Opinie o Dark-Tech Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dark-Tech Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dark-Tech Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dark-Tech Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Sp. z o.o. w Wrocław

Administrator Nowy wpis

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Dark-Tech Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Sp. z o.o. na stanowisko Mechanik Lotniczy? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Płatności Nowy wpis

W sprawach płatności za zaległe faktury proszę o kontakt pod numerem 711 266 325

Andrzej Nowy wpis

To jedna z wielu spółek braci M. w dalszym ciągu nie spłacają długów.

Cezary Nowy wpis

Firma jest zawieszona od 19.07.2018 roku.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Dark-Tech Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Jarek

A co tam u dark/ciemnego słucha?

@Jarek

Okr_da ludzi jak do tej pory?

Grażyna
@Jarek

Pracujesz w Dark-Tech Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Sp. z o.o.? Myślę, że to forum nie jest do końca odpowiednim miejscem do prywatnych rozmów, starajmy się proszę trzymać tematu, czyli warunków pracy i pracodawców. Byłoby świetnie, gdybyś napisał coś na temat samej pracy w tym miejscu.

Maly
@Jarek

Jak jesteś ciekawy to zadzwoń !!!

Mama

Obaj bracia to osz_sci.

@Mama

Dokładnie (usunięte przez administratora)

Ciemek
@Andrzej

Potwierdzam.

Przyjaciel

100 lat Dareczku na sokate dlugow!!! Patrząc że mając 35 lat poszukuje ciebie policja to niezle zmarnowales życie.

@Przyjaciel

Oni w genach mają zw długów i alimentów nie płacą. 100 lat to po tym co nazywają nie dociagną.

Sypki lopezo

Bet_on lubi taki akcje. Wiec to by była dla niego przyjemność. W młodości tak dorabiał.

Maly
@Kasia

A skad wiesz?

Ciemek
@Maly

cała dzielnia pamięta ziomeczkow

Katastrofa ukrywa się w kladno czechy ktoś chcę go dojechać jednym słowem pozostawić maila za sobą mamy dobre informacje

Sąsiad.
@Marcin

Cała familia siedzi w Czechach i się ukrywają przed sądami i komornikami. Sprawy są już karne. W Czechach korzysta z watu więc też niedługo będzie poszukiwany. Tak jak się przyznał powyżej wyłudził w Polsce bardzo dużo od kilkudziesięciu podmiotów.

@Sąsiad.

Potwierdzam.

@Sąsiad.

zapraszam do zapoznania się z przepisami w Republice Czeskiej i nie wat tylko Vat Wat – jednostka mocy lub strumienia energii w układzie SI (jednostka ... 1 wat (1 W) to moc, przy której praca wykonana w ciągu jednej sekundy (1 s) jest równa ... co za głąb :)

@pepik

a w Republice Czeskiej DPH

Przemek Oman
@pepik

Założył już nową firmę. Czy dalej na mamusie długi robi?

Jarek

Obaj bracia dalej naciągają ludzi.

Kamrat

Darek wstydu se oszczędź. Przyjedź że do Polski i staw czoło temu co nawiwijałeś. Rodzina się wstydzi wyjść do sklepu na zakupy.

@Kamrat

A kto dokładnie sie wstydzi

WC

Basia.

Dm sławny jesteś na całą Polskę. Nawet z skarbówki za Tobą tęsknią.

Dm

Moze podasz imie i nazwisko żebym wiedział z kim mam przyjemność bo widzę ze tu wszyscy sa mądrzy bo nie muszą sie przedstawiać .

Barbara M.
@Dm

Bo są uczciwi w odróżnieniu od Ciebie. O szukałeś wszystkich.

Basia

Basia to Twoja kolejna ofiarą.

@Barbara M.

Skoro sa tacy uczciwi to nie maja sie czego obawiać podając imie i nazwisko a nie pisać za zasłony to jest właśnie żałosne

@Barbara M.

To znaczy kogo wszystkich prosze o konkrety

@Basia

Jaka ofiara

Md
@Dm

Wszystkich znasz bardzo dobrze. Wszystkich oszukanych w Polsce. Dlaczego ukrywasz się w Czechach?

Gumis

Taki jesteś tu odważny a face to face to wzrok na podłogę i płacz. Wirze że cały czas cie kiecka uwiera.

@Md

A kto wam powiedział ze jestem w Czechach macie złe informacje obecnie przebywam w polsce podobno nie widziano czy to znów plotka

@Md

Nie znam ale chętnie poznam wiec prosze sie przedstawiać a nie sie bać przecież to ja szukałem a nie wy ????

@Gumis

Panie R nie długo to i pana bedzie uwierac

@Dm

To Pana uwieraja długi w Polsce. Mieszkanko też malutkie jak na tyle osób i na robienie paznokci. Nowi koledzy dowiedzieli się już czy jeszcze nie? Chowają telefony i portfele przy Panu?

@Gumis

to raczej przy panu powinni chować jak jest pan taki mocny to może poda pan imię i nazwisko w tedy przynajmniej będę wiedział z kim mam do czynienia za zasłony każdy jest mocny jak widać i może pisać co mu ślina na język przyniesie ale jak widać słabe te argumenty skoro pracują gumiś to znaczy pan nikt

Chenik
@dm

Gumis trafiłeś w sedno. On boki się w Polsce nie wierzycieli czy prokuratury tylko tych od Przemka. Nieoficjalna cześć biznesu

Dariusz znowu ma pełne spodnie. Znalezliscie go w Pradze z nową partnerka. Teraz w Brnie dołączyła Pani Prezes. Oko saurona znajdzie złego wszędzie.

dm

pełne portki to wy macie po tych zaliczkach z ngt

@Chenik

boje to ja się tylko boga

@dm

I moze pora je W końcu wyslac do prokuratury i duza część moich długów sama sie splaci kozaki

@dm

Oj nie zapłaciłeś zusu i należnych skarbówce podatków. Jesteś kozak że oficjalnie się przyznaleś. Szacun.

@dm

Ale to nie usprawiedliwia Twoich uczynków. Zrozóm nie wolno łamać prawa i powoływać się na Boga.

@Pm

oj widzę ze nie mamy pojęcia co to jest zaliczka do słownika języka polskiego proszę się zwrócić

@Pm

czytanie ze zrozumieniem to nie jest twoja mocna strona widzę

Etyk
@dm

Wiesz co to jest 10 przykazań? To dlaczego niezadość uczynisz setkom swojich ofiar? Odpisze za ciebie. Bo wy macie to w genach.

@Etyk

Oni z braciszkiem to jedna krew. Zawsze kłamią.

Klamca klamca
@Gumis

A jak kłamca kłamie to mowi prawdę czy kłamie

el doctre
@Klamca klamca

Masz na myśli DM czy hipotetycznego kłamce? Jeżeli nasz obiekt badań to diagnoza nie jest dla niego optymistyczna.

dostawca

Chłopak znowu zapomniał o podatkach i robi się wesoło.

@dostawca

A co się robi dawaj info

poszkodowany

jak znika może sprzedaje ten towar

Przemo

Choremu prokuratura już depcze po piętach bo syn marnotrawny ucieka w używki. Nawet mnie nie poznał. Nieuczciwe życie nie popłaca.

stefan
@Przemo

a który :) cie nie poznał

Poszkodowany

To jest czy nie bo jestem ciekawy Podobno Kopernik była kobieta piszcie potwierdzenie zeczy

Żona
@Poszkodowany

Chudy widzę że już piszesz z akcentem czy jak zwykle na bani?

Jak ja nuecierpie dm

DM kiedy zaczniesz spłacać długi? Uzbieralo się to w Polsce już w milionach PLN. Wspominamy o tobie jak widzimy w tv podobne sprawy Ambergold itp...

@Jak ja nuecierpie dm

I bardzo dobrze nie ważne jak piszą ważne ze piszą????

Dariusz Michalak Coldhvac, NGT

O co Wam chodzi. Ja mam taki sposób na życie. Pozdrawiam Wszystkich.

Gumiś

DM chciałam ci złożyć jakieś życzenia ale z przykrością stwierdziłam że po tym ile zła ludziom wyrządziłeś jedyne co mogę to życzę ci sprawiedliwego sądu i wybaczenia.

dm

doszedłem do pewnych przemyśleń i stwierdziłem ze nie ma co tu pisać i zniżać się do waszego poziomu tak i jak do poziomu tego portalu życzę wszystkim udanych i spokojnych świąt

@dm

Zauważyłeś że przyznaleś się na forum że płaciłem pod stołem pracownikom? Brawo Ty. W sąd internetowy też są opublikowane twoje długi. My uczciwi będziemy mieli spokojne święta w gronie rodzinnym. Tobie i Przemkowi rodzinnych świąt życzę.

@Pm

Jak widzisz nie przyznałem się bo nie mam do czego w dalszym ciągu nie znacie pojęcia ZALICZKA poczytajcie a później komentujcie dla tumanów podsyłam link https://blog.saldeosmart.pl/zaliczki-pracownicze-w-firmie-jak-je-sprawnie-zorganizowac/

Kolega
@dm

Wpisz w Google ngt serwis, ngt sp zoo tam znajdziesz dużo opini na swój temat. A to że świadomie wprowadzałes w błąd pracowników i mobbing to też jest znane w kraju.

dm

po za tym stwierdziłem ze nie ma sensu pisać skoro się nie wie do kogo się pisze

Sumienie
@dm

Wszędzie znajdzie Ciebie prokuratura. Na Przemka też już mają namiary. Oszukaliscie za dużo osób.

@Sumienie

tak strasznie się boje a szczególności ciebie

Stefan

Moje sugestie dla Dark-Tech Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Sp. z o.o.: Super firma

Przemo.
@Stefan

Super mega biznesmen z ciemnej strony mocy. Po prostu LORD SHIT.

Poszkodowany

Jak zostawię adres email to zamierza moje IP i wtedy mogą iść do sądu pomyśl kobieto

Michalina Michalak
@Poszkodowany

podaj więc inną formę wymiany informacji ;)

@Michalina Michalak

To podaj swój numer telefonu

Michalina Michalak

hahaha dobre ;)

Przemo.

Karola zapytajcie panowie z prokuratury a nie tutaj. Basia też ma namiary.

Może bardziej się przedstawisz i powiesz coś więcej? Jestem ciekawa!

dm

skoro jestem słaby to podaj imię i nazwisko to będę wiedział co poprawić wiedzieć co muszę poprawić

Zostaw merytoryczną opinię o Dark-Tech Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Dark-Tech Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dark-Tech Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dark-Tech Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Sp. z o.o.?

Dark-Tech Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Główna 84A
    54-061 Wrocław

Dark-Tech Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Sp. z o.o.