Zyg-Bud Materiały i Usługi Budowlane

Wrocław

Opinie o Zyg-Bud Materiały i Usługi Budowlane

badylek

Nie znają się w ogóle na rzeczy , nie płacą podwykonawcą , obarczają winą wszystkich za swoją głupotę tylko nie siebie! Jak najdalej od tej firmy!!!! Gdyby ktoś był zainteresowany mogę wysłać kilka zdjęć obrazujących co wyprawia się na ich budowa i w jaki sposób jest prowadzona. Prezesem firmy jest największy bufon i zadufany w swoich przekonaniach BUC... Z tymi człowiekiem się nie rozmawia - on po prostu prowadzi monolog ....

Wyobrażasz sobie polski rynek pracy bez tajemnic? To zjawisko jest możliwe i to dzięki tobie. Dodaj opinię o firmie Zyg-Bud Materiały i Usługi Budowlane jako pracodawcy.

Zostaw opinię o Zyg-Bud Materiały i Usługi Budowlane - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zyg-Bud Materiały i Usługi Budowlane