BRK | Harmony in time and business

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BRK | Harmony in time and business

Pracodawca

 Aktualność


➤ Umiejętności, wizja i pasja - to wartości, dzięki którym powstała sieć Kancelarii BRK. [ENG BELOW]

Siedziba główna BRK znajduje się we Wrocławiu. Spółka posiada oddziały dodatkowo w trzech miastach w Polsce:

➤ Katowicach,
➤ Szczecinie
➤ Warszawie
➤ oraz filię zagraniczną w Seulu.

Autorskie rozwiązania technologiczne wdrażane przez naszą firmę gwarantują bezpieczeństwo danych i ułatwiają kontakt z Klientami.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego naszej Kancelarii!


___________

➤ Skills, vision and passion-these are the principles upon which the BRK Law Firm has been founded.
The head office of BRK is located in Wrocław.

➤ The company has additional branches in three cities in Poland:

➤  Katowice
➤  Szczecin
➤  Warsaw
➤  and a foreign branch in Seoul.


Innovative technological solutions implemented by our company guarantee data security and enable more convenient contact with our clients.

Would you like to know more?
We invite you to watch a promotional video of our Law Firm!
bylypracownik Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

Klika lat temu pracowałam na Kruczej i była to istna droga krzyżowa... Ludzie nie znali mojego imienia, nie mówili cześć, patrzyli się jak na intruza, obgadywali nawet gdy się na nich spojrzałam... Nie było kuchni z prawdziwego zdarzenia... Jak można pozwolić pracować ludziom w miejscu gdzie powinna być kuchnia?! Że nikt tego nigdzie nie zgłosił... Żałuję, że ja tego nie zrobiła, bo warunki były straszne... O atmosferze nie wspomnę, wiecznie ktoś szczuł na kogoś, kopano innym dołki.... Przełożony ten bezpośredni wiecznie zabiegany lolekkarolek i nie pamiętam jak się nazywał, nadęty gościu i chudy szef szefów, żaden nie wykazał nigdy ani grama empatii... nie wiem jak jest teraz, ale nie sądzę, że te pozytywne komentarze są szczere...

Nowy wpis

Pracodawca

@bylypracownik

Dzień dobry, bardzo dbamy, aby każdy z naszych pracowników czuł się dobrze i komfortowo i szczególnie troszczymy się o przyjazną atmosferę w naszej firmie, bardzo nam przykro, że masz takie odczucia. Stale się rozwijamy, inspirujemy i dużo ze sobą rozmawiamy - uczciwość, szacunek, zaufanie i otwarta komunikacja są naszymi fundamentami. Na co dzień bardzo się wspieramy i pomagamy sobie w różnych zadaniach. Każdy z pracowników jest pod skrzydłami swojego lidera, a także pod opieką naszego programu wellbeing. Mamy też m. in. wspaniałą tradycję cyklicznych spotkań Quick Latte, podczas których z radością dzielimy się swoimi pasjami, zainteresowaniami i dobrą energią. Jeśli chodzi o nasze biuro - zapraszamy serdecznie! Chętnie zaprezentujemy aranżację naszej przestrzeni, w której połączyliśmy industrialny klimat loftowy z nowoczesnością – jest stylowo, a jednocześnie bardzo przytulnie! Zachęcamy do odwiedzin i aplikowania. Pozdrawiamy serdecznie!

Były Pracownik Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

Klika lat temu pracowałam na Kruczej i była to istna droga krzyżowa... Ludzie nie znali mojego imienia, nie mówili cześć, patrzyli się jak na intruza, obgadywali nawet gdy się na nich spojrzałam... Nie było kuchni z prawdziwego zdarzenia... Jak można pozwolić pracować ludziom w miejscu gdzie powinna być kuchnia?! Że nikt tego nigdzie nie zgłosił... Żałuję, że ja tego nie zrobiła, bo warunki były straszne... O atmosferze nie wspomnę, wiecznie ktoś szczuł na kogoś, kopano innym dołki.... Przełożony ten bezpośredni wiecznie zabiegany lolekkarolek i nie pamiętam jak się nazywał, nadęty gościu i chudy szef szefów, żaden nie wykazał nigdy ani grama empatii... nie wiem jak jest teraz, ale nie sądzę, że te pozytywne komentarze są szczere...

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
➤ Warsztaty florystyczne przeprowadzone w ramach #eventyfirmowe #QuickLatte w naszym wrocławskim biurze BRK przez Katarzynę Wójcicką z Magenta Pracownia Florystyczna okazały się wspaniałym, niezwykle kreatywnym i przyjemnym przerywnikiem w pracy.

Wykład na temat profesjonalnego tworzenia bukietu wiosennego zaowocował pięknymi kompozycjami przygotowanymi przez nasz fantastyczny #zespół księgowych i pracowników #HR. 

#szczęśliwypracownik #motywacja #kreatywność #wiosna


☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲


➤ The floristic workshops conducted as part of #QuickLatte #internalevents in our BRK office in #Wrocław by @Katarzyna Wojcicka from Magenta Pracownia Florystyczna turned out to be a wonderful, extremply creative and pleasant break at work. The lecture on the professional creation of a spring bouquet resulted in beautiful compositions prepared by our fantastic #team of accountants and #HR professionals.


#happyemployee #motivation #creativity #spring

Why
Kandydat
 Pytanie

Firma, która organizuje spotkania przy kawie - zaprasza wielu gości na te cotygodniowe wydarzenia, fizjoterapeuta, psycholog a nadgodziny wypłaca jako delegację lub dodatkowo zatrudni na umowę zlecenie ? Dlaczego ?

Pracodawca

@Why

Dziękujemy za Twoją opinię! Jak przedstawiono w komentarzu - oferujemy liczne benefity daleko wykraczające poza standardową opiekę medyczną czy karty Multisport, dodatkowo podchodzimy do potrzeb pracowników indywidualnie. Dlatego też umowy zlecenia dedykujemy dla osób które ze względu na swoje inne aktywności nie mogą określić stałych godzin pracy np. dla naszych studentów. Dbamy o poprawne rozliczenia naszych pracowników. Każdego z nasz motywuje do pracy coś innego, dlatego nasz Recruitment Team oraz Dział Marketingu chętnie wysłucha Waszych nowych pomysłów! Pozdrawiamy

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma BRK | Harmony in time and business poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
xyy
Były pracownik

pracowałem z nimi przez kilka lat, zmieniłem pracę w zeszłym roku aby pomóc rozwijać rodzinny biznes (prowadzę księgowość w firmie mojej żony) Powiem tak, firma rozrasta się w szybkim tempie, zespół jest stały ale też cały czas dochodzą nowe osoby. Atmosfera jest bardzo pozytywna, wszyscy zawsze skorzy do pomocy, biuro piękne, szefostwo miłe. Polecam z całego serca i pozdrawiam zespół!

Pracodawca

@xyy

Dziękujemy bardzo za opinię i życzymy sukcesów na dalszej drodze zawodowej!

Pracodawca

 Aktualność


►[ENG BELOW] Praca przy komputerze bywa dużym wyzwaniem dla naszego organizmu, może prowadzić do zmian w obrębie kręgosłupa oraz powodować trwałe uszkodzenia narządu ruchu, spowodowane długotrwałym napięciem mięśni.
►Zdając sobie sprawę, jak kluczową rolę odgrywa zdrowie, zarówno w pracy jak i życiu codziennym - dzięki uprzejmości Zarządu naszej Kancelarii, każdy pracownik ma możliwość skorzystać z usług fizjoterapeuty nie wychodząc z biura! Specjalista dostępny jest w naszej firmie raz w miesiącu przez 6 godzin - bezpłatnie i w godzinach pracy.
__________________________________________

►Work with computers can be a great challenge for our body, it can cause spinal changes and permanent damage to the musculoskeletal system due to permanent muscle tension.
►Being aware of the importance of health, both at work and in everyday life - courtesy of the Management Board of our Office, each employee has the opportunity to benefit from physiotherapy support within the office! The specialist is available in our company once a month for 6 hours - free of charge and during working hours. 
Tom
Kandydat

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej około dwa tygodnie temu, niestety nie zakwalifikowałem się, ale miałem okazję zobaczyć to o czym tutaj piszecie na żywo. Generalnie jest tak jak czytam, biuro jest mega nowoczesne i przestronne - jeśli chodzi o atmosferę, dało się zauważyć bardzo dużo młodych, i pozytywnych twarzy. Kancelaria z prawdziwego zdarzenia. Za jakiś czas mam nadzieję, że znowu otworzy się u nich możliwość rekrutacji.

Pracodawca

@Tom

@Tom, zachęcamy do obserwowania naszych social media, tam zamieszczamy informacje o bieżących rekrutacjach - i oczywiście życzymy powodzenia!

Johny
Pracownik

Pracuje tam prawie dwa lata, atmosfera spoko zarobki tez, chociaz zawsze mogloby byc lepiej :) luzne piatki i fajna integracja, jestem zadowolony i osobiscie polecam bo porownujac poprzednie dwa korpo to roznica potezna.

Pracodawca

@Johny

@Johny, dziękujemy za opinię - przyjazna atmosfera to podstawa! Życzymy wielu sukcesów w Naszej Kancelarii ;)

Lars
Pracownik

Pracuję tu zaledwie 2 miesiące i postanowiłem napisać tutaj swoją opinię ze względu na to, że jako kandydat również szukałem informacji na temat tej firmy. Napiszę tylko, że atmosfera jest faktycznie świetna, jest tak jak piszą ludzie na forum, wystarczy potrafić zarządzać własnym czasem i z pewnością można się tutaj odnaleźć. Zespół jest wielokulturowy co daje możliwość rozwoju. Na pewno zostanę tu na dłużej :)))

4
Ciekawa
Kandydat
 Pytanie
@Lars

A w ramach jakiej umowy zatrudnia BRK? Umowy o pracę normalnie, czy na zlecenie?

Agnieszka
Inne
@Ciekawa

To bardzo dobre pytanie - mnie w równym stopniu interesuje to, na podstawie jakiej umowy zatrudniają w BRK. Miejmy nadzieję, że @Lars w miarę szybko zdecyduje się nam odpowiedzieć. A Ty już wysłałaś tam swoje CV, czy może dopiero to rozważasz? Daj mi koniecznie znać.

kam
Kandydat
 Pytanie
@Lars

@Lars podpinam się pod pytanie @Ciekawa daj proszę znać jak to wygląda, z tego co słyszałem macie też dość sporo benefitów?

Pracodawca

@Ciekawa

@Ciekawa Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami w celu poznania szczegółów rekrutacji :)

kateee
Były pracownik

Miałam okazję pracować z tym zespołem 5 lat temu– z tego co wiem zespół bardzo się rozrósł i zmienili biuro. Generalnie z kilkoma osobami mam kontakt do dzisiaj, była świetna atmosfera i ludzie zawsze pomocni.

Ewelina K.
Kandydat
 Rekomendacja
@kateee

Rzeczywiście biuro wygląda super. Byłam tam na rozmowie o pracę i fajna atmosfera tam panowała.. miło się czekało na spotkanie.. Niestety nie udało się teraz.. ale będę śledzić ogłoszenia, może jeszcze się uda :) Ale dziwi mnie wpowiedź poniżej, bo moja rozmowa rekrutacyjna była na prawdę ciekawa a odpowiedź dostałam po kilku dniach.

Pracodawca

@kateee

Cześć! Dziękujemy i zapraszamy w odwiedziny ;)

p
Były pracownik
 Pytanie

Żenujący jest fakt, że sami dodajecie sobie komentarze pozytywne ( ten sam schemat pisania, ten sam zachwyt pięknym biurem). Szkoda, że osoba komentująca zapomniała o drugim biurze na Kruczej, gdzie jest brudno i nie ma kwiatów na ścianie. Chyba,że pleśń się liczy? Atmosfera pracy tragiczna, większość osób to wariaci, którzy wykończą Cię psychicznie i zabiją w Tobie jakiekolwiek chęci. Wyzysk stażystów i brak jakiekolwiek rozwoju osobistego. Szef, który nie zna Twojego imienia ( nawet jak pracujesz kilka lat!) Nagany za nic, krętactwa z umowami. Nie polecam.

Pracodawca

@p

Cześć! Dziękujemy za Twoją opinię. Nasz zespół nieustannie się powiększa i jesteśmy świadomi faktu, iż poza wystrojem biura, ważna jest przede wszystkim przyjazna atmosfera i indywidualne podejście do każdego pracownika. W związku z tym Nasza Kancelaria organizuje cotygodniowe eventy Quick Latte prowadzone przemiennie przez pracowników, którzy mają okazję podzielić się swoimi pasjami i zainteresowaniami z resztą teamu. Jest to również forma integracji, która objawia się w najprzeróżniejszych i ciekawych formach, co można zaobserwować na naszych social media :). Natomiast Nasz program „Ścieżka rozwoju” w przystępny sposób przedstawia liczne ścieżki kariery zawodowej, jakie oferuje Kancelaria.

Pracodawca

 Aktualność


➤ Umiejętności, wizja i pasja - to wartości, dzięki którym powstała sieć Kancelarii BRK. [ENG BELOW]

Siedziba główna BRK znajduje się we Wrocławiu. Spółka posiada oddziały dodatkowo w trzech miastach w Polsce:

➤ Katowicach,
➤ Szczecinie
➤ Warszawie
➤ oraz filię zagraniczną w Seulu.

Autorskie rozwiązania technologiczne wdrażane przez naszą firmę gwarantują bezpieczeństwo danych i ułatwiają kontakt z Klientami.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego naszej Kancelarii!


___________

➤ Skills, vision and passion-these are the principles upon which the BRK Law Firm has been founded.
The head office of BRK is located in Wrocław.

➤ The company has additional branches in three cities in Poland:

➤  Katowice
➤  Szczecin
➤  Warsaw
➤  and a foreign branch in Seoul.


Innovative technological solutions implemented by our company guarantee data security and enable more convenient contact with our clients.

Would you like to know more?
We invite you to watch a promotional video of our Law Firm!
Maciej N.
Pracownik

Pracując niemalże już rok mogę szczerze powiedzieć, że zmiana pracy na BRK była bardzo dobrą decyzją. Pracowałem wcześniej w innym biurze rachunkowym i bez porównania... atmosfera, możliwości i wsparcie szefostwa na super poziomie. Chce się pracować :) Ogólnie zachęcam jeśli ktoś szuka pracy w księgowości i nie boi się pracy

Maks
Pracownik

Potwierdzam, firma nie jest godna polecenia, brak kompetentnych osób, zero profesjonalizmu. Liczy się tylko kolesiostwo, rodzinne powiązania, pracownik jest tam traktowany jako zło konieczne. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca.

1
NiePolecam
Były pracownik
@Maks

Również potwierdzam. Osoba kierująca zespołem księgowych, nie mająca wcześniej doświadczenia w księgowości, nie zna podstawowych zasad rachunkowości czy przepisów podatkowych - np. nie rozróżnia wyniku finansowego od dochodu podatkowego. Księgi prowadzone bardzo niedbale, VAT wyliczany tak, aby tylko zdążyć w terminie, niespecjalnie wszystko sprawdzając. Po pracy tam jestem przerażona, że daje się tam ludziom bez kwalifikacji takie odpowiedzialne zadania - współczuję klientom tego biura.

Saaraaa
Kandydat

Udało mi się dostać do nich na rozmowę rekrutacyjną - jestem pod wielkim wrażeniem pozytywnej atmosfery, która tam panuje i wyglądu tego biura! Mam otrzymać odpowiedź za tydzień, mam nadzieję że się uda!

Pola
Kandydat

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej, czekam na wyniki - do przyszłego tygodnia mam otrzymać odpowiedź. Generalnie biuro jest bardzo przestronne i nowoczesne, rozmowa rekrutacyjna odbywała się w bardzo pozytywnej atmosferze. Mam nadzieję, że się uda:))))))

Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@Pola

A czy zatrudniają tam na umowę o pracę? Z ogłoszenia nie wynika jaka forma zatrudnienia obowiązuje w tej firmie.

Marina
Inne

@katee a to jak masz kontakt z obecnymi pracownikami to wiesz moze czy nadal jest taka fajna atmosfera jak za twoich czasów?

anna
Pracownik
@Marina

jeżeli będziesz w ich nowym biurze, zapewniam cię, że nie będziesz żałować. bardzo przytulny i przyjazny.

Andrzej
Inne
@anna

Widzę, że jesteś zadowolona z tego, jak wygląda nowe biuro firmy BRK. Masz może wiedzę skąd się w ogóle wzięła decyzja tej firmy o tym, aby poszerzyć swoje biuro i zmienić je na inne? Czyżby było to związane z rozwojem tego biura? Napisz, bo widzę, że dysponujesz wiedzą w tym zakresie. Miło będzie po prostu coś ustalić.

gosc
Były pracownik

Pracowałem przez kilka lat dla tej firmy, spoko klimat świetni ludzie. Teraz z tego co jeszcze słyszałem to teraz mają piękne biuro.

Aga
Kandydat

Bardzo niski poziom rozmowy rekrutacyjnej, dającej dużo do życzenia. Brak odpowiedzi w przypadku wyniku negatywnego, nie polecam.

Ania
Kandydat

Byłam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej i w trakcie czekania na wynik zaczęłam czytać opinie na temat tego miejsca. Przyznam szczerze że byłam pod wrażeniem panującej tam swobodnej atmosfery i wyglądu biura. Sama rozmowa trwała nie więcej niż godzinę a dwie osoby które ze mną rozmawiały były bardzo uprzejme i nawet przez moment nie czułam się skrępowana.

Zostaw merytoryczną opinię o BRK | Harmony in time and business - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w BRK | Harmony in time and business?

    Zobacz opinie na temat firmy BRK | Harmony in time and business tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w BRK | Harmony in time and business?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BRK | Harmony in time and business
Przejdź do nowych opinii