BEETSMA

Wrocław

BEETSMA
3 355

Opinie o BEETSMA

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Edyta

@Bettsma porażka, czy zgłaszałaś wyżej w firmie problemy z koordynatorem? Czy wyjeżdżając agencja podpisała z Tobą umowę na pięciodniowy czas pracy? Jak wyglądały te ustalenia? Jesteś zadowolona z warunków mieszkaniowych? Rozumiem z Twojej wypowiedzi, że sama załatwiałaś sobie zakwaterowanie i płaciłaś za nie. Czy inni pracownicy, którzy wyjechali przez tą agencję mają inne, czy podobne zdanie? Dodawajcie swoje opinie.

Bettsma porażka

Nie polecam.kretacze (usunięte przez administratora) żadnego poszanowania dla pracownika.kordynatorzy mają cie głęboko w (usunięte przez administratora) Praca raz jest raz nie ma płacisz bagatela 87euro za osobę tyg za mieszkanie obiady 37euro a pracujesz 3dni w tyg.jednym słowem wyzysk.za stawkę netto ok 7euro minus hotel obiady.

Zenek

Tylko ten nie popełnia błędów kto nic nie robi!!!

Dominika11

Agencja przyjęła niepełnoletnich po czym po 2 tygodniach sobie stwierdziła ze jednak niepełnoletnich nie przyjmują i wypowiedziała im umowę. Serdecznie nie polecam!

Edyta

@Emma zostałaś już zatrudniona przez BEETSMA? Jakie musiałaś spełnić warunki, aby przejść pozytywnie rozmowę kwalifikacyjną? Czy na wątku są może osoby pracujące w BEETSMA jako koordynatorzy pracowników tymczasowych i chcieliby się podzielić jak wygląda praca z ich strony? Co oferuje im pracodawca oraz jakie mają obowiązki? Zapraszam do dyskusji w tym temacie.

Emma

Czy pracował ktoś przy cebulkach? Jak się pracowało? Fajnie, czy nie?

Edyta

@Gudzia99 z tego co napisałaś, przeszłaś pozytywnie proces rekrutacyjny i zostałaś przyjęta do pracy przez BEETSMA. Mogłabyś opisać jak wyglądała Twoja rozmowa? Co zagwarantował Ci pracodawca w ramach wyjazdu? Jak z językiem, był sprawdzany?

Gudzia99

Jedzie ktoś może teraz na cebulki 24 czerwca ?? Był już może ktoś tam ?

Edyta

@nick opinie na tym wątku dotyczą oddziału w mieście Wrocław, wszelkie informacje,które chcesz przekazać o innych punktach BEETSMA pisz w oddzielnych wątkach. Czy ktoś z zainteresowanych pracą w BEETSMA, jako rekruter/ koordynator pracowników tymczasowych, może wypowiedzieć się jak wygląda praca od drugiej strony? Czy przedstawiony schemat rozmowy kwalifikacyjnej : https://www.gowork.pl/beetsma,416092/rozmowy-kwalifikacyjne jest zbliżony do tego, co ma miejsce obecnie? Zapraszam do dyskusji.

nick

Ja moze cos napisze o oddziale w Katowicach. Bo to kpina. 3 dni pracowalam na kasie w Tesco i sie zwolnilam . Ostatniego dnia okazalo sie ze zgubili rozliczenie z kasy z wczorajszego dnia.. Ja bylam w szoku I ze jak to mozliwe. I oczywiście nie dowiedziałam sie ile wpisala Pani Barbara ponownie. Czekając na wypłatę okazalo sie ze zrobiłam mańko 236 zl i nie dostane pieniędzy i pani Nieslony zaczęła na mnie krzyczeć ze mam sie cieszyć ze nie place tego mańka. I nie dostałam wogole wyplaty.. Żenua. Poprostu żenada. W tym roku nie oczekiwalam od nich pitu 11 a dotarł jednak a wiecie którego ?? 4 kwietnia !! Przez nich musiałam korektę robic mojego pitu 37. Nie polecam , jak najdalej od tej zlodziejskiej firmy.

BeetsmaKatowice
@nick 10.04.2018 12:06

Witam, niestety to co Pani pisze mija się z prawdą. Chcieliśmy sprawdzić i wyjaśnić zaistniałą sytuację, natomiast nikt w okresie ostatnich 6msc nie miał różnic kasjerskich na taką kwotę. Pani komentarz jest niewiarygodny. Na przyszłość prosiłabym o kontakt i zapewniam, że nikt tutaj na nikogo nie podnosi głosu. Pozdrawiam, S. Niesłony

Edyta

@Agula czy udało Ci się wyjaśnić tą sytuację z BEETSMA? W wątku dotyczącym BEETSMA wypowiada się dużo osób, które korzystają z jej usług, jako firmy świadczącej pośrednictwo pracy tymczasowej w kraju i zagranicą. Może wśród osób przeglądających temat o BEETSMA jest ktoś, kto jest zatrudniony bezpośrednio w firmie np. jako koordynator pracowników tymczasowych i wypowie się jak wygląda praca w agencji pracy tymczasowej BEETSMA oraz jakie wymagania trzeba spełnić, aby podjąć współpracę z tą firmą?

Agula

To ja wam powiem co mi odpierdzielila firma Besstma 2 lta temu pracowlam u nich mialam komornika z 2016 po 2 latach zalczelam prace znow 2mies maja nowa kadrowa ten komornik juz jest rok splacony pani komrnik zadnego pisma nie wysylal ponownego do besstmy o blokadzie wyplaty a tym bardziej nie 100% Jak sie zapytalam na jakie konto poszly mojr pieniadze to nagle sie okazalo ze pienidze sa w Besstmie wyslali mi tylko kwitek wyplaty i str internetowa Pani komornik. NIE POLECAM TEJ AGENCJI

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w BEETSMA? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Edyta

@Zoha czyli uważasz, że to wyjątkowa sytuacja jak został potraktowany @Johnny przez agencję BEETSMA i zazwyczaj nie ma problemu z płatnościami? A myślisz, że co jest problemem w tej agencji, że pojawiają się zawsze kłopoty z dokumentami i zazwyczaj źle jest policzona wypłata?

Zoha

Ja miałąm z niby problem z karpiem też ale po telefonie i drobnej awantury wyrównali wynagrodzenie.Drugi problrm jest z wysyłaniem przez nich dokumentów,żeby dostac sokument musisz się nadzwonić i to nieźle nakłócić.Ogólnie płacą w terminie tylko no potrafią nie sprawiedliwie wyliczyć wynagrodzenie.

Edyta

@Johnny już trochę dni minęło po 20. Czy Twoja pensja za sprzedaż karpi została uregulowana przez firmę BEETSMA?

Johnny
@Edyta 29.01.2018 10:55

Okazało się że wszystko było zrobione na lewo.Gdyby nie kierowniczka z tesco i reszta pracowników która potwierdziła to ze pracowałem tam nie dostał bym wynagrodzenia.Zgłosiłem to do sądu pracy.Inspekcja pracy przeprowadziła kontrolę..Musieli gdyby nie to pewnie by mnie oskarżyli o pomówienie i wyzysk,Nie nie została uregulowana w terminie.Dopiero w ty miesiącu,czyli w suie jutro mam dostać ureulowane plus kwote dotakową jako kare od nich czy cos takiego nie wiem zbytnio nie słuchałem inspekcji pracy.Nie pracuje już na tą agencje.Dostałem umowę normalna na etat.

Bobi

Witam ktoś jedzie do magazynu przy skaner na wózku 28. 01.2018

Edyta

@Johhny a jak dokładnie wygląda taka praca przy sprzedaży karpi? Czy przed wyjazdem była ustalona stawka 16 zł? Miałeś to na umowie? @Ss czyli jeżdżą też osoby, które są nastawione na zabawę, a nie pracę i przez to innym przeszkadzają?

Johnny
@Edyta 28.12.2017 11:54

Miałem na umowie 13,za towarowanie,z tym ze na karpia mieli mi dosłać umowę.Nie dosłali.Pozwałem ich do sądu,że pracuję na czarno,dowody miałem.Odpowiedź z ich strony była taka,że uregulują moją pensję do 20 stycznia 2018 roku,więc teraz czekam.

Darek

Dla nieudacznika zawsze będzie coś co mu się nie podoba. Trzeba jechać samemu bez pomocy będzie wówczas lepiej

anonymous
@Darek 24.06.2017 21:57

Trzeba znać adres i język ja ani tego ani tego

Edyta

@Marek rozumiem, że właśnie 11.01 TY miałeś jechać do pracy również? Jest dzień po, także jestem ciekawa czy pojechałeś razem z firmą BEETSMA i jakie są Twoje pierwsze wrażenia związane z wyjazdem do pracy.

Marek

A dokładnie na załadunek i rozładunek do takiej pracy

Marek

Wyjeżdża ktoś 11.01.2018 do born

Johhny

Nie polecam Beetsmy a w szczególności oddziału w Poznaniu (usunięte przez administratora) i bardzo niekompetentni ludzie.Na stanowisku sprzedaż karpia ustalona stawka była 20zł za h.Na rękę miało wychodzić koło 16 zł.Gówno prawda płacą najniższą za taką męczarnie.Jak przychodzi co do czego to ci mówią że jakis błąd.O pieniądze z nimi trzeba się wykłócać i straszyć sądami.Oszukują na ile mogą ,że sami się gubią w swoich kłamstwach.Jeden wielki minus.Nie polecam całej tej beetsmy nie zależnie od oddziału.

Gość

Wyjeżdża ktoś 1.01.18r na Germaco ?

Mikiniki
@julka 17.12.2017 21:40

Ja tez wyjezdzam ;)

Janek

Jeszcze dużo wody w Wiśle musi przepłynąć zanim niektórzy nauczą się myśleć poważnie i pracować sumiennie, bo agencja jest spoko!!

Ss
@Janek 14.08.2017 14:15

Hej wszystkim pracowalem 6 agencjach wszystkie sa ok wyplacalne 7 lat pracuje i nie narzekam syf robia polacy co niszcza nowe domy wyremontowane pija imprezy kto normalny chce zarobic to zarobi jak ktos olewa agencje i imprezy w (usunięte przez administratora) ma prace tylko koffe shopy jaki ty dla agencji agencja taka dla ciebie nl jobs holland contracting e&a covebo reszta

Agata

Witam mogli byscie mi powiedziec jak tam jest naprawde byla bym wdzieczna moj email to ac127@wp.pl

Edyta

@Rafal, @Nemo a czy na umowie są warunki, które agencja BEETSMA Wam w Polsce obiecywała? W ogóle kiedy podpisuje się takie umowy? W Polsce czy na miejscu? Czy był tam odnośnik związany z tym co grozi za zerwanie umowy lub niepodjęcie pracy na miejscu?

Majorowski1988

W niedziele mam wyjzad na szklarnie jak wygląda praca i mieszkanie i zarobki??

Rafal
@Nemo 18.11.2017 21:31

Potwierdzam co kolega napisal ta firma to jedne wielkie oszustwo.Pracowalem u nich na rozach stawka w biurze 9 brutto chata 280, miesiecznie na miejscu stawka 6,01 gdzie z 9 brutto masz 7,80 netto chata 145; tygodnioeo.Godzin gwarantowanych w pl 50 tygodniowi na miejsu 24 wiec nawet na chate nie zarobisz.Niunie w biurach w pl glupoty wciskaja a na miejscy koordynator ci mowi jak nie pasuje to wypier.....taka wlasnie agencja

Mariusz

Hej byl ktos na sortowaniu cebulek jak tam jest ile sie pracuje ciezko jest

Bodzio

Dużo dobrego o nich słyszałem już od dawna. Może mi ktoś podpowie coś o pracy za granicą z Beetsmą?

Zostaw opinię o BEETSMA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEETSMA