Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Czy urlop w Traveliada.pl Biuro Podróży jest płatny 100%?

Renata

Cześć wszystkim, zastanawiam się czy w firmie jest szansa na pracę zdalną. Obecnie jest to jeden z najbardziej pożądanych trybów pracy. Wiele osób boi się o swoje zdrowie i fajnie by było wiedzieć czy w Traveliada.pl Biuro Podróży jest taka możliwość. Dajcie znać.

123 Nowy wpis
@Renata

w Traveliada nie ma COVID według szefowej

Pytanie Nowy wpis

Czy w Traveliada.pl Biuro Podróży jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

123 Nowy wpis
@Pytanie

Szefowej nie interesują pracownicy, jest nastawiona tylko na zysk. Pracownicy to dla niej zło konieczne, przed wypłata zawsze chodzi wściekła, umowy na lewo, zero zniweczył czy wyjazdów pracowniczych.

Jakie wartości są cenione w Traveliada.pl Biuro Podróży?

Pytanie?
Kandydat
@Pytanie

Brak wartości... musisz być mało domyślny i nie umieć liczyć bo prowizje są naliczane według uznania i nastroju szefowej. Jak się upomnisz, że źle jest policzona to średnio się to podoba, już nie wspomnę, że "nadgodziny" robisz za darmo...

podlizywanie się szefowej

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

A

Biuro Traveliada zatrudnia wyłącznie osoby z Urzędu Pracy - dziwne ze Urząd nie sprawdza ze proponuje prace u nieuczciwego pracodawcy. Nadgodziny i prowizje wypłacane są pod stołem w zależności od nastroju szefostwa. Sprawa zostaje zgłoszona do Urzedy Skarbowego.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Traveliada.pl Biuro Podróży?

A
@Pytanie

Biuro zatrudnia na jednym stanowisku konsultant sprzedaży. Nie ma możliwości awansu, (usunięte przez administratora)

Justyna

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego nie można napisać? Miałam zamiar aplikować.

AA

Biuro podróży Traveliada to pracodawca który zatrzymał się w czasie. Brakuje klimatyzacji, benefitów (multiasport, opieka zdrowotna). Brak szkoleń produktowych i wyjazdów służbowych. Pensja wypłacana pod stołem, pracodawca zmusza do pracy po 15 dni pod rząd. Nic dziwnego ze stali pracownicy uciekają, a nowych brak. Wystawiam negatywna opinie i pracodawcy.

podróżniczka

uciekajcie najdalej jak sie da!!!premia wyliczana wg. humoru,zarobki to jakis zart,praca po 12 dni ciagiem,brak szkolen,inspekcja pracy i urzad skarbowy powinny tam zawitac!!!

WAD

Firma to jakaś kpina, jako niedoszły klient musze napisać, że ludzie tam pracujący to cała rodzina sfsoszonych pań, nie można dokonac transakcji, zero kontaktu na emial i na FB, nie polecam szkoda czasu

Minusy: *Brak profesjonalizmu *Brak umiejętności prowadzenia firmy i zarządzania pracownikami *Brak panowania nad swoimi emocjami (szefostwo odbiera wszystko personalnie, kłoci się w firmie, wprowadza zamieszanie i nerwową atmosferę) *Brak klimatyzacji, latem w biurze ok 30 stopni *Brak sprzątaczek, wiecznie brudno, jako alergiczka miałam duży problem! Sprzątaniem zajmował się pracownik za marne grosze! * Szkolenia produktowe nie są w ramach godzin pracy, jak chcesz się szkolić musisz na własna rękę - szkolenia dla pracowników prowadzą osoby ze sprzedaży - każdy mówi co innego, brak programu szkoleniowego! Szkolenie trwa max 2h i to zwykła pogadanka. Zero slajdów, zero notatek, nic! Byłam szkolona przez 2 dziewczyny fakt miały wiedzę ale nie potrafiły jej przekazać! * Brak integracji * Bark dodatków (multisport, bony, itp) * Brak zniżek na wakacje ( odejmowana jest prowizja) * Męczące zmiany weekendowe sobota i niedziela całe w pojedynkę po 22h !! Brak dnia wolnego! * Nadgodziny i weekendy są płacone na umowę zlecenie * prowizja jest wyliczana w magiczny sposób ( nigdy się nie zgadza kwota ) * Jeden z pracowników notorycznie kłamie, wymyśla dziwne historie i kabluje do szefostwa. Wprowadza zła atmosferę. Jest to niesmaczne, jest tam lub była kierownikiem. Zachowania bardzo nieprofesjonalne. Obgaduje szefostwo, pracowników i Klientów. Klamstwo na kłamstwie. Wszyscy o tym wiedza o nic z tym nie robią! Długo nie popracowałam, duże obciążenie fizyczne i psychiczne. Plusy; Jedyny plus jest taki, ze jest praca. Nie jest to praca fizyczna. Jak nie masz doświadczenia w turystyce i tak zostaniesz przyjęty i możesz się czegoś nauczyć ale pamiętaj ze sam ! * opinia jest negatywna, ale innej nie mogę wystawić. Rozmowa kwalifikacyjna super fajna, a później koszmar. Szef jest osoba bez hamulców, nie szanuje ludzi i myśli ze wszystkie rozumy pozjadał! Szefowa myśli „ kasa, kasa, kasa” ale inwestować w komfort pracy i pracowników nie chce- bardzo przykre. Duża rotacja pracowników mówi sama za siebie.

@Były pracownik

prawda-obecny pracownik !!!

Wr

Pracowałam w tej firmie i nie polecam. Praca za grosze, porozmawiać ze współpracownikami się nie da bo szefowa ciągle ma do tego jakieś ale... premii nigdy na oczy nie widziałem...

Irek

Dla mnie zastanawiająca jest taka cisza na forum. To może oznaczać tylko dobrą pracę!

michał
@Irek

absolutnie nie!!!

MICHAŁ

Potwierdzam, Mobbing przez duże M. W dodatku za marne grosze!

Renata

Czy wiecie coś o tym, by firma Traveliada szukała nowych pracowników? Warto wysłać CV? Jakie jest wasze zdanie o tym pracodawcy? Czy oferuje zniżki pracownicze na skorzystanie z usług, organizuje wyjazdy integracyjne? Co powiecie na temat atmosfery?

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak ważne dla pracowników mogą być benefity pozapłacowe. Czy Traveliada.pl Biuro Podróży jest takim przedsiębiorstwem?

Alicja

Nie wiem jak się pracuje w tym biurze. Ja chciałam dodać parę słów jako klient tego biura. Bardzo dobry organizator, wszystkie informacje były w 100% rzetelne i prawdziwe. Łatwo się było dodzwonić, pani u której zamawiałam wyjazd do Bułgarii nie dosyć, że była bardzo miła, to też uwzględniła wszystkie moje oczekiwania co do wyjazdu proponując odpowiedni hotel i wycieczki. Bardzo dobra też była opieka rezydenta na miejscu, który był praktycznie na każde zawołanie i o każdej porze. Pan z dużą wiedzą na temat zabytków w Bułgarii, doradzał gdzie pojechać i co zwiedzić. Ja na pewno będę korzystać z tego biura podróży.

ha ha ha

NIE POLECAM PRACY w tym biurze !!! jest to pracodawca, który kłamie, oszukuje, zastrasza pracownika na każdym polu pracy, czy ktoś chcę wolne chociaż 1 dzień nie ma takiej opcji, urlop lipiec, sierpień nie ma takiej opcji, wyjść wcześniej 15 minut nie ma takiej opcji ale przyjść 30 minut wcześniej do pracy obowiązek ponieważ sprawdza czy komputer jest włączony wcześniej niż godziny otwarcia biura. Nazwa MOBBING jak najbardziej pasuję do tego pracodawcy, więc nie myśl aby tam pracować chyba, że chcesz mieć stres 24/h i brak życia prywatnego za 1300 zł plus premia, która zawsze inna jest w stosunku co do każdego kolejnego miesiąca. Więc droga Pani właścicielko i właścicielu pamiętajcie, że jak natraficie na kogoś konkretnego to URZĄD SKARBOWY, PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY, PRAWNIK z pewnością zawita kiedyś do Was. A z pewnością to czytasz kobieto sUKCESU he he

ha ha ha

Ale ściema !!! ludzie szkoda mówić, że pracodawca karze pisać "POZYTYWNE" komentarze nt. biura. Żal.pl

ExKonsultantka

Nie wiem kto zamiescil te wszystkie pozytywne opinie. Chyba te pracownice, ktore wciaz tam sa i zostaly ´poproszone´ (a raczej zastraszone) przez szefowa o podreperowanie twarzy traveliady. Obiecanki na rozmowe kwalifikacyjne, wyplaty na czarno, nigdy nie wiesz ile dostaniesz i dlaczego...Niby wszystko jest jasne, ale tylko dla szefowej. 12 dni pracy bez dnia wolnego to norma, zdazalo sie i 18 dni bez dnia wolnego...Wyjazdy na study...tak zdazaja sie i to jedyny, maly plus tej firmy. Zakaz rozmow, jedzenia, przerwy, atmosfera w pracy bardzo stresujaca. Bedzie im coraz trudniej o nowych pracownikow, bo ´mlodziez zna swoja cene´ i nie chce pracowac za 1300 zl (plus prowizja wyliczona w bardzo tajemniczy sposob). Mozna sie duzo nauczyc? Racja...ale w innych firmach rowniez sporo i bez ogromnego stresu, ktory sie unosi w calym biurze Traveliada.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Traveliada.pl Biuro Podróży - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Traveliada.pl Biuro Podróży
2/5 Na podstawie 2 ocen.