Comex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe

Wrocław

Opinie o Comex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe

bylem

W PPU Comex są trzy grupki: 1. wyciągająca hajs, 2. kółko 3. reszta. Jak należysz do reszty i coś robisz dla innych co z 1ki zauważą, tj. polepszasz jakość środowiska pracy czy się interpersonalnie wyróżniasz się nawet pomagając innym z reszty to od razu masz negatywną reakcję z 2ki, bo dzieje się coś czego oni nie kontrolują, co od razu traktują jak wewnętrzną konkurencję. Jeżeli jesteś cichym narzędziem to cię wyzyskują, bo mogą, gdyż na tle konkurencji i tak wypadają bardzo dobrze.

bobardier

jak wszendzie bez rewelacji , podwyzki raz na piec lat

Macie wiedzę na temat firmy Comex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ? Jak wygląda praca, jak kształtuje się wynagrodzenie w firmie? Dodaj swoją opinię!

Zostaw opinię o Comex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe