Centrum Prawniczo Finansowe Marek Frąckowiak

Wrocław

Opinie o Centrum Prawniczo Finansowe Marek Frąckowiak

nodiso

Nie jest to duża firma @olol, stąd też nie mają wielkiego zapotrzebowania na nowych, a jest umowa o pracę więc obecni nie odchodzą

oddłużonA

Wszystkie banki odmawiały mi kredytów, byłem już bardzo zrezygnowana...aż natrafiłam na firmę Pana Marka Frąckowiaka. Pomogli mi załatwić wszystkie formalności, na decyzję czekałam niecałe 24h i...udało się :) Spłaciłam swoje zadłużenia i teraz mam jedną niższą ratę dzięki czemu mogę spać spokojnie :) Firma w 100% GODNA POLECENIA !!!

dłużnik

Miałem nabrane kilka kredytów, przez co ledwo wiązałem koniec z końcem. Dzięki Panu Markowi dostałem konsolidacje i teraz płacę prawię 2 razy mniej miesięcznie. Na prawdę mi pomogli w ciężkich chwilach.

zadowolona

Zgadzam się, firma podchodzi bardzo profesjonalnie do klienta. Nie najeżdza na inne firmy i pozostawia Ci wolny wybór,a nie ciśnie do ściany. Jestem bardzo zadowolona w życiu nie wiedziałabym jakie dokumenty zbierać i gdzie jeszcze mogę uzyskać dodatkowo pieniądze.. No i procent całkiem super!!!!!

klient

Firma odszkodowawcza godna polecenia. Wspierają poszkodowanych oraz ich rodzinę w całym procesie odszkodowawczym i biorą naprawdę mały procent. Otoczyli mnie i moją rodzinę wsparciem i wyrozumiałością w tym trudnym okresie. Dziękuję im za pomoc.

Zostaw opinię o Centrum Prawniczo Finansowe Marek Frąckowiak - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Prawniczo Finansowe Marek Frąckowiak