Kadry Polskie sp. z o. o.
counter
2 60 57 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Kadry Polskie sp. z o. o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Jurek Nowy wpis

Podpowiedzcie czy organizują mieszkania i jak z dojazdem do pracy?

stonoga Nowy wpis

Prawdziwa banda pedalow. Jak lubisz byc ruchany w (usunięte przez administratora) to w kadrach masz zielone swiatlo. Banda pletakow

Tak5Nie

stonoga Nowy wpis

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ajo

Łukasz, najlepiej zrobisz jak sam sie z nimi skontaktujes zale wiesz co jezeli masz doswiadczenie i chcesz wyjechac to podejrzewam, ze masz szanse ale musisz wiedziec i pamietac o tym, ze wymagaja znajomosci od wszystkich kandydatów znajomosci jezyka niemieckiego

Praca za free

Mi do dziś nie wypłacili 3200 euro !! Już ponad rok

były

dziwne umowy na parę stówek złotych! pracy na umowie Polskiej wykonując pracę na terenie Holandii... :(

MATIS

Witam, proszę bardzo się ze mną skontaktować. Jestem w takiej samej sytuacji. Mój nr tel (usunięte przez administratora)

iiii

panowie szkolenie zaczyna sie 19.05.2014 wybiera sie ktos???? pytam konkretnie czy ogolnie jest sens tracic urlop i cenny czas??? opinie no nie wiadomo co myslec poda kos jakis konkret

kusy

Obecnie to Kadry Cargo&Industrial Services Sp.z o.o z siedzibą w Warszawie,(usunięte przez administratora)

TakNie

na Polskich umowach(jeśli tak to można nazwać?)to aż 300 zł. ! firma zmieniła nazwę i działa nadal, żal nie pracować za takie pieniądze hehe ;) ale czy nikt tego nie widzi?

@pracownik

Wiesz moze jaka jest nowa nazwa firmy ?

lena

Wita, słychać już coś u Was odnośnie wypłacenia zaległego podatku? Ja w tygodniu będę znów dzwoniła do syndyka co słychać z naszym zwrotem podatku ale ciężko to widzę. pozdrawiam

?

Moje pieniądze też przelano na ich konto,nie odpowiadają na wezwania urzędu holenderskiego,nie wiem jak się skontaktować i odzyskać swoje pieniądze.

lena

A tutaj strona KRS o ich upadłościhttp://www.imsig.pl/pozycja/2012/214/14433,KADRY_AGENCJA_PRACY_TYMCZASOWEJ_SP%C3%93%C5%81KA_Z_OGRANICZON%C4%84_ODPOWIEDZIALNO%C5%9ACI%C4%84_W_UPAD%C5%81O%C5%9ACI_LIKWIDACYJNEJ

lena

Tak, kadry polskie są w upadłości,od chyba końca października z tego co mi mówiła syndyk prowadząca upadłość kadr. chyba ze zmienili nazwę tego nie wiem. Strona istnieje ale żaden nr tel nie odpowiada, a oferty pracy na ich stronie są z 2011roku.

lena

witam, czy kadry polskie jeszcze istnieją? W tamtym roku belasting zamiast na moje konto przelal pieniądze na konto Kadr które ponoc sa w upadlosci i do tej pory nie umie ich odzyskac, tak jak kilka dziesiat innych osob. To jak to jest z tymi kadrami?

cvv

Antku, a powiedz mi jak teraz wyglada sprawa z Kadrami Polska? Slyszalem ,ze spolka jest w stanie likwidacji , a miedzyczasie powstała nowa Kadry Cargo Sp. z.o.o. z siedzibą w Gdańsku. Ponadto , słyszałem ,ze potrzebują monterów w Holandii, moglbys to potwierdzic ( upadłosc Kadr Polskich i powstanie Kadr Cargo )

Antek

Witam....! Ja powiem krotko, i jedno : [usunięte przez moderatora], i brak wynagrodzenia. Juz złożyliśmy pozew do Prokuratury, ktory podobno bada sprawe i proceder. Bedzie bardzo ciekawe a konsekwencje ogromne... [usunięte przez moderatora].... OCZYWIŚCIE ODRADZAM!

Monter4

Kolego zamaiast obrazac pracownikow biura zastanów sie moze ze informacje ktore ci ta pani przekazuje sa jej rowniez przez kogos przekazywane,z tego co wiem ona pracuje na bielanach wroclawskich a nie w Holandii wiec zamiast obrazac ludzi wez sie moze czasem zastanow do kogo kierowac pretensje.Jak dla mnie uwazam ze akurat ta pani zawsze staje w naszej obronie i pomaga rozwiazywac problemy.

tamara

takie [usunięte przez moderatora] szkolenia że [usunięte przez moderatora] tylko kłamie, godzin straconych nie da się czasami znaleźć. a za nieobecnosć w pracy 44euro kary, umowa 300zł brutto (umowa zlecenie)

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Kadry Polskie sp. z o. o. - Opole

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kadry Polskie sp. z o. o.