Opinie o TERMAT Sp. z o.o. w Środa Śląska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TERMAT Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TERMAT Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TERMAT Sp. z o.o. w Środa Śląska

Zawiedziony

Prawda jest co mówią- omijacie ta firme szerokim łukiem !!!!To co pisza to sama prawda Żaden komemtarz nie jest przesada....Takiego chamstwa i obludy nigdzie nie doswiadczylem. Dla waszego dobra lepiej nie miec nic wspólnego z tą firmą

@TERMAT Sp. z o.o.

Ta działaność to obligatoryjna jest? Zdarzają się wyjątki i jakieś umowy zlecenia? Nie każdy może założyć przecież działaność. Tacy kandydaci są dyskwalifikowani?

Fan

A cóż to się tam dzieje w tej firemce. Już nawet na ogłoszenia o pracę nie ma, że na olx pod różnymi imionami Pani menago HR i Prokurent musi zamieszczać bez nazwy firmy, żeby jakiś niezaznajomiony się dał złapać. Odradzam pracę z tą firmą.

@aaa

@aaa wyniosła 0 bo jak to często praktykuje się w tym bagnie po odejściu się nie płaci wcale albo ucina no albo sąd. Pocieszające, że wielu pracowników zwana podwykonawcami jednak wygrywa w Sądzie i dostaje należne wynagrodzenie ale to trwa bardzo długo. Firma ma najtańszy kredyt na rynku bo odsetki ustawowe tylko płaci. Z tego co wiem to Uwaga TVN zainteresowała się tym procedederem jak i wieloma innymi nieprawidłowościami w tej spółce. Może być niezłe show.

Jaka atmosfera jest między działami w TERMAT Sp. z o.o.?

@Xxx

Może wyłącznie liczyć na umowę. Chociaż koledze do biura proponowała ostatnio GK umowę o dzieło.

Mirka Nowy wpis

Pisaliście, że atmosfera we firmie jest spoko. A jak konkretnie wygląda to na produkcji? Mąż chciałby właśnie pracować na produkcji, ale nie lubi nieprzyjemnych konfliktów. Nie ma on doświadczenia, ale nawet tego firma nie wymaga. Jaki czas jest przewidziany na wprowadzenie takiego pracownika w obowiązki?

A Nowy wpis
@Mirka

Nie wymagają, bo nikt już nie chce tutaj pracować. Ludzie po kilku dniach rezygnują, więc proszę sobie samemu odpowiedzieć na to pytanie :)

Zainteresowało mnie ogłoszenie dla Planisty produkcji. Z tego co wyczytałem zatrudnienie na umowę B2B. Bardziej interesowałaby mnie UoP, jest możliwość dogadania się z pracodawca? Stawiam również na rozwój i w ogłoszeniu też podana jest taka możliwość. Firma organizuje jakieś kursy w celu poszerzania kompetencji?

Nie polecam

A w życiu nie dostaniesz umowy o pracę tam. Rozwój będziesz miał doginajac na innych stanowiskach bo nie ma tam już chętnych do pracy. Szczerze odradzam!

@Nie polecam

Serio? Bo ja też myślałam nad wysłaniem cv na to stanowisko. Ale ta praca na innych stanowiskach to odbywa się na tej umowie b2b, czy wtedy podpisują np. umowę zlecenie i tam wpisują te dodatkowe obowiązki?

K Nowy wpis

Nic nie dostaniesz. Po prostu dokładają obowiązki za tą samą płace. Ludzie uciekają, a Ty będziesz miała ich obowiązki na głowie. Typowa praktyka w tej firmie.

potencjalny pracownik

jakie opinie o pracy w biurze ? stanowiska zwiazane z produkcją ?

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie TERMAT Sp. z o.o.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Załadunkowy w firmie TERMAT Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Jaka atmosfera jest między działami w TERMAT Sp. z o.o.?

Jaworek

Atmosfera jest dobra to w końcu ludzie tworzą zespół a nie właściciel czy dyrekotrzy,gdyby właściciel nie zmieniał często kadry zarządzającej to by się świetnie tam pracowało

AAA
@Jaworek

Cześć, możesz rozwinąć temat. Skąd takie roszady w kadrze zarządzającej? i jak te zmiany wpływają na pracowników? Czy chodzi o kwestie zarobków, atmosfery panującej w firmie czy o inne kwestie?

Jaworek
@AAA

Pracownicy pracują jak zawsze;ustalenia kadry po ich zwolnieniu pozostają nawet jeśli były nie trafne przychodzi nowa kadra śrubuje normy bądź ucina pensje a ty żeby zarabiać na obranym poziomie robisz coraz więcej aż wkoncu masz dość i odchodzisz(kadrę zmienia właściciel jak uważa ich za starych pracowników bo potrzebuje nowej krwi a teraz sam sobie odpowiedz co się dzieje jak nie ma kto cię nauczyć )

@Jaworek

Jaworek, święta racja. Z jednym ale... warunki ustala i dowolnie od potrzeb zmienia właściciel. A jak to już zależy od tego czy się buduje akurat czy postanawia, że mu za mało zostaje. Wtedy się ucina podwykonawcom i rachunek gra. A o tych co byli mówi się tylko źle.

Xxx
@FAN

Na jaką umowę może liczyć pracownik produkcji ?

@Fan

Dzień dobry; dziękuję za zwrócenie uwagi, iż na profilu pracodawcy mamy inne imię rekrutera. Błądzić jest rzeczą ludzką ale uderzanie w człowieka, który pracuje w firmie nie jest fajne. Szkoda, że zabrakło komuś odwagi by się podpisać. Wszystkie nasze ogłoszenia posiadają dane: telefon i imię Managera HR. Funkcja Prokurenta nie ma tutaj nic do rzeczy. A jeśli FAN przegląda nasze ogłoszenia to pytanie brzmi czy szuka pracy? a może sensacji? a może dalej coś go wiąże z Termatem? Odchodzisz? zapomnij i żyj swoim życiem i pozwól żyć innym.

XYZ
@Fan

Jak myślisz czemu tylko nieznajomi chcieliby tutaj pracować? Czym to jest spowodowane? W ogóle to jak tu z rotacją? Często pracownicy rezygnują?

@XYZ

Bo każdy kto zna firmę lub może popytać znajomych ten wie, że szkoda czasu na pracę u nich. Brak zarządzania brak strategii i zmiany w wynagrodzeniu nawet po przepracowaniu całego miesiąca. Całkowity brak stabilności jakiejkolwiek.(usunięte przez administratora)

Wioleta
@Fan

Ty tu pracowałeś lub nadal pracujesz? Jak brak zarządzania wpływa na codzienne sytuacje, podasz jakieś konkretne przykłady? Jeśli chodzi o zmianę wynagrodzenia to ludzie dostają aneksy?

@Wioleta

@Wioleta, pracowałem. Jak w każdej firmie bez prawidłowych procesów, lub zmienianych wielokrotnie w ciągu tygodnia jest bałagan i chaos. Jeżeli 1 osoba dostaje obowiązki za 5 czy 10, które odeszły lub zostały wyrzucone to jasne jest, że to skutkuje bałaganem. Aneksy rzadkość bo tam nawet umów część ludzi nie ma.

Xxx
@Fan

Chcesz powiedzieć, że są tacy, którzy godzą się pracować bez umowy? Co jest zatem podstawą do wypłacania wynagrodzenia i ile ono wynosi? I z jakiego powodu traci się tu pracę?

#sprawiedliwość
@Xxx

W tym zakładzie lepiej pracować bez umowy wiem co mówię. Z drugiej strony po co umowa skoro nie płacą nawet jeżeli ona jest. Żenada i tyle w temacie! Na samym początku jest pięknie ładnie a potem dowalają obowiązków za 5 osób które odeszły a na końcu jeszcze nie zapłacą. Żałosne!

Kryśka
@#sprawiedliwość

Dlaczego lepiej bez umowy? Jak długo firma potrafi zwlekać ludziom z wypłacaniem pensji? Jeśli ktoś się nie wyrobi z obowiązkami to ma tego jakieś konsekwencje?

#sprawiedliwość
@Kryśka

Nie wypłaci Ci dopóki nie pójdziesz do sądu o kasę. Tam nikt z niczym się nie wyrabia bo jedna osoba ma 4 stanowiska a fakt konsekwencje są takie że dostajesz (usunięte przez administratora) mimo że większość tego co nie zrobisz albo zrobisz źle nie należy do twoich obowiązków.

Eliza
@#sprawiedliwość

Czyli dochodzą nowe obowiązki i nikt Ci nawet nie wytłumaczy jak je wykonać? Nie ma żadnego szkolenia albo osoby do pomocy? Jak często w takim razie dochodzą te nowe obowiązki, bo chyba nie co miesiąc, co?

@Eliza

Nikt Ci nie wytłumaczy bo tam nikt już nic nie wie. Prezes pozbył się gangreny (czyli tych którzy pracowali wiele lat i to Oni zawsze uczyli nowych) . A "filary" na których opiera się firma to ludzie z niskimi kompetencjami albo całkowitym ich brakiem ale grzecznie przyklaskujący preziowi i trzymający się stołków jak (usunięte przez administratora) wladzy????. A obowiązki dochodzą nawet z dnia na dzień bo rotacja w spółce jest lawinowa. Ale spoko tam już nawet nie ma wiedzy ile działań zostało zaprzestanych więc z połowa obowiązków odpada????

aaa
@FAN

Zdradzisz, ile wynosiła w tej firmie Twoja ostatnia wypłata? I czy przy tych obowiązkach, które tam miałeś był czas na zjedzenie kanapek i wypicie herbaty?

@aaa

Justa

Bardzo dobrze trzeba tego excela znać na stanowisko Pracownik ds. przygotowania produkcji? Znalazłam taki wymóg w ofercie, a przecież różne poziomy są, ja nie jestem jakoś mega obeznana w sumie i nie wiem, czy nadam się.

Anonimek
@Zawiedziony

A co Ci takiego zrobili?

@Zawiedziony

Akurat zainteresowałam się ofertą na spedytora. Możesz powiedzieć o czym mówisz mówisz? Co dokładnie Cię spotkało? A może wiesz lub ktoś inny wie jaką umowę proponują dla spedytora w ogóle?

@Anna

Anonimek i Anna - nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Obiecują a potem słowa niedotrzymuja. Pracujesz jak wol przez miesiąc a potem nie dostajesz kasy- chory zakład! Nie będę przekonywał do swoich racji bo większość i tak sprobuje i się przekonana na własnej skórze. Moje racje zostawię dla sądu. Jeżeli masz rodzinę na utrzymaniu i pracujesz miesiąc a potem nie dostajesz wypłaty to dla Ciebie jest tragedia a im to zwisa...

Dzień dobry; Bardzo chętnie zapoznamy się z podwykonawcami, którzy po przepracowaniu całego miesiąca nie dostali wypłat na swoje konta. Najczęstszym powodem nie wypłacania wynagrodzeń jest brak dostarczenia faktury lub raportu za dany miesiąc. Bardzo często po odejściu podwykonawcy zapominają o swoich obowiązkach po zakończonym miesiącu jak i nie zostawiają kontaktu aby móc zadzwonić i przypomnieć o raportach i fakturach.

Anonimek
@TERMAT Sp. z o.o.

Dzień dobry, Wadi prawnicy mają dane wszystkich tych podwykonawców. W nakazach z sądów też są one dostępne. No i telefony kadry też mają od ręki. Wystarczy otworzyć szafę.

Prawdomówny
@TERMAT Sp. z o.o.

Haha tak tak jeżeli komuś zależy na kasie to nie wysyła faktury albo nie zostawia kontaktu hahaahaha no takich argumentów jeszcze nie słyszałem hahaha widać firma zatrudnia jeszcze lepszych kłamców jak sam właściciel!

Hanna
@Prawdomówny

Cześć, a może powiesz mi jedną rzecz? Na jakich zasadach działa zatrudnienie tutaj, skoro wystawiane są faktury i rachunki, a bez tego nie ma mowy o wypłacie, tak jak tu jest sugerowane. Muszę mieć własną działalność?

@Hanna

Dzień dobry, tak trzeba mieć własną działalność gospodarczą.

Paulina

Znalazłam ogłoszenie na stanowiko Specjalisty ds.obslugi klienta. Mam doświadczenie na podobnym stanowiku oraz w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Interesuje mnie godziny pracy, ponieważ w ogłoszeniu jest informacja na temat pracy w godzinach 7-15, 11-19 oraz 9-17 w zależności od sezonu. Kiedy zaczyna się sezon? Ile, nadgodzin można zrobić średnio w miesięciu w trakcie trwania sezonu?

Agnieszka

Na jakie zarobki może liczyć u was planista produkcji? Takie ogłoszenie widziałam na stronie firmy, aktualne nadal? Czy poza tym atmosfera w zespole jest ok? Niby tam piszą, że jest przyjazna, ale wolę poznac zdanie pracowników ;)

Czy pracodawca TERMAT Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ktoś

Nie ma systemu motywacyjnego.

@Ktoś

A są jakieś premie, benefity?

anonimek

Nie nie motywuje. Za to płaci kasę i w terminie.

Nowicjusz

Jak wygląda praca na produkcji? W jakim godzinach/na ilu zmianach się pracuje? Czy praca nadaje się dla kobiet?

Mamba

Cześć, jak wygląda praca w biurze ? Pojawiła się oferta na Księgowego i Głównego księgowego. To już trzeci raz od roku.

@Mamba

Odpowiedz sobie sam/sama na to pytanie. Skoro trzeci raz w roku pojawia się oferta, to znaczy że chyba nie jest dobrze. Poczytaj opinie, a się dowiesz jak jest. Każda negatywna opinia jest rzetelna i prawdziwa.

Małgorzata
@Agnieszka

Agnieszka, a wiesz moze co tam jest dzieje? Dasz jakie konkrety?

@Małgorzata

Wiem bardzo dużo. Ale konkrety zostawiam dla Sądu.

@Agnieszka

Dla sądu? A to już masz jakiś termin tego wszystkiego?

Zuzanna

"Sam" zapraszam Cię do Księgowości!!...Nie pamiętam żebym kogoś okradła z podwykonawcòw! I proszę o rzetelne dowody!

Paulina

Co Ty gadasz. Przecież jakby to robiły to raczej by już nie zajmowały swoich stanowisk, gdyby coś takiego wyszło na jaw. Skąd takie domysły niby?

Fan

Sam skąd Ty posiadasz takie informacje. Właśnie te ,,kretynki" z księgowości pomimo, że skończyły współpracę z Termatem to przyjeżdżały w weekendy,popołudniami świadczyć usługi, po to aby właśnie podwykonawcy dostali wypłaty, bo nie miał kto tego zrobić. W tym wszystkim tylko ludzi szkoda. Skoro masz odwagę pisać takie rzeczy, to proszę wskaż, którzy to podwykonawcy zostali okradzeni i na jaką kwotę. Może warto też wspomnieć, że to część z nich została w pewien sposób okradziona, bo za świadczenie usług nie zostało im zapłacone. Żenada, Twój wpis w ogóle nie jest prawdą, jest z (usunięte przez administratora)

Beata
@Fan

... czy po poł roku w firmie jest już lepiej, nie ma zaległości płacowych ? widzialam www ze istnieja wiec chyba (chyba? ) jest ok ?

Sam

Tak jest, na początku jest cacy a pózniej kasa odcinana z wypłaty i niestworzone historie

Helena
@Sam

Ale jak w ogóle można obciąć część wypłaty. Nie rozumiem. Chyba, że jest zapisana w umowach jako premia i potem coś tam niby się nie zasłużyło i trach. Ale odcinać od podstawy?

A ktoś mi powie jak na stanowisku magazyniera jest?

Helena

Niestety padło tutaj bardzo dużo wątpliwych słów na temat jakości pracy w tej firmie. Zastanawiam się, z czego to wynika? Może ktoś z Was chciałby sprostować lub potwierdzić zarzuty, które padły w stronę tego miejsca? Myślę, że to może pomóc przyszłym kandydatom aplikującym do tego miejsca.

@Helena

Ta firmę trawi choroba od lat... Jeśli chcecie nabrać doświadczenia w surwiwalu to dobre miejsce. Zasady gry zmieniają się w trakcie, na początku zachęcają wysokie stawki - później zasady są zmieniane w trakcie gry

Koszykarz
@Helena

Witam, Pracuję nie długo ok. 6 miesięcy i słyszałem wiele negatywnych opinii ale zaszły jakieś zmiany nowi ludzie a jest kilku mają inne zdanie. Firma aktualnie się rozwija powstał nowy węzeł betoniarski, Hala produkcyjna jest nowy zarządca na produkcji który zna temat ma wiedzę i wie o czym mówi (trochę śmieszne ale p.Dyrektor zakasa rękawy i pokazuje sam jak robić). Na razie nie miałem problemu z kasą ile godzin tyle wypłaty i na czas.

Haha
@Koszykarz

Jak Cię Koszykarzu dyrektor sam zwołał do tej firmy, który ma wszędzie układy to jak ma być Ci zle??? xd bądź zwykłym elektrykiem albo magazynierem zobaczysz co to traktowanie człowieka w Termacie

Kamil

Mi się dobrze pracuje i nie rozumiem o co tyle szumu. Myślę, że jakbyśmy ten zapał poświecili na pracę to od razu mielibyśmy lepsze zarobki :P skupmy się na plusach tej pracy, a nie tylko na jęczeniu. Lubię tę pracę jest kontaktowa i stawia przede mną dużo wyzwań.

Elwira
@Kamil

Fajnie napisane nie mogę się nie zgodzić. Często gadamy na pracodawcę a cała para idzie w gwizdek zamiast się przyłożyć i wziąć do roboty... A prawda jest taka że praca jest mega fajna cały czas z ludźmi a to dla mnie bardzo ważne.

Aleksander
@Elwira

Jeżeli pracujesz obecnie w firmie TERMAT to może będziesz w stanie napisać, jak wygląda praca na stanowisku pracownika produkcyjnego? W wątku padło zapytanie związane z zarobkami, które oferuje pracodawca pracownikom produkcyjnym. Czy rzeczywiście są one tak atrakcyjne? Liczę na Twój dalszy udział w dyskusji.

Lukasz
@Elwira

Hej, mozesz napisac jak wygladaja zarobki w formie prosze ?

alełachzwas
@Aleksander

widać że dużą cześć z komentarzy piszą obecni pracownicy termatu którzy chca troche naprawić opinie o firmie

Klient

Słaba ta firma - nie polecam.

Mam pytanie co sądzicie o stanowisku specjalista do obsługi klienta / spedytor? Jaka jest płaca oraz warunki pracy i atmosfera. Płaca jest regularna czy czekamy i często ucinana?

Magia

Polecam współpracę z firmą Termat. Świadczę uslugi dla spółki na zasadach B2B i wszystko jest wporzadku.

@Magia

Co jest w porządku ?

Zostaw merytoryczną opinię o TERMAT Sp. z o.o. - Środa Śląska

• Jak się pracuje w TERMAT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TERMAT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TERMAT Sp. z o.o.?

TERMAT Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 89 ocen.
  • żytnia 1A
    55-300 Środa Śląska