Opinie o Orange Juice w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Orange Juice. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Orange Juice o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orange Juice w Wrocław

Nick123

Na rozmowie rekrutacyjnej zostałam zapytana o stan cywilny, a dokładniej czy mam męża oraz czy posiadam dzieci. Dziwne ze nie dopytano mnie jeszcze jakiego wyznania jestem. Odpowiadając na pytanie jakie mam oczekiwania względem pracodawcy - odpowiedziałam ze uczciwości tj. Płatnych nadgodzin bądź ich zwrotu. Rekruter wręcz się zdenerwował mówiąc ze jeżeli jest krótki deadline to jasne ze trzeba będzie robić nadgodziny. Na co odpowiedziałam ze rozumiem, nie mam problemu z nadgodzinami o ile są plate bądź zwracane ale to chyba nie była zadowalająca odpowiedz XD

Łukasz Wnuk
@Nick123

Na rozmowach rekrutacyjnych nie zadajemy pytań, które są nieetyczne, naruszają przepisy o ochronie danych osobowych czy też przepisy Kodeksu Pracy. W związku z tym trudno jest nam odnieść się do opublikowanej opinii przez "Nick123". Bądź co bądź dziękujemy za opinię - każda z nich jest dla nas cenna i pomaga rozwijać procesy agencji. Jakkolwiek dodam, że współpracujemy z ludźmi w różnym wieku, płci, czy koloru skóry. Nie liczy się czy masz 1 oko, 3 nogi - póki jesteś osobą nastawioną na rozwój, zmotywowaną i chcącą wnieść coś pozytywnego do Zespołu i Firmy, jesteś mile widziana/widziany/widziane. Przekonaj się - sprawdź kogo aktualnie poszukujemy do współpracy: https://orangejuice.pl/kariera/

Maria
@Nick123

To prawda. Też mi były zadawane pytania, które nie powinny paść, a tym bardziej mieć wpływu na rekrutację. Generalnie była to jedna z gorszych rekrutacji, w jakich brałam udział. Dlatego nawet się nie zmartwiłam brakiem kontaktu po niej.

Łukasz Wnuk
@Maria

To prawda - w Orange Juice stawiamy na talenty, które będą realizować się w zakresie obowiązków określonych dla danego stanowiska. Dlatego właśnie stawiane przed kandydatami pytania czy zadania, nie należą do szablonowych i prostych, ale NIGDY też nie dotykają sfery osobistej. Z utęsknieniem czekam na portal, który pozwoli oceniać anonimowo poszczególne rekrutacje - pozwoli to obu stronom zaoszczędzić czas.

Kandydat Nowy wpis
@Łukasz Wnuk

Dwie osoby zarzuciły Państwu zadawanie nieodpowiednich, dyskryminujących pytań - a wasze stanowisko - "Nie zadajemy takich pytań". Wasze obecne stanowisko jest skandaliczne a komunikacja kryzysowa poniżej dna. Powinniście poinformować o chęci bliższego zapoznania się z tą skandaliczną sytuacją i próbie rozwiązania problemu w waszej firmie. Chyba że osoba pisząca odpowiedź na zarzut jest tą samą osobą, która przeprowadzała rekrutację i zadawała wspomniane pytania. Jako osoba, która chciała złożyć CV w Państwa firmie, jestem zniechęcony i odstraszony zaistniałą sytuacją.

Hubert Nowy wpis

Praca w Orange Juice cenie przede wszystkim za osoby, które w niej pracują. Indywidualne podejście do każdego z nas i duża możliwość rozwoju w różnych kierunkach. Dołączyłem do zespołu 5 miesięcy temu. Miałem odpowiednio dużo czasu na wdrożenie się w rytm pracy, nikt mnie nie poganiał, każdy miał dużo wyrozumiałości i udzielał mi wsparcia zarówno w technicznego jak i merytorycznego. Szukając nowej pracy, szukałem wyzwań, tu na ich ilość nie mogę narzekać :) Jeśli szukasz miejsca w którym chcesz znaleźć kompetentnych ludzi, nauczyć się dużo o marketingu w Internecie, pracować z klientami małymi oraz gigantami międzynarodowymi to gorąco polecam właśnie Orange Juice.

Martyna Nowy wpis

Orange Juice to dobre miejsce dla osób, które chcą rozwijać się w obszarze SEM i które stawiają na specjalistyczne stanowisko, a nie wszechobecny multitasking. Każdy specjalista ma swoich klientów, których obsługuje przy współpracy z project managerem. Klienci są różni - od małych do wielkich budżetów. To samo z branżami. Nie ma nudy. Zespół jest mały, ale dzięki temu każdy się zna. Atmosfera jest bardzo dobra. Firma pozwala na pracę zdalną. Startujący juniorzy znajdą tu dużo wsparcia i wiedzy, a doświadczeni specjaliści będą mieli okazję do wykazania się przy dużych klientach.

Atmosfera w tej firmie jest jak dla mnie pozytywna i przyjazna, mimo, że pracowałem wcześniej w innym środowisku (jeśli chodzi o zarządzanie zadaniami i sposób pracy). Zespół wspiera się nawzajem, ja sam się rozwijam i to w szybkim tempie. Praca jest skierowana na efekt i o to chodzi. Jest praca, ale jest też sporo śmiechu :) Na rozmowie kwalifikacyjnej nie miałem dobre pytania typu, jak mi się lepiej pracuje - samemu, czy w grupie.

Bożena
@Michał

Super, że atmosfera jest fajna, to jest mega ważne :) Czyli rozumiem, że Twój rozwój głównie opiera się na doświadczeniu innych osób w zespole. A czy firma inwestuje też w jakieś szkolenia zewnętrzne praocwników?

Martyna Nowy wpis
@Bożena

Tak, każdy z pracowników ma do wykorzystania pakiet rozwojowy :)

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Orange Juice. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Junior SEM Specialist?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Zainteresowana

Jaką macie atmosferę w pracy? Jakieś dodatki do pensji?

@Zainteresowana

Dzień dobry, Atmosfera w naszej agencji jest bardzo przyjazna. Wiemy, że ma ona wpływ na komfort pracy, a pozytywne nastawienie sprzyja każdemu pracownikowi, dlatego jest to dla nas niezwykle ważne. Szczegóły zatrudnienia omawiane są na spotkaniu. Aktualne oferty pracy znajdzie Pani na: orangejuice.pl/kariera/. Jeżeli któraś z ofert Panią zainteresuje, proszę o wysłanie CV i listu motywacyjnego na biuro@orangejuice.pl.

Iza

Szukam pracy i miałem nadzieje na jakieś wskazówki a tu cisza. Jakaś przyczyna jest?

Krzysztof Czyżykiewicz
@Iza

Dzień dobry Pani Izo, wskazówki dotyczące aktualnie prowadzonej rekrutacji znajdzie Pani na: orangejuice.pl/kariera/. Jeżeli któraś z ofert Panią zainteresuje, proszę podesłać CV i list motywacyjny na biuro@orangejuice.pl. Szczegóły zatrudnienia omawiane są na spotkaniu, zachęcam więc do aplikowania.

Feliks

Może ktoś wrzuci kilka informacji o pracy w firmie?

Krzysztof Czyżykiewicz
@Feliks

Dzień dobry Panie Feliksie, agencja Orange Juice koncentruje się na 3 obszarach działalności zwiększających sprzedaż na stronach www: reklamie płatnej, analityce internetowej, użyteczności stron internetowych. Całość w dużym powiązaniu z narzędziami Google, ze względu na status premium Google oraz działalność szkoleniową w obrębie narzędzi Google Analytics i Google AdWords. W pracy stawiamy na: - dobrą partnerską atmosferę, bo spędzamy ze sobą sporą część dnia :) - rozwój bo on jest gwarantem satysfakcji z pracy i utrzymania jakości świadczonych usług dla klientów Orange Juice - samodzielność bo szukamy ludzi chcących osiągać więcej, a ze względu na dynamikę marketingu online trzeba być na bieżąco W tych też obszarach rozwijają się nasi pracownicy. Zarobki uzależnione są od doświadczenia/stażu pracy/osiąganych wyników - po więcej szczegółów zapraszamy do firmy na kawę lub na orangejuice.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Juice - Wrocław

• Jak się pracuje w Orange Juice?

Zobacz opinie na temat firmy Orange Juice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orange Juice?

Orange Juice
3.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zakole 7
    55-002 Wrocław