Opinie o Korea Auto Serwis Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Korea Auto Serwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Korea Auto Serwis Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korea Auto Serwis Sp. z o.o. w Wrocław

A.P.
Inne

Dzień dobry , W dniu 04.04.2022 r. rozładował mi się akumulator i udało mi się dojechać do warsztatu Korea Auto Serwis . Pan przyjął zlecenie na naładowanie i sprawdzenie akumulatora . Akumulator ładowany był przez dwa dni a po naładowaniu Pan zadzwonił i powiedział ,że mam zepsuty alternator i został wystawiony paragon na 180 zł. ( ładowanie akumulatora 50 zł , za diagnostykę na bardzo drogim sprzęcie 110 zł. i za sprawdzenie miernikiem(multimetr) 20zł.) .Alternator dopiero był robiony więc diagnoza fachowców była tylko droga a w ogóle nie trafna. Musiałam niestety zapłacić .(uważam ,że zostałam naciągnięta ). Zabrałam samochód i pojechała do innego mechanika ,który stwierdził zepsuty bezpiecznik akumulatora i wymienił dochodzący kawałek kabla ,który się przegrzewał. Zapłaciłam za tą usługę 20 zł. Nie polecam w/w warsztatu mimo tak drogiego sprzętu(jakim szczycił się Pan) nie potrafili postawić prawidłowej diagnozy. Uważam więc ,że zostałam obciążona zbyt wysokimi kosztami ( powinnam tylko zapłacić za ładowanie i multimetr).

Zostaw merytoryczną opinię o Korea Auto Serwis Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Korea Auto Serwis Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Jana Kochanowskiego 8A
    51-601 Wrocław
  • NIP: 8982211061 REGON: 361262140 KRS: 0000552274
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Korea Auto Serwis Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii