Opinie o Agencja Pracy Beetsma w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Pracy Beetsma. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Pracy Beetsma na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Beetsma w Warszawa

Paweł Nowy wpis

Witam zamierzam wyjechać do pracy przez firmę betsma do Holandii zaproponowali mi dwie oferty jedna na ubojni druga na rozładunku i zaladunkow tirów tylko po wpisach które przeczytałem mam duże obawy co do wyjazdu przez to firmę mam rodzinę na utrzymaniu i szukam stałej i uczciwej firmy może mi ktoś powiedzieć jaka jest ta firma tak naprawdę żebym nie został (usunięte przez administratora)

Who's next? Nowy wpis

O pracy w wewnętrznych strukturach. Jako internal. Bardzo niejasna, wręcz podejrzana struktura. Wysoki poziom "kolesiostwa", zachowania zahaczające o mobbing w stosunku do pracowników niebędących w "kaście". Zagadkowe awanse na dość wysokie stanowiska na szczeblu regionalnym absolutnie niekompetentnych osób. To tak w skrócie.

Gabriela Nowy wpis
@Who's next?

@Who's next? Mobbing jest to prześladowanie, uporczywe nękanie i zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. Czy takie właśnie zachowania występują w Agencja Pracy Beetsma? Wnioskuję, że nie jesteś już pracownikiem tej firmy, ale mogę się mylić. Będę wdzięczna za informację zwrotną.

Eliza98

Uważajcie bardzo na oddział warszawski Beetsmy. Bazują na niedomówieniach, są w bardzo dobrej komitywie z kierownikami swoich obiektów, potrafią, narobić dużych szkód finansowych w przypadku rezygnacji z pracy, wykorzystują warunki i przepisy przeciwko swoim pracownikom. Są strasznie pewni siebie i bezczelni. Można zostać bez wynagrodzenia tak lubią stosować kary umowne i prowadzić wojny z pracownikami, którzy na nich pracują. Źle organizowane są zlecenia, w ogóle ich nie omawiają z pracownikami. Opierają się tylko na opiniach kierowników sklepów. Uwaga na swoje wynagrodzenie, może zniknąć.

Gos
@Eliza98

Pracowałam 3 lata i mam bardzo miłe wspomnienia. Kierownik bardzo zaangażowany aby osoby były zatrudnione. Zmieniłam Agencje na inną i wracam bo miałam wynagrodzenie zawsze na czas wyplacane, zero konfliktów i pomagali w podjęciu pracy. Wracam do nich bo w obecnej agencji gdzie miało być tak świetnie wszystko przez internet bukowanie jesteś sam sobie pozostawiony. Żadnych kar nie miałam a słowa uznania. Natomiast widziałam jak niektórzy pracowali tylko przychodzili aby nic nie robić i udawali że pracuja. Ci co pracują nie mają problemów

Irena Nowy wpis
@Gos

Zdecyduj siężle czy dobrze. Sama nie wiesz czego chcesz.

Gregor

Dobra agencja dla dobrych pracowników, tak można w skrócie ocenić niektóre wpisy.

Czy po rozmowie w Agencja Pracy Beetsma rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
wyrok 2

dla mnie tez sa w porzadku najlepsza agencja do jakiej dotychczas trafilem, a wierzcie mi, nawet jak sa jakies negatywy na ta firme to w porownaniu z innymi sa idealni

Ivan123
@wyrok 2

Spróbuj interkadrę! BEETSMA - (usunięte przez administratora)

Gabriela
@wyrok 2

Mógłbyś opisać dokładniej jakie są Twoje doświadczenia z Agencja Pracy Beetsma? Myślę, że bardziej rozbudowana wypowiedź przyda się osobom, które również chcą współpracować z tą agencją.

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w przedsiębiorstwie Agencja Pracy Beetsma? Jak tak, to dlaczego?

...

nie

...

nie polecam!!!

Beetsma - 2 tygodnia po dostarczaniu od kierownika sklepu informacji nie mogli przekazać do klienta. najgorsza firma ze wszystkich firm pośredników pracy. nie polecam!!! Interkadra - szybkie obsługiwanie i przede wszystkim miłe ludzi - polecam!!!

Kuba

Beetsma to firma sprawdzona na rynku pracy z opinią dobrego pracodawcy.

Ktoś jedzie do born 11.01.2018

Rekruter

Z pozycji Rekrutera, stres i mobbing. Siedzisz w pracy tak długo aż będzie zrobione, czyli zwykle 10 godzin lub więcej + dyżury w weekend za które nikt Ci nie zapłaci. Oczekiwania by każdego dnia zatrudnić 10-20 osób. Zero jakości, byle nagonić kogokolwiek kto chce pracować za tak niskie stawki. W umowie zarówna dla pracowników jak i ludzi oddelegowanych kary finansowe i niska pensja z premią uznaniową która jest dedykowana dla największych wazeliniarzy. W 90% pracują tam osoby które nie wiedzą co oznacza skrót HR. Przypadki zatrudniania na czarno, straszenia karami i brak porządku z umowami. W czasie rozliczenia firma nie może dojść ile kto przepracował i nie wypłacają odpowiedniej ilości pieniędzy.

adcom

co miesiąc oszukują na kilkadziesiąt złotych, dopiero jak człowiek się upomni to dosyłają. jeśli zatrudniają kilkaset osób i wszystkich tak rżną na kasę, to pomyślcie ile kasy trzepią na lewo (usunięte przez administratora) nic więcej.

XYZ

Osobiście nie polecam ,pracowałam 4 miesiące w chwili obecnej czekam jeszcze na pieniądze , agencja nie rozlicza się w uzgodnionym terminie . Wysłałam do nich wezwanie do zapłaty , po dostarczeniu pisma odemnie dostałam sms'a od agencji o rozwiązaniu ze mną umowy, i próbie wyłudzenia od nich pieniędzy, które tak na prawdę należą mi się za przepracowane godziny pracy. Mam nadzieję że ta cała sprawa nie trafi na scieżke sądową.

ktosik 10

No nie wiem czy ta agencja jest taka fajna.Na wypłatę czekam już prawie 2 tygodnie...;/. Tak jak wcześniej ktoś napisał ze wogole nie odbierają telefonów i trudno sie z nimi skontaktować. Na email'e tez nie odpowiadają.

gosc

firma niekompletna. nie szanuja ludzi. z wypata zwlekaja. wiecznie jak nie na spotkaniu to na urlopie ciezka skontaktowac sie z dana osoba z tej agencii. nie polecam

łuki

Ludzie, którzy tam pracują, dramat. Trafiła mi się tam taka osoba, która po moim telefonie rezygnacji z pracy, strzeliła focha jak nastolatka do swoich rówieśników, i rozłączyła się. NIEPROFESJONALNE i GÓWNIARSKIE zachowanie. Co to ma być? Musiałam się fatygować osobiście, bo dodzwonić się drugi raz nie mogłam. A rozmowa była z mojej strony normalna i uprzejma.

xox

bardzo dobry pracodawca pracuje w Polsce i nie narzekam ani troche

hubert

w sumie nie mam na co narzekac, normalny pracodwca

Adik

Żadnych zastrzeżeń, przyrobiłem sobie w Tesco dzięki Beetsmie, wszystko było w porządku.

ela

bardzo dobra firma!!!!! uczciwi ludzie!!!! polecam

Otreb

Nie mogę powiedzieć jak to wygląda z wózkami widłowymi bo pracowałem w Holandii na kwiatach ale było w porządku. Praca stale, bez opóźnień z wypłacaniem tygodniówek, hotel taki sobie ale bez tragedii.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Beetsma - Warszawa

Agencja Pracy Beetsma