Lidl Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp.k.

Wrocław

Opinie o Lidl Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp.k.

As

Nie polecam wyzysk stres o zero życia rodzinnego. Pieniądze które oferują nie są warte tego . Rodziny się rozpadają . Mobbing Wyrzysk pracujesz w Polskich sklepach Lidl nie w Niemieckim .

Lidl Rodzina hihi

Witam . Pracowałam w Lidlu koło dwóch lat zwolnili mnie za porozumieniem stron ale potraktowali ják smiecia ják najgorsze zlo . Nie polecam pracy w tym bałaganie . W sklepie w ktorym menagerr chodzi całe 8 godz od 6.00do 14.00 z mdemem po calym sklepie nie pomoze w wykladaniu warzyw miesa mixów. A po 14 tej siedzi w biurze í nosa nie wystawi. Tak ják jeden tuptus zasówa wiecznie na socjal. Nic kompletnie nie robią. A ő Krs nie wspomne . Ciekawa jestem czy pan Aleksander Kaczor wie co sie na sklepach dzieje . Chociaz ich tylko kasa interesuje a ludzi maja za nic. Zwalniaja a nawet nie zaproponuja sklepu w zamian . Ludzi potrzebuja í zwalniają jedno wielkie BBBB.. Nie polecam . Ják KRS z tekstem szybko nie mam czasu mam inne spotkanie . Śmieszne to .

Lidl Rodzina hihi

Witam . Nie polecam pracy w lidlu to jest ciężka charówa nie pracujesz na 3/4 i na cały etat tylko na dwa etaty . Ekipa do kitu kierownictwo i pracownicy są do kitu jeden drugiemu świnie podkłada nie wiadomo co chce osiągnąć znam taki przypadek pani Sztywna jak by miała kij w plecach kierownictwo się wyżywa . A pomoc Lidl to my Lidl to rodzina tak mawiał pan Aleksander ci co mają plecy i chody to i owszem . Pracownicy nie mają żadnych praw nie to co niebieskie koszule. To jest wyzysk .......

mark
@Lidl Rodzina hihi 10.12.2016 16:05

Świeta prawda, we Wrocławiu na lidlach odwala się takie numery gdzie w innych sklepach tego nie ma ,jest to wyłącznie wina kierowników rejonu sprzedaży, ludzie ciężko pracują ,w lidlach na Wrocław środowisko pracowników jest szczelnie zamknięte dlatego numery robią niesamowite.począwszy od przeceniania sobie towarów z nonfood,po wcześniejszym odłożeniu sobie na magazynie lub w biurze ,jak klient wchodzi tuż po otwarciu zwykle nie ma danego towaru już w koszach ,pracownicy schowali sobie i po 14 godz jak do domu idą wedy wyciągają i kupują ,lub po 2 zmianie ten towar przecenią sobie o 25℅ przecież da się.jak to się ma na sklepie 1311 ul średzka Wrocław wygląda to tak że towar poodkladany już jest przed godz 8 rano na sejfie w biurze tam pozwolenie pracownicy mają od KRS Pana Bąby Łukasza.u niego robią takie wałki nagminnie,gość nic z tym nie robi zresztą ma duże doświadczenie w przyjmowaniu do pracy takich ludzi.Na innym sklepie tego krsa tj sklep 1553 ul balonowa zwolniono kasjekę,która wynosiła regularnie ciuchy wódkę, papierosy, oczywiście KRS Bąba jak i kierownik sklepu dostawali sygnały że taki proceder ma miejsce,w dalszym ciągu nic z tym nie robili,przypadkiem dopiero pracownikowi ochrony udało się zobaczyć jak ta kasjerka chowa alkohol do torebki no i wtedy bąba musiał ją zwolnić, następny przykład ten sam sklep zastepca kierownika1 robiła sobie przeceny nowych artykułów jadła słodycze jak leciało na sklepie, regularnie obławiała się gdyby grupa kontrolna nie przyłapała jej dalej by kradła bąba Łukasz wiedział o tym jak też kierownik sklepu Pan P.Czerniejewski u KRS Bąby na sklepach numery robią nie z tej Ziemi ten człowiek nie zdaje sobie sprawy że złodzieji trzeba się szybko pozbywać nawet jeżeli jest to choćby najmniejsze wykroczenie.ale u bąby to się toleruje wspaniały KRS

Zyczliwa.
@mark 13.01.2017 06:27

Cichociemny Bąba hihi

Wiesz coś o zarobkach w firmie Lidl Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp.k. oraz o charakterze pracy? Twój komentarz i opinia mają znaczenie!

Zostaw opinię o Lidl Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp.k. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lidl Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp.k.