Opinie o BEETSMA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BEETSMA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BEETSMA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEETSMA w Wrocław

bylam z nimi rok temu na wakacjach - jestem w trakcie zastanawiania się czy i w tym roku uda mi sie wszystko pogodzic i wyjechac, ale dla osob szukajacych pracy w tym okresie - szczerze polecam

Basia

Czy mógłby stok napisać kilka słów na temat pracy w szklarni w Hadze? Jakie prace wchodzą w grę? Chodzi o rośliny oczywiście? Ile da sie zarobić i w jakim czasie?

Basia

BEETSMA jak zwykle nie zaskoczyła swoją ofertą prac. Można wybierać i z całą pewnością coś znajdziemy.

hej
@Basia

Miło nam pracowniku beetsmy za opinie :D

hej
@Basia

Nie polecam !!!

Gwardian

Mam pytanie , na "wiekówce" 20 lat ile płacą? Wie ktoś coś może? Chodzi mi o wyjazd do Holandii.

Czarek

Ja tez nie wypowiadam sie na temat pracy przez biuro w Polsce - bo nie mam z tym doswiadczenia, ale praca za granica z nimi przebiegla bardzo dobrze

Martyna

Jeśli komuś nie odpowiada praca organizowana przez agencję może spróbować sam na własną rękę szukać .

Pracownik hotelu bez znajomości języka Firma Beetsma Sp z o.o.nr - certyfikatu 5169 - jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej. Poszukujemy osób do sprzątania hotelu. Miejsce pracy: Holandia Czy ktoś coś wie na ten temat, może ktoś był?

zania

aktualna jeszcze jest ta praca?

Bazyliszek

Takie agencje jak BEETSMA można polecać innym z czystym sumieniem. Myślę jednak, że nie każdy nadaje się do wyjazdu za granicę do pracy. Tam nie jest lekko.

Mam pytanie, czy Wy też musieliście wysyłać skan dowodu ?? z góry dzięki

Hanka

BEETSMA jest fajna agencją. Nie ma z nimi problemów, zresztą większość ma takie zdanie o nich. Polecam

berton

nie mialem z nimi problemow

Bombel

BEETSMA to naprawdę sprawdzona agencja i można korzystać z ich ofert pracy za granicą gdyż tam wyjeżdżałam. Nie korzystałam z ich oferty w kraju to nie wiem i nie wypowiadam się. W Holandii było spoko.

okk

są ok

wieczny student

Pracowałem jako student na wakacjach w Holandii - nie przypominam sobie żadnych przykrych sytuacji, ani związanych z pracą ani z samą Beetsmą, wiec dla młodych jak najbardziej polecam

Kryśka

Pracownik szklarni - papryka, pomidory, ogórki wHolandii, taka oferta mnie interesuje. Może ktoś mi powiedzieć ile na tym zarobię? Jakie mieszkania nam dają? Na jaki okres są podpisywane umowy? Słyszałam, że agencja jest spoko i można dobrze zarobić.

milanista35
@Kryśka

9,43 brutto na godzinę.Zarobisz w zależności od tego na jaką szklarnie trafisz.Mieszkania rózne,lepsze i gorsze.Umowę,przynajmniej na poczatku podpisujesz na....tydzień

pawel

chodzi mi o wyjazd z Beetsma Poznan

pawel

hej jedzie ktos moze na papryke po swietach

milanista35
@pawel

Jadę w czwartek

Basieńka

Bardzo dobrze pracuje się z agencją BEETSMA, potrafią zorganizować pracę i warunki mieszkaniowe na miejscu. Pracowałam za ich pośrednictwem i dobrze to wspominam.

olka

bardzo nieprzyjemna rekruterka pracująca we Wrocławiu skutecznie zniechęca do pracy w tej firmie... Zero profesjonalizmu, zero poszanowania dla człowieka i zero prezencji... Jednak na takim stanowisku powinna pracować osoba która po pierwsze potrafi pracować z ludźmi i jest kompetentny a po drugie wygląda jak należy...

Zostaw merytoryczną opinię o BEETSMA - Wrocław

• Jak się pracuje w BEETSMA?

Zobacz opinie na temat firmy BEETSMA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BEETSMA?

Kandydaci do pracy w BEETSMA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BEETSMA