrutacyjne. Minusy: - Rozmowa HRowa przez telefon. Jakość połączenia naprawdę słaba. W obecnych czasach jednak meet na platformie Zoom albo Google Meets jest standardem. - Rekruter nie ustala terminu wysłania zadania testowego. Jest opcja negocjacji terminu, ale musi ona wyjść od kandydata. Standard w innych firmach jest na szczęście inny. - Bardzo niski poziom kultury rekrutera technicznego. W trakcie wykonywania zadania kandydat zadał dodatkowe pytanie o jedną ze scen w udostępnionym projekcie, która miała interesującą mechanikę (która mogła, ale nie musiała być pomocna przy zadaniu). Odpowiedź można podsumować jako “Jak widać nie zrozumiałeś zadania. Nie miałeś odpalać żadnej sceny w projekcie, a stworzyć nową.”. Nie zachęca, że kandydat na stanowisko game designera jest zbesztany za ciekawość. - Brak feedbacku nt zadania rekrutacyjnego. Ponownie - kandydat musi się dopytywać i liczyć na odpowiedź.

Andrzej

Potwierdzam opinię, która się tu pojawiła. Również dostałem zadanie, bardzo długie zadanie. Po czym brak odpowiedzi przez długi czas.

Ktosik

Wysłano mi 9 zadan do zrobienia w ramach zadania rekrutacyjnego, które wymagały ode mnie poświęcenia czasu- nie dostalem żadnego feedbacku, żadnej odpowiedzi czy biorę udział w dalszym procesie rekrutacyjnym.

Administrator

Czekamy na Wasze opinie! Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie Awaken Realms Sp. z o.o. w mieście Wrocław? Wiesz jak wygląda tu zatrudnienie? Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami! Czekamy na Wasze opinie!

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Awaken Realms Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Awaken Realms Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Awaken Realms Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Awaken Realms Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Awaken Realms Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Awaken Realms Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Awaken Realms Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Powstańców Śląskich 118
  53-333 Wrocław
 • NIP: 8961538288 REGON: 22441483 KRS: 0000515242
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Awaken Realms Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii