KADRY POLSKIE

Gdańsk

Opinie o KADRY POLSKIE

ano

witam chcialem zapytac czy chodzi wam o prace w polsce czy zagranica jak tak to w jakim kraju, prosilbym tez o wiecej szczegolow tzn. czy jest przynajmnej 40 h tygodniowo i jakie sa waunki pracy z gory dzieki za odp

jacek

pewna robota i dobra kasa. Mieszkania w porządku. Jak sa nadgodziny to warto je brac!

MONTER

WITAM MAM PYTANIE DO PRACOWNIKÓW KTÓRZY PRACOWALI LUB PRACUJĄ DLA TEJ FIRMY . ,MAM ZAMIAR ROZPOCZĄĆ PRACE W TEJ FIRMIE I CHCIAŁBYM SIĘ DOWIEDZIEĆ JAK JEST NAPRAWĘ CHODZI MI O ZAROBKI , MIESZKANIE GODZINY PRACY , ORAZ O ATMOSFERĘ JAKA TAM PANUJE . DZIĘKUJĘ

Zostaw opinię o KADRY POLSKIE - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KADRY POLSKIE