K.R. Audyt Sp. z o.o. Sp. kom.

Opinie o K.R. Audyt Sp. z o.o. Sp. kom.

Maja

@gosc1 czy rozmawiałeś z pracodawcą o możliwości podwyżki? Czy w ogóle można liczyć na nią? Zachęcam do pozostawiania opinii na forum. Będą one ważne dla nowo zatrudniających się osób w firmie K.R. Audyt Sp. z o.o. Sp. kom.

gosc1

Asystenci robią robotę co młodszy księgowy I księgowy A zarabiają najmniej. Niestety w mojej ocebie duzo zależy do jakiego tracisz działu... Są działu gdzie szybko awansujesz oraz takie W których tkwisz latami na tym samym stanowisku...niestety taki manager... Ogólnie to wyzysk na stanowisku asystenta....Pensja 2000zł I co zabawne... Osoba któr przychodzi jako nowa na to stanowisko dostanie tyle samo, co osoba, która już pracuje dłuższy czas. Chyba wiele zależy od relacji z managerem... Stres duzy, oczekiwania ogromne a pensja marna... I to jak na Warszawę...wstyd

Krzysiek

Witam. Na jaką płacę mogą liczyć tutaj asystenci / młodsi specjaliści?

Maja

@margotmożesz powiedzieć coś więcej na temat możliwości rozwoju jakie zapewnia K.R. Audyt? Czy pracownicy mogą liczyć na kursy, czy szkolenia podnoszące kwalifikacje? Chętnie też dowiemy się jak w firmie wygląda potencjalna ścieżka kariery pracownika.

hanai

te linijki w cv sa bardzo istotne, nie dokonuj tutaj ich łudzącej dewaluacji - ta grupa księgowo-audytorska może się okazać w cv prawdziwą perełką jak się chce

margot

Jeśli szukasz wyzwań to w KRG je znajdziesz, pytanie czy odnajdziesz się w tym. Deklaratywność nie wystarcza, często bowiem okazuje się ze to tylko puste słowa, bo nic za tym nie idzie. Jeśli jesteś hedonista, odpuść-to nie poczekalnia i gabinety spa, tylko wstęp do kariery. Szkoła życia ale i doświadczenie. W pogoni za linijka w CV, uderzaj do Big4. Jeśli chcesz się czegos nauczyć, warto sprobowac-w końcu mamy rynek pracownika wiec jak nie trafisz, poszukasz szczęścia gdzie indziej :)

pracownik - były

Ja nie polecam, atmosfera średnia a zarobki należą do tych średnich na rynku pracy. Ale idźcie to się przekonacie - może Wam akurat będzie się podobało.

mediana

mediana zarobków 3000-3500 net

Lila

Myślę, że warto pójść na rozmowę aby zorientować się co KR może zaoferować :)

gesller

Może orientujecie się jak kształtują sie zarobki na stanowisku księgowej?

QQQ

Chciałbym się spytać, o dział VAT? Jaka jest mediana zarobków? Atmosfera?

aśka

oceny zawsze są różne, ja wróciłam do firmy po macierzyńskim i faktycznie spore zmiany zaszły. Czy na dobre? Każdy sam musi ocenić. Niestety im większa firma tym większe trudności np. na polu komunikacji wewnętrznej i sporo w związku z tym różnych niedociągnięć. Ale nauczyć się można wiele i w kwestiach zawodowych i życia. Nie każdy tam się odnajdzie ale można sporo wynieść doświadczeń i nauki na przyszłość. Szkoda paru osób co w między czasie odeszły, ale są i ich powroty a to jest ciekawe - czemu wracają? Może warto?

zm

Przykro mi ale ja z powyższą opinią nie mogę się zgodzić. Zależy to zapewne od działu, w którym się pracuje. Jednak są działy w tej firmie, które cieszą się bardzo złą opinią, kojarzą tylko z wykorzystywaniem ludzi. Oczywiście osoby z wieloletnim stażem siłą rzeczy przywykli, że tak jest i nie zdają sobie sprawy, że w innych firmach poza pracą istnieje jeszcze życie osobiste. Mam szczęście iż w porę się o tym przekonałem i praca w tej firmie nie zdążyła zniszczyć mojej rodziny. Oczywiście wszędzie raz jest więcej pracy raz mniej, ale w tej firmie ciężko jest zobaczyć światło w tunelu. Życzę powodzenia z taką firmą.

Dalibor

W sumie może warto jednak dla kontrastu coś dobrego napisać. Praca w KR Group jest w porządku. Na pewno nie ma się co sugerować wpisami z wcześniejszych lat, bo wtedy rzeczywiście był realny problem m.in (albo głównie) z atmosferą. Od tamtego czasu jednak dużo się zmieniło, firma rozrosła się dwukrotnie, a pracowników z dłuższym stażem znacznie przybyło i raczej ludzie nie kwapią się do odejścia, chyba że im się znudzi. Czasem jest lżej, czasem jest ciężej, ale generalnie to nie jest budżetówka, żeby nie trzeba było czasem zostać po godzinach. Rotacja jest wciąż, ale dużo mniejsza i raczej wśród pracowników z krótszym stażem/niższym stanowiskiem - albo się nie sprawdzają, albo sami uznają, że to nie to i odchodzą. Za to odsetek osób wspinających się po szczebelkach kariery jest dużo wyższy. To też jest ważne - jak pracujesz dobrze i ciężko, a przy tym odczekasz swoje, to dostajesz awans i podwyżkę. Ale jak przychodzisz z nastawieniem zostania księgową z facebookiem i kawką, to może jednak spróbuj gdzieś indziej. W każdym razie ja od siebie polecam.

ja

A mi praca w KR się podoba i ani myślę o zmianie a pracuję tu już parę dobrych lat. Mam fajny dział i dużo się uczę i jestem doceniana. A rotacja jak wszędzie... nie wszystkim da się dogodzić :)życzę Wam powodzenia!

koles

Szanowny administratorze jaki jest sens prowadzenia opinii o pracodawcy skoro wszystkie prawdziwe ale niewygodne opinie o pracodawcy są systematycznie usuwane.Nie ma możliwości zapoznania się z opinią przed podjęciem decyzji o złożeniu aplikacji. Przecież i tak wszyscy wiedzą że firma o której piszemy ma ogromne problemy ze znalezieniem nowych pracowników

koles

(usunięte przez administratora). Może lepiej byłoby docenić ludzi którzy u Was pracują i zrobić fajny zadowolony zespół

koles

pracowałam to galery nie praca,ciągłe siedzenie po 14 i więcej godzin,(usunięte przez administratora),brak możliwości awansu.Banda słoików godzących się na wszystko

anonim 1

pracowałam tam kilka lat temu ogolnie syf, firma nastawiona jedynie na wyzysk, ci ktorzy dlużej tam pracują mają za nic nowych, wszyscy kopią dolki pod sobą i ogólnIE kto bardziej donosi na innych ten lepszy pracownik

Z każdym kolejnym miesiącem firma przeradza się w coraz większą fabykę, mały kołchozik. Chcesz tu pracować - nastw sie na nadgodziny. Zupełnie inaczej niż było dawniej. Ale na pewno można się tu dużo nauczyć - no może poza działem VAT.

John

Masakra

Vatowiec

:-) to prawda! Też pracuję w vacie wprawdzie nie w tej firmie, ale to prawda z tą specjalizacją – mało kto to wytrzymuje. U nas też duża rotacja. Trzeba to po prostu lubić :-)

babette

Tez tam pracowałam i wytrzymalam znacznie dłużej, bo prawie 2 lata! Generalnie z atmosferą nie jest az tak zle. szefowa dość cieżka – ale da się wytrzymac – trzeba robić swoje to jest ok. To z czym tam jest problem to VAT. Ten dział to wąska specjalizacja. Po 2 latach pracy tylko z Vatem już mi się mózg lasował ;) odeszłam, bo stwierdziłam, że wolę coś co daje szersze horyzonty nawet za cenę niższej kasy…

lalala

Najgorzemu wrogowi nie życzę pracy tam. Ja wytrzymałam 4 miesiące. Nowego pracownika nikt tam nie wita bo i tak zaraz się zwolni ;)( usunięte przez administratora )

student

Dokładnie. Niedawno co szukali pracownika na stanowisko do działu VAT a już znowu jest ogłoszenie. Niezły tam przerób mają.

anonim2

ogólnie firma ok, poza działem VAT, ciągle kogoś szukają do pracy, a zapewniają w ogłoszeniach miła atmosferę. powód jeden, ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o K.R. Audyt Sp. z o.o. Sp. kom. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K.R. Audyt Sp. z o.o. Sp. kom.