Agencja Pracy Beetsma

Opinie o Agencja Pracy Beetsma

Marek

Ktoś jedzie do born 11.01.2018

Rekruter

Z pozycji Rekrutera, stres i mobbing. Siedzisz w pracy tak długo aż będzie zrobione, czyli zwykle 10 godzin lub więcej + dyżury w weekend za które nikt Ci nie zapłaci. Oczekiwania by każdego dnia zatrudnić 10-20 osób. Zero jakości, byle nagonić kogokolwiek kto chce pracować za tak niskie stawki. W umowie zarówna dla pracowników jak i ludzi oddelegowanych kary finansowe i niska pensja z premią uznaniową która jest dedykowana dla największych wazeliniarzy. W 90% pracują tam osoby które nie wiedzą co oznacza skrót HR. Przypadki zatrudniania na czarno, straszenia karami i brak porządku z umowami. W czasie rozliczenia firma nie może dojść ile kto przepracował i nie wypłacają odpowiedniej ilości pieniędzy.

Eliza98

Uważajcie bardzo na oddział warszawski Beetsmy. Bazują na niedomówieniach, są w bardzo dobrej komitywie z kierownikami swoich obiektów, potrafią, narobić dużych szkód finansowych w przypadku rezygnacji z pracy, wykorzystują warunki i przepisy przeciwko swoim pracownikom. Są strasznie pewni siebie i bezczelni. Można zostać bez wynagrodzenia tak lubią stosować kary umowne i prowadzić wojny z pracownikami, którzy na nich pracują. Źle organizowane są zlecenia, w ogóle ich nie omawiają z pracownikami. Opierają się tylko na opiniach kierowników sklepów. Uwaga na swoje wynagrodzenie, może zniknąć.

adcom

co miesiąc oszukują na kilkadziesiąt złotych, dopiero jak człowiek się upomni to dosyłają. jeśli zatrudniają kilkaset osób i wszystkich tak rżną na kasę, to pomyślcie ile kasy trzepią na lewo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nic więcej.

wyrok 2

dla mnie tez sa w porzadku najlepsza agencja do jakiej dotychczas trafilem, a wierzcie mi, nawet jak sa jakies negatywy na ta firme to w porownaniu z innymi sa idealni

XYZ

Osobiście nie polecam ,pracowałam 4 miesiące w chwili obecnej czekam jeszcze na pieniądze , agencja nie rozlicza się w uzgodnionym terminie . Wysłałam do nich wezwanie do zapłaty , po dostarczeniu pisma odemnie dostałam sms'a od agencji o rozwiązaniu ze mną umowy, i próbie wyłudzenia od nich pieniędzy, które tak na prawdę należą mi się za przepracowane godziny pracy. Mam nadzieję że ta cała sprawa nie trafi na scieżke sądową.

ktosik 10

No nie wiem czy ta agencja jest taka fajna.Na wypłatę czekam już prawie 2 tygodnie...;/. Tak jak wcześniej ktoś napisał ze wogole nie odbierają telefonów i trudno sie z nimi skontaktować. Na email'e tez nie odpowiadają.

gosc

firma niekompletna. nie szanuja ludzi. z wypata zwlekaja. wiecznie jak nie na spotkaniu to na urlopie ciezka skontaktowac sie z dana osoba z tej agencii. nie polecam

łuki

Ludzie, którzy tam pracują, dramat. Trafiła mi się tam taka osoba, która po moim telefonie rezygnacji z pracy, strzeliła focha jak nastolatka do swoich rówieśników, i rozłączyła się. NIEPROFESJONALNE i GÓWNIARSKIE zachowanie. Co to ma być? Musiałam się fatygować osobiście, bo dodzwonić się drugi raz nie mogłam. A rozmowa była z mojej strony normalna i uprzejma.

xox

bardzo dobry pracodawca pracuje w Polsce i nie narzekam ani troche

hubert

w sumie nie mam na co narzekac, normalny pracodwca

Adik

Żadnych zastrzeżeń, przyrobiłem sobie w Tesco dzięki Beetsmie, wszystko było w porządku.

ela

bardzo dobra firma!!!!! uczciwi ludzie!!!! polecam

Otreb

Nie mogę powiedzieć jak to wygląda z wózkami widłowymi bo pracowałem w Holandii na kwiatach ale było w porządku. Praca stale, bez opóźnień z wypłacaniem tygodniówek, hotel taki sobie ale bez tragedii.

uion

Wyjeżdżałem z nimi dwa razy w ciągu w dwóch lat i musze powiedzieć że firma sie stale poprawia, za drugim razem nie uświadczyłem niczego na co można by było narzekać.

Wera

Wporzo :)

Opoiz

ale sie strasznie bałem ze bedzie lipa, okazalo sie bardzo wp orzadku polecam

hryzkiew

zdecydowanie poprawili, jak bylem rok temu to bylo troche problemow, teraz wszystko w porzadku

Xoxo

Faktycznie, nie było tak źle jak można by pomyśleć po niektórych komentarzach w internecie, albo się poprawili albo tamto to jakaś ściema była.

x

ok

Opox

Zero problemów, fajni ludzie, ale warunki takie sobie.

Ajaks

Jestem zadowolony, z mojej perspektywy, to jest kogoś kto dorabia sobie przed studiami jak najbardziej warto pracować za ich pośrednictwem.

hugno

Z czystym sumieniem mogę polecić. Większość negatywnych opinii w internecie jakie przeczytałem była bezpodstawna. Żadnych problemów z płacą, z pracą i tak dalej.

dozar

Obyło się bez większych kłopotów, z wyjazdu byłem zadowolony. Praca była, pieniądze też, nie ma co narzekać.

Tori

Praca w rozsądnych warunkach, bez jakichś kosmicznych wymagań itp. Generalnie dobry pracodawca, a i ludzie w oddziale ogarnięci.

karinka

pisze tutaj tylko po to zeby potwierdzic ze pracuje juz drugi miesiac i dalej wszystko jest w porzadku wiec to nie jest jednostkowy przypadek :)

qwerty

Bez jakichś zastrzeżeń w sumie, normalny pracodawca.

Tomasz D.

Wróciłem niedawno do Polski po trzech miesiącach pracy w Holandii i mogę potwierdzić że firma jest w porządku. Nie idealna, ale w porządku. Da się z nimi swoje zarobić.

karinka

ja jestem po pierwszym miesiacu pracy z poczatku troche sie balam bo bardzo duzo negatywnych opini w internecie znalazlam ale zaryzykowalam i okazalo sie ze wcale nie jest tak zle dalabym im szkolna 4 pozdrawiam

djax

również polecam radomską beetsmę. pełen profesjonalizm, robota znalazła się szybko i nie było jakichś problemów z rozliczaniem się gdy przychodził czas wypłaty.

Murek

Wiecie co mi do tej pory nie wyplacili kasy za wrzesien i innym osobą którymi bylem i do tej pory nie mogą rozwiązać sprawy dzwonią od czasu do czasu zeby rozwiazac to mija juz prawie 3 miesiace ale z tego co udają ze coś robią a cooo ich to obchodzi pare groszy wyplacic za nasz wysiłek i osobom niepelnosprawnych ktorych jest potrzebny nawet 1zł a jak wiecie swieta sie zblizają. Nie bede tu opisywał o co chodzi dokładnie moze sami zauwazycie swoim czasie. Ja nie polecam Warszawe Beetsme tylko polecam Radom Beetsme jest ona juz bardzo skuteczna rzetelna i puktualna i tak dalej nie mam jak narzie zadnych zlych opin z Radomia Beetsmy.

Raven

Dzisiaj do nich dzwoniłem z zapytaniem o oferty do biura do Radomia i mi powiedzieli że mają tylko oferty wyjazdu dla kobiet.

tomek

pozytywnie

yaro88

raczej spoko, wyplacili mi za malo pieniedzy ale jak sie z nimi skontaktowalem to przeprosili i przelali całą reszte. pracje w pl

x

duzo negatywow czytalem o nich a w sumie to nie bylo zle, robilem przez 4 miesiace w polsce i nie zaluje

stachu

wszystko spoko

PanCogito

Trochę kłopotliwy kontakt z samą agencją - to moje jedyne zastrzeżenie. Poza tym było raczej w porządku i bez niemiłych niespodzianek.

L

Żadnej opinii tutaj więc ja dodam swoją :) Pracowałem trzy miesiące na nocne zmiany w supermarkecie i wiadomo, praca nie była jakaś super. Za to pracodawca uczciwy, pieniądze dostawałem bez żadnych kłopotów.

Zostaw opinię o Agencja Pracy Beetsma - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Beetsma