Kadry Polskie Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Kadry Polskie Sp. z o.o.

riana

możecie napisać mniej więcej jakie oferty pracy ma ta agencja pracy tymczasowej i czy można liczyć na pomoc koordynatorów>?

Agnieszka

nie polecam.(usunięte przez administratora)

AGNIESZKA

Słowa kojarzące się z Kadry Polskie Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .ŻADNA Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej nie podobało mi się w Kadry Polskie Sp. z o.o.:

Zostaw opinię o Kadry Polskie Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kadry Polskie Sp. z o.o.