Libet S.A.

Lublin

Opinie o Libet S.A.

Bartosz

Z moich obserwacji wnioskuję, że jak pracownicy są zadowoleni z pracy to nie maja chęci do pisania. Miałem zamiar aplikować ale nie znalazłem żadnych ofert, czyli ludzie nie odchodzą. Tylko pozazdrościć

Z tego co kolega który jest ph jak się starasz i jesteś pracowity i nieźle sprzedajesz to 5-12k zarobisz. Ale jak nie robisz planów bo ci się nie chce to nie trzymają takich ludzi. Ja się na sprzedaż nie nadaję i wolę zarobić te 4k i nie stresować się planami bo sprzedaż to ciężki kawałek chleba.

merida
@anonim 24.10.2016 08:26

Ładnie, a są teraz przyjęcia?

romek

Ile placa przedstawicielowi?

Jacek

Pracuje w Libecie już 4 miesiąc. Pisałem na początku września. Pracy jest sporo, ale tak jak pisał olgierd podstawa na czas. Premie sa. Jestem mega zadowolony że tu przyszedłem. Zawsze przed tym zanim się gdzieś zatrudniałem sprawdzałem na goworku co piszą pracownicy i później staram się też aby innym pomóc napisać o danym pracodawcy jak wygląda u niego praca. W każdym razie polecam, bo jest fajna atmosfera, kasa zadowalająca, tylko pracy jest bardzo dużo, bo zaraz będzie listopad magazyny świecą pustkami, bo wszystko wyprzedane a my cały czas lecimy na bieząco z produkcją.

olgierd

Podstawa na czas. Premie wypłacają ale zdarzają się obsuwy. Czasami to denerwuje ale nie ma tak że musisz o to walczyć. Częściej zdarzają się na wiosnę.

olgierd

Z tego co słyszałem to ok. 2500 brutto i prowizje uzależnienione od wyników. A tam już nie ma oporów. Jeśli chce Ci się zarobić to zarobisz dużo.

Maik

Ciężko powiedzieć. Nie pracuję jako ph, ale spróbuję się dowiedzieć.

Maik

Z pensją w miarę na czas. Z premiami czasami są obsuwy. Ale płacą dużo lepiej niż kiedyś.

nick

Jakie tam sa zarobki na produkcji. Dla pracownika który zaczyna prace?

nick
@nick 10.10.2016 15:40
Jakie tam sa zarobki na produkcji. Dla pracownika który zaczyna prace?

Własnie tez zapomnialem zapytac. Bo to wazne co napisal szzz; placa na czas?

Koleś

A gdzie jest ta oferta pracy na wsparcie sprzedaży? Bo póki co widzę, ale operatora linii produkcyjnej i operatora wózka widłowego.

@Marek 05.10.2016 23:39
Pisze do ciebie "M". czy rzeczywiście jest tak jak piszesz czy się naigrywasz? Zastanawiam się czy się sam nie zgłosi...

Od czerwca nie ma zastojów, a wręcz nie ciężko wyrobić się z produkcją na czas. Odkąd wyprzedali starą kostkę, która zalegała na magazynach jest pełno roboty. Na razie nie widziałem przyjęć, ale skoro masz duże doświadczenie to znajdź do nich maila na stronie do rekrutacji, opisz sytuację, myślę, że przyjmą Cię z otwartymi ramionami. Zawsze jest potrzeba wykwalifikowanych pracowników. Tak jak poprzednio ktoś napisał zależy od stanowiska. Jeśli znasz się na robocie to zarobisz.

baket
@Marek 05.10.2016 23:39

Tak jak napisal pomocny możesz probowac do nich poza ofertami napisać. Pracy z roku na rok przybywa. Od polowy czerwca do teraz jest kociol. Zdobyli duże kontrakty i mimo ze mamy pazdziernik caly czas na pełnych obrotach jedziemy. Wiec mysle ze jest szansa ze cie przyjmą jak się zglosisz. Wiadomo ze jest końcówka sezonu i nie dają za bardzo ofert pracy ale jak masz duże doświadczenie to dawaj. Warunki pracy są uważam ze bardzo dobre. Znajomy moeil ze w firmie tej o której piszesz co się domyślam jest masakra i jak przyszedł tutaj to jest zadowolony. Z drugiej strony są tez tacy co narzekają ale to chyba w myśl zasady - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma-

Rob

Pewnie jakieś duże zlecenia pozyskali bo roboty jest wyjątkowo dużo. Myślałem że przyjdzie październik to trochę będzie można odpocząć a tu trzeba zasuwać.

fenix

Chodzą słuchy że idą jakieś mocne pozytywne zmiany. Ciekawe o co może chodzić. Może coś wchłoną na rynku. Więc może oferty pracy się pojawią.

kazik

Nie ma przyjęć mimo że pracy jest multum. Raczej do końca roku nie będą nikogo zatrudniać. Produkcja nie zwalnia ale przyjdą mrozy, sprzedaż zmaleje to i pracy będzie mniej. Raczej na początku sezonu kogoś zatrudniają czyli z początkiem roku. A póki mało kto myśli o tym by się zwolnić.

kadet

Ktoś coś wie jak wygląda praca w zakładzie w Lublinie? Chciałbym się tam dostać. Czy zatrudniają ludzi? Jak tam się pracuje?

pomocny

Ogólnie jest dobrze. Ja jestem zadowolony. Trochę bym zmienił jeśli chodzi o zarządzanie produkcją. Nawet przedstawiłem to co mogli by zmienić ale trochę zostało to zlane. No nic. Pracowałem w konkurencji i tutaj warunki pracy są bardzo dobre. Chcesz pracować to zarobisz. Chcesz awansować to się starasz. Nie chcesz pracować to wy... Ehh... Ale to wszędzie tak jest

pomocny

Nie ma przyjęć póki co. Mają pełną obsadę. Na razie każdy siedzi bo jest dobrze. Pracy jest dużo, nie ma zastojów. Myślę że jak będzie szlo jak idzie to kogoś zatrudnią. Może jakąś dużą umowę mają bo jest wrzesień a produkcja leci jak nigdy. bardzo dużo kostki się produkuje.

Paweł

Witam, napisałem na Libet na innym wątku ale może ten jest bardziej aktualny. Przeprowadziłem się do Oświęcimia i chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o warunkach pracy w zakładzie Libiąż. Generalnie zauważyłem że trochę tutaj narzekają na nawał pracy. Czy w Libiążu też jest tak ciężko? Jakie są tam warunki? Atmosfera? Ogólnie patrząc na opinie innych firm w regionie patrząc na Gowork Libet ma chyba najwyższą ocenę i to mnie zainteresowało. Pracowałem już na produkcji ale nie przy kostce ale z tego co czytałem mają tutaj dobre szkolenia więc pytanie czy zatrudniliby mnie do siebie bez doświadczenia przy kostce. Dodam że mam 28 lat. Pozdrawiam Paweł

Janek

Zależy pewnie od stanowiska. Ja myślałem o pracy na produkcji. Pracowałem w konkurencji 20 lat ale wszystko tam się z*ało. Mam pytanie jak wygląda praca w Libecie. Dodam że chodzi mi o produkcję.

Polak

libet to dobra kasa, średnia atmosfera i nawał pracy, genialne szkolenia. Moja ocena 8/10 pozdrawiam

Młody

To chyba zależy od spojrzenia. Każdy szuka w pracy czegoś innego. Kasa jest ok, z atmosferą różnie, ale nie ma tragedii. Jak jest dużo pracy to jest nerwówka a teraz jest dużo pracy. Ogólnie ja jestem zadowolony. Wiadomo... nie ma pracy idealnej... tutaj też są minusy, ale reasumując jestem na tak, więc polecam.

Bury

W Łodzi lipa. Zarządzanie zakładem to dno

Wall
@Bury 04.09.2016 08:13
W Łodzi lipa. Zarządzanie zakładem to dno

Masz racje. Praca dyrektora polega na ciągłej walce o przetrwanie choć jeden dzień dłużej na stołku. Ma ok 60 lat i gdzie on znajdzie pracę ze swoimi kwalifikacjami.

Krzysztof

Moim zdaniem w ostatnich miesiącach bardzo się poprawiło. Oby nadal była taka tendencja. Pracę polecam. Szału z zarobkami nie ma, ale patrząc na to co się dzieje dookoła ja jestem zadowolony. Ale fakt że każdy ma ostatnio dużo pracy. Ale w firmie która się rozrasta jest szansa na awans i na to liczę, a widzę że ostatnio na brak pracy nie można narzekać.

Karierowicz

Atmosfera jest super, zarobki ok, Firma się rozwija i poszukuje wykwalifikowanej kadry. Patrząc od środka jest ok, nie tylko z zewnątrz;)

Jacek

Polecam pracę w Libecie. Spółka baaardzo dużo inwestuje w rozwój poprzez sprzęt i szkolenia, które dużo mnie nauczyły. Spółka idzie w dobrym kierunku. Kasa też spoko. Produkcja idzie pełną parą więc dobrze sprzedaje się kostka. A jak jest co robić to można też dobrze zarobić:)

brutto

2000-2500 ale brutto

hubert

Grzesiu,co szef wie o pracownikach ktorzy pracują 100 czy 200 km od niego.Po prostu go kiwają.Z czego oni są rozliczani?Z tych śmiesznych planów czy z godzin pracy?Wierz mi że nikt z akwizytorow nie przepracował 8 godzin dziennie.Sam z tej "możliwości" korzystałem bo nikt mnie nie rozliczał.

Hubert

Dobra fucha w LIBET.Nie potrzeba za dużo pracować a kasa leci i dawają za to jeszcze nagrody.Oby najdlużej NIEMIEC dawał się się tak nabierać.

betli

Ja widzę że w Libet można zarobić dobre pieniądze właściwie za nic.Akwizytorzy jeżdżą dobrymi samochodami ktore wykorzystyują do celów prywatnych,w poniedzialki nie wyjeżdżają bo mają "prace biurowe"od wtorku do czwartku krotkie jazdy od 9 do 15tej w piątek znów prace biurowe i weeckend.Za co ta firma płaci to nie wiem.Akwizytorzy nie znają jezykow jężdżą w dresach i tenisówkach,nieogolone brudasy.

bbbbb

Zdecydowanie nie polecam !!! firma bez pomysłu składu i ładu. Wszystko wygląda dobrze zewnątrz jednak w środku gnije. Dzisiaj pracujesz jutro dostajesz wypowiedzenie bez podania powodu, masz tylko szybko się rozliczyć... Szkoda czasu na tą firmę

Zarobki w biurze są marne, zero motywacji a już na pewno brak finansowej, wielka korporacja, kasa idzie na marketing, imprezy z klientami zamiast dać nawet stówke pracownikowi , który pracuje już długo. Ale po co ?... stąd rotacja i rotacja - nic się nie dzieje bez powodu. Z braku laku praca ok , jak nie ma innej

byly pracownik

Zarobki są marne. Pracowalem trochę w Libecie - bez komentarza na jakim stanowisku - tam wszyscy się znają. Jeśli nie masz rodziny, psa i akwarium i nie masz ochoty zarabiać dużych pieniędzy / pracować za pól darmo / , chcesz żyć w nieustannym stresie i pędzie to wyślij CV :D Przedstawiciele handlowi, kierownicy, technolodzy i część pracowników biurowych niższego szczebla we Wroclawiu zmienia się jak pogoda w górach. Jeśli oczywiście ktoś ma ochotę pracować w libecie to proszę bardzo. Życzę szczęścia i sukcesów :D Pozdrawiam wszystkich nieświadomych :D

Roman

konkurencja
@Roman 12.06.2015 20:24
Na jakie zarobki może liczyć ph zajmujący się marką BaumaBrick, w sklepach DIY, na terenie trzech województw ?...

libet cienko płaci, średniej krajowej nawet w sezonie z premiami nie zrobisz!

znawca

libet zdycha od kiedy managiery przejely firme!!!

cvb

Dlaczego co chwila pojawiają się ogłoszenia na stanowisko PH w różnych rejonach Polski? coś się dzieje? zwalniają ludzi ? nie ma stabilizacji ?

@cvb 12.05.2015 11:23

tam jest młyn z ph jak cholera, ogłoszenia są co chwila

rtyu

To każdy zainteresowany wie :) kwestia jakie warunki zatrudnienia oferuje firma...

jerry

Witam, interesuje mnie praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy. Chciałbym się dowiedzieć jakie warunki zatrudnienia oferuje firma na tym stanowisku m.in. jaka podstawa, samochód, atmosfera. Polecacie pracę ? Duża rotacja wśród ludzi ? Zastanawiam się nad aplikowaniem stąd też moje pytania.

bos

Wykorzystywanie ludzi, praca w nadgodzinach i w soboty na umowę zlecenie w drugiej firmie prezesów IFT. Dwie listy obecności, przesłuchania pracowników, nagany, zastraszanie. Miłej pracy. Ta firma się skończyła jak przejął ją obecny prezes i fundusz inwestycyjny.

Hans Klos

Automatyk / Elektryk Żory, śląskie Firma Libet S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych WIG 80. Jesteśmy kreatorem architektury i otoczenia inwestycji mieszkalnych, usługowych i infrastruktury drogowej. Oferujemy kompleksowe doradztwo dla naszych Partnerów Biznesowych. We własnym zakresie tworzymy i produkujemy kostkę brukową, elementy ogrodzeń, tarasów i fasad oraz architektoniczne formy betonowe Firma posiada 15 zakładów produkcyjnych na terenie całej Polski. Nasze wyroby i ich kompozycje prezentujemy w dwóch ogrodach wystawowych w Łodzi i Libiążu. Naszą misją jest twórcza kreacja otoczenia. Inspiracje czerpiemy z najlepszych wzorców i rozwiązań w zakresie nowoczesnych technologii i jakości produkcji. W naszej ofercie sprzedażowej posiadamy szeroka gamę naszych wyrobów, które wyróżniają się bogactwem kształtów, kolorów i typów powierzchni co pozwala na stosowanie niestandardowych rozwiązań zagospodarowania nawierzchni. Prowadzimy również profesjonalne doradztwo w zakresie aranżacji nawierzchni i ogrodów. Firma cieszy się uznaniem rynku pracy i konsumentów, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: ELEKTRYK /AUTOMATYK Nr ref.: EL/ZR/03/15 Miejsce wykonywania pracy: zakład produkcyjny w Żorach Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za: Przygotowanie maszyn do procesu produkcyjnego, Kontrolę linii produkcyjnej, usuwanie usterek oraz dokonywanie napraw, Konserwację infrastruktury elektrycznej zakładu, Pracę w zespole celem optymalizacji produkcji. Oczekiwania: Wykształcenie minimum zawodowe techniczne, Gotowość do podnoszenia kwalifikacji, Uprawnienia SEP do 10 kV, D+E (warunek konieczny uprawnienia SEP do 1kV), Doświadczenie w zawodzie, Umiejętność czytania schematów oraz wykonywania szkiców elektrycznych, Uprawnienia spawalnicze (min. spawanie elektryczne), Znajomość sterowników PLC mile widziana, Mile widziana znajomość zagadnień automatyki przemysłowej, Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, Znajomość obsługi komputera. Oferujemy: Pracę u lidera w branży oraz w ustabilizowanej firmie, Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Możliwość podnoszenia kwalifikacji. Szukają elektryka który dodatkowo bedzie spawaczem i wózkowym.

uwc

Marek, napisz jakie stanowisko Cię interesuje, a dostaniesz pełne informacje. Wszystko zależy od stanowiska w Dz. Produkcji!

wasyl

zgadza się , przyjęli kobietę, ale zielona jak szczypior, znów będzie robiła za zderzak, w libecie jest stara wiara, trzyma się razem i co jakiś czas potrzeba kogoś" do bicia" - było ostatnio kilku

lolek
@wasyl 01.10.2014 20:51

Szukali tak długo i przyjęli zioloną, aż nie chce się wierzyć...

tom

czy przyjęli kogoś na stanowisko Specjalista ds. Audytu i Optymalizacji Procesów we Wrocławiu? jak wyglądała rekrutacja? jakie są warunki? znowu pojawiło się ogłoszenie do audytu i zastanawiam się, czy poprzednio nikogo nie przyjęli, czy już się ktoś zwolnił,czy po prostu szukają drugiego audytora do pomocy?

miejscowy
@tom 09.07.2014 21:46

w kulki walą i robią co chwila fikcyjne rekrutacje i ogłoszenia, ta firma jest z tego znana

kulfon
@miejscowy 09.07.2014 21:57

Kogoś przyjęli - jest jakaś kobieta

piachu

w ogłoszeniu piszą, że trzeba znać program CAD, więc jeśli umiesz się nim posługiwać to czemu nie?

znawca

Technolog po roku zrezygnował, firma bardzo źle traktuje ludzi

magister

Witajcie. Czy ktoś zorientowany i kompetentny może powiedzieć, na jakie warunki pracy może liczyć osoba na stanowisku TECHNOLOG BETONU woj. mazowieckie?

killer

gonić się biurowe leszcze z libetu!!! wiadro kawy dziennie wypijacie czy może dwa nieroby? buahaha

box

Ta osoba "miejscowy junak" czy pod innym nickiem "spalony janek" łazi po różnych dyskusjach i wszędzie węszy spisek i próbuje dyskredytować różnych pracodawców. na takich trolli jest tylko jedno lekarstwo - zlekceważyć, nie dyskutować, olać totalnie, bo inaczej karmimy takiego delikwenta

wrocek

miejscowy junak
@wrocek 11.06.2014 16:36
Hmmm nie wiem czy to takie dobre trzymać tyle czasu kandydata w niepewności. KAżdy ma jakieś plany, poświęca swój czas......

ludzie oni sobie jaja z kandydatów robią, znajdzcie choć jednego który po tak długich kilkuetapowych rekrutacjach został przyjęty, rekrutują i rekrutują a potem i tak swoich podstawionych przyjmują, przerobione na kilku przypdkach ludzi spoza wrocławia, takie są tam typowo polskie realia

szatanzsiodmejklasy
@miejscowy junak 11.06.2014 17:07

Koleżko, skąd takie informacje masz? nie przyjęli Cię tam do pracy?? Ja na miejscu firmy która chciałaby przyjąć kogoś "podstawionego" na pewno nie bawiłbym się w mega długie rekrutacje, bo to szkoda czasu i kasy. Jak widać na tym forum zwolenników teorii spiskowych nie brakuje, ale to są właśnie typowe polskie realia... :)

trybson

teraz długie rekrutacje to w sumie norma, zwlaszcza jesli firmom zalezy na jakosci. pracowalem w kilku korporacjach i najczesciej byly to wieloetapowe ciagnace sie rozmowy, telefony i maile

kapitanhak

nie wiecie czy nie suzkają tam handlowca albo kogos na podobne stanowisko? chodzi mi o prace w okolicy wroclawia

bednarek

yeti32
@bednarek 27.05.2014 14:49
kto aplikowal na Specjalista ds. Audytu i Optymalizacji Procesów we wroclawiu? odzywali sie z odpowiedzia??...

Ze mna nikt sie jeszcze nie kontaktowal, ale moze zbieraja jeszcze zgloszenia?

tonyhołek
@bednarek 27.05.2014 14:49

mnie zaprosili na 2. etap. troche dlugo ciagnie sie ta rekrutacja, ale w sumie to zrozumiale w duzych firmach - chca wybrac na prawde najlepszych

Zostaw opinię o Libet S.A. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Libet S.A.