Opinie o Beetsma w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Beetsma. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Beetsma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beetsma w Katowice

Albert Nowy wpis

Pracowałem w przed studiami i bardzo polecam

Robert Nowy wpis

To najgorsza firma przez jaką pracowałem. Pokoje z łazienką w hotelu Westland i Vlardingen nie miały nawet 10m2 a mieszkały na nich po 4 osoby, często byli to jacyś alkoholicy, narkomani, ludzie którzy nie myli się po robocie i śmierdziało od nich. Stawka brutto którą miałem to chyba 9,16 jak dobrze pamiętam ale po odliczeniu hotelu, ubezpieczenia, obiadów na hotelu (z których nie można było zrezygnować) to na rękę wychodziło ok. 5euro (bez wiekówki ) . Kordynator nie był kompetentną osobą - jak poprosiłem go o zaliczkę to powiedział że załatwi i że za kilka dni ją dostane,jak do niego dzwoniłem to nie odbierał. Po kilku dniach jak mnie widział to uciekał a jak go złapałem i pytałem czy ma moją zaliczkę to mówił że nie ma teraz czasu i że spieszy mu się (zaliczki nigdy nie dostałem). Przestrzegam przed pracą w quality queen...Mister jak podkręcał maszyny to szło się przekręcić.

Andrzej95 Nowy wpis

Wyjechalem do Holandi z ta agencja i zadowolony. Otrzymalem wszystkie informacje, wyplata na czas . Jest ok polecam

Rok temu pracowaliśmy z chłopakiem na magazynie pod nadzorem Pani Mirki. Niestety po chęci rozwiązania umowy za porozumieniem stron, mój chłopak został odprawiony z niczym, ponieważ jak to droga Pani mu odpowiedziała "my już nie pozwalamy na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Bo nie". Natomiast z moją przyjaciółką nie było najmniejszego problemu. Ogółem nie bylo większych problemów poza źle wypłaconym wynagrodzeniem, o które trzeba było się upomniec oraz poza incydentem kiedy pojawiłam się w pracy i okazało się ze Pani koordynatorka wysłała bez mojej wiedzy rezygnację z pracy :) generalnie nie polecam i mam nadzieję, że w końcu pracownicy będą mieli takie same warunki a nie według "widzimisię" Pani Mirki. Pozdrawiam

@Anonim

Anonim, to co piszesz wydaje się trochę dziwne, jeśli pracodawca ustala sobie warunki według własnego zdania. Czy udało Wam się dogadać z pracodawcą.Odzyskaliście wynagrodzenie za wykonaną pracę? Napisz proszę bo takie informacje pomogą rozeznać się osoba która są zainteresowane pracą w tej firmie.

Wercia Nowy wpis
@Anonim

Mi dała wolne a dziś mi napisała że mam wyjaśni nie usprawnienie

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Józio76

fajna agencja! Szukałem pracy miesiac. Zglosilem sie do Pań z agencji i odrazu rozpoczalem prace. Jestem zadowolony i polecam.

Natalia

Współpracowałam z tą firmą 3 miesiące jako kasjerka - wynagrodzenie dostawałam na czas, kontakt był łatwy, w przypadku problemów otrzymywałam pomoc i rozwiązanie, polecam taką współpracę.

RISK

Dzień dobry ! Chciał by daс ostrzeżenie o tej agencji !!!Beetsma którzy się znajduje w Katowicach Moniuszki 7 , bardzo źle traktuje swoich klientów, a mianowicie Ukraińców. Ostatnie wynagrodzenie otrzymało mniej niż oczekiwano , po czym zadzwonił do nich i powiedział, że sprawdzą wszystko i oddzwonią, oczywiście nikt nie oddzwonił. Postanowiłem nic nie robić, ponieważ spodziewałem się od nich corocznego zaproszenia , zadzwoniłem do p.Mirko(osoba, która nadzorowała Ukraińców 503 772 849 ) zebu poznać , jak wygląda moje zaproszenie , ale powiedziaem mi, że jest chora( jak coś to za ostatni 4 miesiąca ona była chora 4 razu , niby) , wtedy pani która komunikowała ze mną , nadała mi numer swojego kolegi , niby on zna informacji (‭533 115 807‬), ten kolega godzinę nie odbierał komórkę w tym czasie jak ta Pani ogóle odrzucała polonczenia . Wkrótce ten pan (‭533 115 807‬) zaczął pisać SMS ze niby nie działa w nich internet i oni nie mają dostępu do bazy danych, po tym jednak jakoś potrafił zadzwonić do niego i zrozumiałem ze to jest kolega od niej , który pracuje razem z niej przy następnym stole i fest mówi po rosyjsku kontynuowałem rozmowę po polsku ze mną . Teraz nadal czekam od niego SMS , ale sam fakt tego ze w takie sposób się zachowuje agencja - to jest hańba!!! Nikomu nie polecam tej Beetsmy , opinia nienatywna !!!!!

Beatka

2 miesiece temu pracowalam z ta agencja! Polecam! Gdy bede potrzebowc pracy to zglosze sie do nich

Agusia

Pracowalam jako pakowacz. Wszystko ok. Polecam firme

Gustaw

Beetsma to dobra firma. Można liczyć na wsparcie i spokojnie robić swoje.

Bartosz

Pracuję na magazynie od kilku miesięcy;) Panie w biurze udzielily mi wszystkich potrzebnych informacji. Polecam firme beetsma

Honorata

Znajdzie się tu ktoś, kto pomoże użytkownikowi @Aga i udzieli rzetelnych odpowiedzi na postawione pytania? Zachęcam Was też do udzielenia informacji stricte o pracy w Beetsma, może jest tu ktoś zatrudniony w centrali?

SL

Czy jedzie ktoś 7.08.16 jako voice orderpicker do Susteren? Firma ACTION, jakieś opinie?

@SL

Też się wybieram, mógłby ktoś napisać jak tam jest ?

Aga

Jak warunki pracy w Action w Susteren?

Honorata

@Majka, a czym dokładnie się zajmowałaś? Czy firma Beetsma zorganizowała transport do pracy? Musiałaś znać język? Piszesz że to "najlepsza firma", uzasadnij proszę, dlaczego tak sądzisz, wtedy Twój komentarz stanie się bardziej wiarygodny. Dlaczego odradzasz zakwaterowanie w hotelu? Czy pracownik sam może wybrać miejsce?

Majka

Wrocilam tydzien temu z pracy gdzie beetsma mnie skierowala . jestem bardzo zadowolona z praca z beetsma jak i z van kopenem . Mam 19 lat i nie bylam na wiekowce . Ludzie ktorzy oczekuja niewiadomo czego wracaja po tygodniu . Ja bylam 5 tygodni i niestety musialam wracac bo na wakcje z znajomymi jevhalam . Ale gdy musialm wyjezdzac az lezka w oku sie pojawila . Najlepsza firma !!! tylko nie polecam hoteli, jak macie mozliwosci bierzcie mieszkania .

Honorata

@rodo, a jaki zapis widniał w umowie? Może warto skontaktować się z kierownictwem i dogadać? Z pewnością po oddaniu rzeczy pracodawca wypłaci należne wynagrodzenie. Czy poza tym dobrze oceniasz firmę? Długo jesteś z nią związany?

Niewiem

Czy jedzie ktoś we wrześniu na pakowanie piwa z beetsma Jasło?

rodo

Najgorszy pośredniak przez jakiego pracowałem, przepracowane 11 dni a te (usunięte przez administratora) nie chcą mi zapłacić bo nie oddałem ubrań roboczych. Szkoda gadać nie polecam nikomu !

Honorata

@Tytus, co dokładnie chcesz przekazać przez ten wpis? Rozumiem, że masz jakieś negatywne doświadczenia związane z tym pracodawcą, czy długo byłeś zatrudniony w firmie? Może dostrzegasz też dobre strony? Rozbuduj proszę swój komentarz, by był bardziej przydatny dla osób odwiedzających ten wątek.

Tytus

Dramatyczne jest to biuro

Zostaw merytoryczną opinię o Beetsma - Katowice

• Jak się pracuje w Beetsma?

Zobacz opinie na temat firmy Beetsma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beetsma?

Kandydaci do pracy w Beetsma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beetsma