Kadry Polskie sp. z o. o.

Adres: Trzemeska 6 lok. 6/7, 53-679 Opole

NIP: 7542705410 KRS: 0000072962

Kadry Polskie sp. z o. o.
2 60 57 5 1

Opinie o Kadry Polskie sp. z o. o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w Kadry Polskie sp. z o. o.? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

Jurek
 Opinia

Podpowiedzcie czy organizują mieszkania i jak z dojazdem do pracy?

stonoga
 Opinia

Prawdziwa banda pedalow. Jak lubisz byc ruchany w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to w kadrach masz zielone swiatlo. Banda pletakow

Tak5Nie

stonoga

ajo
 Opinia

Łukasz, najlepiej zrobisz jak sam sie z nimi skontaktujes zale wiesz co jezeli masz doswiadczenie i chcesz wyjechac to podejrzewam, ze masz szanse ale musisz wiedziec i pamietac o tym, ze wymagaja znajomosci od wszystkich kandydatów znajomosci jezyka niemieckiego

Praca za free

Mi do dziś nie wypłacili 3200 euro !! Już ponad rok

były
 Opinia

dziwne umowy na parę stówek złotych! pracy na umowie Polskiej wykonując pracę na terenie Holandii... :(

MATIS
 Opinia

Witam, proszę bardzo się ze mną skontaktować. Jestem w takiej samej sytuacji. Mój nr tel (usunięte przez administratora)

iiii
 Opinia

panowie szkolenie zaczyna sie 19.05.2014 wybiera sie ktos???? pytam konkretnie czy ogolnie jest sens tracic urlop i cenny czas??? opinie no nie wiadomo co myslec poda kos jakis konkret

kusy
 Opinia

Obecnie to Kadry Cargo&Industrial Services Sp.z o.o z siedzibą w Warszawie,(usunięte przez administratora)

Opinia

na Polskich umowach(jeśli tak to można nazwać?)to aż 300 zł. ! firma zmieniła nazwę i działa nadal, żal nie pracować za takie pieniądze hehe ;) ale czy nikt tego nie widzi?

@pracownik 18.02.2014 17:51

Wiesz moze jaka jest nowa nazwa firmy ?

Opinia

Wita, słychać już coś u Was odnośnie wypłacenia zaległego podatku? Ja w tygodniu będę znów dzwoniła do syndyka co słychać z naszym zwrotem podatku ale ciężko to widzę. pozdrawiam

?
 Opinia

Moje pieniądze też przelano na ich konto,nie odpowiadają na wezwania urzędu holenderskiego,nie wiem jak się skontaktować i odzyskać swoje pieniądze.

Opinia

A tutaj strona KRS o ich upadłościhttp://www.imsig.pl/pozycja/2012/214/14433,KADRY_AGENCJA_PRACY_TYMCZASOWEJ_SP%C3%93%C5%81KA_Z_OGRANICZON%C4%84_ODPOWIEDZIALNO%C5%9ACI%C4%84_W_UPAD%C5%81O%C5%9ACI_LIKWIDACYJNEJ

Opinia

Tak, kadry polskie są w upadłości,od chyba końca października z tego co mi mówiła syndyk prowadząca upadłość kadr. chyba ze zmienili nazwę tego nie wiem. Strona istnieje ale żaden nr tel nie odpowiada, a oferty pracy na ich stronie są z 2011roku.

Opinia

witam, czy kadry polskie jeszcze istnieją? W tamtym roku belasting zamiast na moje konto przelal pieniądze na konto Kadr które ponoc sa w upadlosci i do tej pory nie umie ich odzyskac, tak jak kilka dziesiat innych osob. To jak to jest z tymi kadrami?

cvv
 Opinia

Antku, a powiedz mi jak teraz wyglada sprawa z Kadrami Polska? Slyszalem ,ze spolka jest w stanie likwidacji , a miedzyczasie powstała nowa Kadry Cargo Sp. z.o.o. z siedzibą w Gdańsku. Ponadto , słyszałem ,ze potrzebują monterów w Holandii, moglbys to potwierdzic ( upadłosc Kadr Polskich i powstanie Kadr Cargo )

Antek
 Opinia

Witam....! Ja powiem krotko, i jedno : [usunięte przez moderatora], i brak wynagrodzenia. Juz złożyliśmy pozew do Prokuratury, ktory podobno bada sprawe i proceder. Bedzie bardzo ciekawe a konsekwencje ogromne... [usunięte przez moderatora].... OCZYWIŚCIE ODRADZAM!

Monter4
 Opinia

Kolego zamaiast obrazac pracownikow biura zastanów sie moze ze informacje ktore ci ta pani przekazuje sa jej rowniez przez kogos przekazywane,z tego co wiem ona pracuje na bielanach wroclawskich a nie w Holandii wiec zamiast obrazac ludzi wez sie moze czasem zastanow do kogo kierowac pretensje.Jak dla mnie uwazam ze akurat ta pani zawsze staje w naszej obronie i pomaga rozwiazywac problemy.

tamara
 Opinia

takie [usunięte przez moderatora] szkolenia że [usunięte przez moderatora] tylko kłamie, godzin straconych nie da się czasami znaleźć. a za nieobecnosć w pracy 44euro kary, umowa 300zł brutto (umowa zlecenie)

Tak3Nie

czerwony pik
 Opinia

na początek mojego wpisu powiem że nie jestem jeszcze pracownikiem tej firmy, ale mogę Wam opisać jak na dzisiaj wygląda ich rekrutacja w Polsce i niech każdy sam oceni czy wiele jest takich firm które dają nam szanse na podniesienie swoich własnych kwalifikacji praktycznie bez żadnych kosztów własnych. Najpierw złożyłem do nich swoje CV za jakiś czas ok 2 tyg. zostałem zaproszony na rozmowę wstępną i test teoretyczny oraz praktyczny ze znajomości montażu rusztowań. Po zakończonym teście (ok. 3 godziny) została mi zaproponowana grupa przydziału od 1 do 3 oraz konkretna stawka godzinowa od 9 do 11 euro netto, następnie zostałem pożegnany i miałem czekać na telefon z firmy za ok miesiąc. W podanym wcześniej przybliżonym czasie kiedy to ja już zapomniałem że mieli dzwonić, otrzymałem wiadomość że jeśli jestem jeszcze zainteresowany pracą zapraszają mnie na dwu tygodniowe szkolenie praktyczne i teoretyczne oraz w tym czasie firma przygotuje i przeprowadzi na jej koszt egzaminy na dodatkowe uprawnienia myślę tu o certyfikacie VCA oraz Steigerbouwer A. Jeśli ktoś jest zainteresowany to powiem tylko że koszt VCA to ok. 1300 zł. a Steigerbouwer A to ok 3800 zł. Ku mojemu zaskoczeniu wszystko okazało się prawdą choć dodam obiektywnie że przez te dwa tygodnie szkolenia mieliśmy opłacony hotel ze śniadaniem, ale pozostałe posiłki były we własnym zakresie, egzamin na VCA odbywał się w Gdańsku i tu dojazd też na własny rachunek, ale muszę też szczerze powiedzieć że wszyscy monterzy zostali o tych warunkach poinformowani już na pierwszym spotkaniu wstępnym we Wrocławiu. Oczywiście ktoś zapyta gdzie jest haczyk w tym wszystkim? Już odpowiadam. A więc firma również od początku informowała że koszt szkolenia VCA zostanie nam potracony na dwie raty z wypłaty, a koszt Steigerbouwer A musimy zwyczajnie odpracować i jeśli przepracujemy na normalnych warunkach 2400 godzin w ich firmie koszty te ulegną zatarciu jednocześnie zapewniając nas pisemnie że gdyby po zakończeniu kursu przez 30 dni nie znaleźli nam pracy za granicą za w/w stawki uprawnienia przechodzą na nasza własność bez żadnych kosztów. Jasne ktoś może powiedzieć że powinni jeszcze to czy tamto, ale racjonalnie pomyślcie ile jest firm na naszym polskim rynku które inwestują przed wyjazdem za granice ok 7000 zł łącznych kosztów w osobę ( szkolenia + hotel + sprzęt do pracy itd.) ile???Pamiętajcie jednocześnie Panowie czy gdybyście WY byli właścicielami takiej firmy nie chcielibyście również w jakiś sposób zabezpieczyć swojej przyszłości, tu dostrzegam raczej większe chęci symbiozy niż pasożytnictwa ze strony właścicieli. Wszystkie warunki otrzymaliśmy na piśmie z pieczątkami i podpisami. Ach no i chciałem się jeszcze odnieść do tych co podobno im nie płacą, bo czegoś nie rozumiem chyba? Byłem w siedzibie firmy przez dwa tygodnie codzienni pracownicy biurowi i rekrutujący byli tuż za szybą i jakoś nikogo tam z awantura o pieniądze nie widziałem ani takich rozmów nie usłyszałem, może się tam pozmieniało na lepsze? Fajne jest też to że choć na szkoleniu ciągle klepaliśmy rusztowania to zawsze można było się napić kawy czy herbaty dostępnej dla wszystkich. Prawda że zawsze ktoś może mi zarzucić że nie byłem jeszcze z nimi za granica i się nie przekonałem jak jest naprawdę, ale z drugiej strony z tymi uprawnieniami jakie posiadam dzięki tej firmie nie będę długo narzekał na brak pracy. Pozdrawiam wszystkich normalnych monterów i życzę bezpiecznej pracy. czerwony pik

Tak3Nie

klim@x
 Opinia

Pracowalem w firmie KADRY ponad 9 mc-y na przelomie 2011/2012 r w Holandii jako monter rurociągów w firmie Marine Service Noord B.V. przy budowie jachtów i bardzo sobie chwale - dobre pieniazki (zawsze na czas), niezle mieszkanie pod Roterdamem (blisko miejsca pracy), nowiutki sluzbowy samochod do dyspozycji nie tylko w drodze do pracy, zero problemow z urlopami, zadnych problemow przy rozliczaniu sie ze skarbowka (ku mojemu zaskoczeniu nawet dostalem spory zwrot podatku prawie 1500 zl za 6 mc-y pracy). Jak czytam niektore opinie to mam wrazenie, ze pracowalem w zupelnie innej firmie niz ich autorzy. Bardzo sobie chwale prace w KADRACH i bez wachania wystawiam ocene celujaca.

jonas27
 Opinia

Witam jestem pierwszy raz na forum i nie zgadzam się że ta firma jest do .....Ja i moi koledzy pracowalismy ponad rok na budowie tunelu i jestesmy wstanie podjąc podobną w każdej chwili,zarabialismy po 3 tys euro,płacili nam za wszystkie przeloty do polski a było to co 4 tygodnie/4 tygodnie pracy 1 tydzien w domu/,raz tylko bylismy 5 tygodnie z powodu pogody.Teraz nie pracujemy przez Kadry ponieważ jest ciężko z pracą dla ciesli tunelowych ale firma super,kontaktowalismy się z koordynatorką p [usunięte przez moderatora]..z OPOLA i zawsze bendziemy ją miło wspominac,więc w moim przypadku firma naprawde super tylko pamiętajcie że tylko pare osób pisze żę jest tak zle ale w tej firmie pracuje pare setek jak nie tysięcy osób i wierzcie mi są zadowoleni a niezadowoleni zawsze się znajdą a Kadry nie zawsze mogą brac odpowiedzialnosci za posredników Holenderskich pozdr

Opinia

Koledzy jeżeli firma KADRY odtrąciła wam jakiekolwiek pieniądze za tzw KARY to możecie je bez problemu odzyskać !!!!! Wystarczy napisać pismo do Państwowej Inspekcji Pracy we Wrocławiu o tym że zostały wam potrącone pieniądze w sposób nie zgodny z Prawem Pracy !!!! Tutaj macie stronkę do PIPu we Wroclawiu http://www.wroclaw.oip.pl/ a tutaj macie stronkę ze wzorami i drukami jak to zrobić : http://www.wroclaw.oip.pl/wzory_drukow/index.php . Ja i parę kolegów napisaliśmy i w ciągu 2 miesięcy odzyskaliśmy wszystie pieniądze za kary więc do dzieła - piszcie bo to wasze pieniądze. Taką skargę można przez Neta wiadomością e-mail wysłać . Pozdro i powodzenia

Opinia

ja też nie mogę się doczekać pieniędzy, nikt nie odbiera telefonów, prawie 1600 euro mają mi przelać, czy ktoś już to zgłaszał?

Opinia

maniac - 2010-04-27 15:36:34 Czy ktoś miał/ma kłopoty z uzyskaniem pieniedzy za zwrot podatku? bo mnie zwodza i [usunięte przez moderatora] od jakichs dwu miesiecy, pieniadze sa u nich na koncie, ale nie chca ich przelac na moje konto! [usunięte przez moderatora] nie popuszcze wecej wydam na wyjasnienie sprawy, ale [usunięte przez moderatora] dojade! Tak ja walczę z nimi prawie 2 lata już- twierdzą ze odesłali niesłusznie na nich przelany mój zwrot podatku (okazując nawet potwierdzenie przelewu ale jakieś lewe-bo do NL nie dotarł ten zwrot) jedna banda nawet w moim imieniu z Belastingdienst pracownik 2-krotnie wysyłał zapytanie co z tym zwrotem- i nawet jemu nie raczyli odpowiedzieć. Odradzam wszystkim załatwianie jakikolwiek spraw z tą firmą. US z NL radzi wystąpić na drogę z powództwa cywilnego i chyba tak zrobię zaskarżając przy okazji o odsetki. Nic po dobroci ...

Opinia

Mi też wiszą pieniądze z podatku (+60zł za użyczenie konat)trzeba się zebrać wszyscy razem pójść tam i zrobić porządek najlepiej z policją

sylcyt
 Opinia

ja wydzwaniam do firmy o zwrot pieniedzy są na ich koncie juz miesiąc a oni cały czas zwodzą prezes telefonu oczywiscie nie odbiera a dowiedzialam sie ze firma w niedlugim czasie zamyka wszystkie swoje biura

rusztowaniowiec
 Opinia

Widze ze ktos z kierownictwa odpisal monterowi2 kazdy dobrze wie ze wy nie placicie nikomu za dojazdy ba nawet nie ma zwrotu podatku w waszej firmie ale urzad skarbowy zajmie sie ta sprawa bo niemacie prawa nikogo rozliczac bez jego zgody.Tak wogule na nowy rok poucinaliscie stawki za godziny i zabraliscie dodatek za pranie a syfiaste kepingi zostaly tam mozna codziennie sprzatac a wilgoc i plesn i tak wychodzi na scianach.Inspekcja Pracy tylko czeka na sygnal i oficjalna skarge bo wstepnie juz z nim rozmawialem holandia i belgia to nie wasze prywatne rancza i nie macie prawa robic co wam sie podoba okradac pracownikow wymyslac kary za byle co a jeszcze sprawdze czy nie naleza mi sie diety od was pozdrawiam was przekrety!!!!!!

Monter3
 Opinia

To kolego strasznie się poświęciłeś pracując w takiej firmie przez 5 miesięcy. Muszę zapytać, ktoś tam kogoś na siłę trzyma? Koledzy dojeżdżali po 170 km i nikt im za to nie zapłacił? Ale rozumiem, że tobie za te 50 km płacili, bo piszesz wyłącznie o sytuacji kolegów... fatalne warunki mieszkaniowe? Nic prostszego, zrób foty, tylko nie zapomnijcie najpierw chłopaki tam posprzątać

Zostaw opinię o Kadry Polskie sp. z o. o. - Opole