Opinie o BEETSMA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BEETSMA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BEETSMA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEETSMA w Wrocław

adam

Pan. Czyżby sytuacja byla taka ze na dzień przed zrezygnowali? A o której Ci to oświadczyli? Bo coś mi pachnie ze ta cisza znaczy to samo...

pan
@adam

miałem jechac jutro. wczoraj sie dowiedziałem o wyjeździe. a dzisiaj o 17 dostałem tel że nie jade. A masz jakieś doswiadczenie przy pomidorach za granicą??

evii

jedzie ktoś 4 do holandii

Praca w beetsmie nie jest zla zobaczymy jak bedzie z wyplata o ile ona bedzie

Skarbnik

Pracując przy kwiatach ile miesięcznie można odłożyć?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
torian

Wiesz, to pewnie różnie bywa, zależnie od tego kto jedzie. ;P Jak ja byłem, to generalnie większość to byli normalni ludzie chcący sobie dorobić. Zawsze się trafi ktoś normalny inaczej, wiadomo, różni są ludzie, ale bez większych przypałów się obyło.

Adrian T.

Przyzwoite warunki w hotelu, praca ciężka ale płatna nie najgorzej. Samą wypłatę dostawałem w terminie i bez żadnych braków, to na plus. Kontakt z koordynatorami mógłby być lepszy. Myślę że można polecić jak ktoś sobie chce trochę dorobić.

duclos

patykos, dla mnie warto, firma jest w porzadku. warunki na miejscu moze nie sa jak z hotelu no ale do pracy jedziesz a nie wypoczywac. ja pracowalem na kwiatach, moj kumpel na wozku widlowy. wiec rozna robota tam jest, musisz sobie do nich zadzwonic albos ie od nich przejsc i zobaczyc co maja.

dd

a konto trzeba miec w poslsce cy w holandi mozna zalozyc

patykos

Powiedzcie szczerze czy warto wyjechać za pośrednictwem tej firmy no i przede wszystkim jakie są oferty??? Jest coś na produkcji owoce, warzywa może kwiaty albo coś w tym stylu?????? Proszę o odpowiedź

kaska

KTO JEDZIE 20 NA MIĘSO ?! W OKOLICE HAGi

ediii

Magda, to gdzie Ty studiujesz, że nie mówią iż osobiste przejście się do firmy z kilkoma pytaniami, za okazaniem legitymacji oczywiście jest znacznie lepsze ;) Uwielbiam te zabiegi konkurencji...

szakal

Całkiem, całkiem. Leaderzy bardzo pomocni i w porządku. Gdyby jeszcze stawka była większa to byłoby lepiej z oceną

kanat

Swój dotychczasowy (4 mce) pobyt w Holandii dzięki beetsmie uznaję za udany. Początkowe formalności, przyjazd i praca, to wszystko jest bez zarzutów. Godni polecenia :)

shelly

W porządku firma, nie mam zadnych zastrzezen!

Anika

firma jest w porząadku na godzine 7.50 i duzo pracy

jANIO

A BYL KTOS NA RZEZZNIKA Z TEJ FIRMY??

D.K.

Jak czytam te komentarze to dochodzę do wniosku że albo pracowaliśmy dla innej agencji, albo ktoś tu ostro ściemnia żeby tylko im dowalić (łagodnie to ujmując). Rzadko kiedy chce mi się pisać komuś opinie, ale takie wiadro pomyj zachęciło mnie do reakcji. W każdym razie, ja co do nich żadnych większych zastrzeżeń nie mam. Warunki mieszkaniowe nie urywały tyłka a kontakt z ich koordynatorami był taki sobie, co najważniejsze jednak - obiecana mi w biurze praca BYŁA. Płacono mi też zgodnie z ustaleniami, nie musiałem się o pieniądze prosić ani wykłócać o jakieś niedopłaty. Tak więc mogę ich ocenić pozytywnie, idealnie nie było, ale idealnych pracodawców na świecie nie ma.

Gori

Ja też nie mam żadnych uwag co do nich. Firma w porządku, uczciwa i trzymając się terminów.

ala

jat am praowalam z posrednictwa ich biura w poznaniu i mnie placili w terminie wiec jak dla mnie to wszystko okej polecam

rybka
@ala

Hej ja zaczęłam prace przez ta agencję tu w PL Powiedzcie czy składki odprowadzają oni czy samemu trzeba?

Krystian

Jako student moge polecic te firme bez mrugniecia okiem. Prace znalezli mi dosc szybko a i jest nienajgorzej platna, czego chciec wiecej ? Do samej pracy mozna sie przyczepic ze nie jest najlzejsza no ale nie ma co cudow oczekiwac ;P

Zostaw merytoryczną opinię o BEETSMA - Wrocław

• Jak się pracuje w BEETSMA?

Zobacz opinie na temat firmy BEETSMA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BEETSMA?

Kandydaci do pracy w BEETSMA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BEETSMA