Opinie o BEETSMA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BEETSMA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BEETSMA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEETSMA w Wrocław

iur

Nie jacyś super, ale definitywnie to firma lepsza niż inne tego typu agencje. Obyło się bez takich wałków jak gdzie indziej (niewypłacanie pensji, opóźnienia itp)

Alicja

Osobiście uważam że firma jest okej. Kontakt z koordynatorami czasem niedomagał, to trzeba przyznać, ale zakwaterowanie było znośne a praca była, wypłaty też. Czego chcieć więcej?

gocha
@Alicja

hej. moge o kontakt na e-mail? gosialubas@onet.eu

aga

Witam! Mam wyjechac przez firme BEETSMA do Holandii na szklarnie do ciecia roz...Moze ktos kto tam pracowal przy rozach napisze cos ciekawego...Jakie sa warunki mieszkalne i jak jest ze stawka?Poniewaz agencja nie mowi ile jest na godz tylko ze za standardowe 160godzin placa na reke 1015euro...Dziwne ze nie ma ile na godzine...

lizra

w porzadku firma nie wiem co wy mieliscie za problemy ja dostawalam wyplate regularnie i bez oszustw

logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
anna

pracowałam w olsztynie w tesco oczywiście na nocki nikt nie raczył mnie poinformować że to sa nocki wtedy kiedy oni sami zadzwonia i tak przepracowałam kilka nocek kasy oczywiście nie dostałam

agnes

Moja kol ma niby na umowie 9,15 ja kiedys mialam 5 tez na umowie napisane kolez robi juz drugi tydz ale nie ma karty pracy i jak nie podpisze szef jest 14 dni w (usunięte przez administratora) ja nie polecam nawet pracownika kiszulki nie daja polecam Presco

kasiulek

witam chciałabym się dowiedzieć jakie są w tej firmie zarobki ile godzin się robi

DARIA

proszę zadzwonić 506 943 554 albo podać numer sms w sprawie koto byl w almere na kwiatach

antek

filetowanie sledzi ciezka praca ale wzglednie stala wiec moge polecic nie oszukuja

Quarthen

dobra opcja na dorobienie sobie, w Polsce przynajmniej bo za granice nie jechałem :P

xxx

Pracuje ktoś w Katwijk przy filetowaniu śledzi ,proszę o opinię

zainteresowana

czy wypłacane jest w złotówkach ? ile jest godzin pracy dziennie i jaka jest stawka za godzinę ?

majkel22
@zainteresowana

czesc ja jade teraz na róże do almere z tego co wiem to mam holenderską umowe na 3 miesiące,jesli bede chciał zostac to juz na polskich warunkach i wtedy kasa jest w zł ale za mieszkanie ci nie potracają

Higo
@zainteresowana

Pieniądze w Holandii dostajesz co tydzień i płacą w euro oczywiście. Za mieszkanie itp też się płaci w euro.

kurkz

Obiecałem że będę tu pisał co i jak :) Pracuję przy kwiatach, dalej jest w porządku, nie bylo póki co żadnych większych problemów.

majkel22

siema jedzie ktos na szklarnie przy różach w następny piątek do miejscowosci almere?

ktojajestemniewiemsam

Witam Mam pytanie. Orietujecie sie moze czy w tej agencji jest jakis minimalny okres podjecia pracy np. 3 miesiace? Bo chodze szukam pracy wakacyjnej od lipca do konca sierpnia i wszedzie praktycznie trzeba jechac na 3 miesiace. Orietuje sie ktos jak jest tu? Albo moze znacie jakas agencje pracy w ktora mozna polecic? Z gory dzieki

toni
@ktojajestemniewiemsam

Nie powiem Ci na sto procent bo już do końca nie pamiętam, ale chyba rok temu nie było niczego takiego że był jakiś minimalny okres. A samą Beetsmę mogę polecić, w tym roku też będę jechał do Holandii przez nich.

eloma

wrociłam i jestem zadowolona :) myślałam że będzie gorzej a było bez niemiłych niespodzianek

magda

ja mam jechac po 20 maja i są tak skrajne opinie o tej firmie ze juz nie wiem co mam robic, jade z Radomia

@magda

a Ty Madzia?:)

kurkz

Jestem w NL od trzech tygodni i póki co jest w porządku... będe informował co dalej...

@kurkz

przy czym robisz jakie miasto:>

Simon

Jedzie ktos w niedziele do roboty na chryzantemy z beersmy?

@Simon

ja mam termin przelozony na 28 maja przy chryzantemach , mialem jechac w ubiegla neidziele ale sprawy mnei zatrzymaly,podpisalem umowe wstepna w poznaniu

Kodar

Do matka... jasne, warunki nie są jakieś super ale bez przesady. Żadnemu koordynatorowi nie musiałem płacić łapówek, praca jak najbardziej była więc ta historia nie specjalnie mi się kupy tryzma.

titus
@Kodar

firma krzak nikomu nie polecam mają jeden ogólny (usunięte przez administratora) z wypłatami koordynatorem i ze wsaystkim

Zostaw merytoryczną opinię o BEETSMA - Wrocław

• Jak się pracuje w BEETSMA?

Zobacz opinie na temat firmy BEETSMA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BEETSMA?

Kandydaci do pracy w BEETSMA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BEETSMA