Elko-Bis Sp.j. Systemy Odgromowe

Wrocław

Opinie o Elko-Bis Sp.j. Systemy Odgromowe

Marta
użytkownik zarejestrowany

Dawno nikt z Was nie udzielał się na forum. Czy może ktoś z obecnie pracujących pracowników mógłby powiedzieć coś o ewentualnych zmianach w strukturze firmy? Na stronie Elko-Bis znalazłam informację o szkoleniu, które zaczyna się 28 września. Warto wziąć w nim udział?

ed
użytkownik zarejestrowany

Widocznie nie ma żadnej oferty pracy, bo rotacji nie ma.

czesiek

Witam. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. kolesiostwo i nepotyzm. Karykaturalna forma zarządzania i prowadzenia firmy. Najgorsza jest praca na produkcji, zarządzanej przez mistrza, który nic nie umie i nic nie wie, ale zawsze ma racje. Praca dramat, szarpiesz się z żelastwem i dźwigasz ciężary. Brak organizacji.

gościu
@czesiek 27.07.2016, 06:47

czesiek, a Ty przeszedłeś przez wszystkie działy w firmie, że wiesz, który jest najgorszy? :P

pszczółka

Chyba nie masz zielonego pojęcia jak wygląda praca na betoniarni. Odradzam wszystkim

tomek

Pytał ktoś o betoniarnie,- piastuje tam najwyższe stanowisko taki cy...ał bez szkoły. Jeśli mu się coś nie podoba, jeśli nie zgadzasz się z jego poglądami, to tak zakręci ogonem ,, na górze " że wylecisz zanim zdążysz się obejrzeć. Tam starzy pracownicy leżą, młodzi naginają za nich. Tam nie ma podziału na takich co szybciej się uczą, są lepsi, bardziej uzdolnieni, czy też ambitniejsi. Staż pracy jest najważniejszy.

gość

jedna zmiana jest

Biały mongoł

Może ktoś napisać jak wygląda praca na betoniarnii?

pkk

Najlepsza firma z jaką można sobie wyobrazić pracę. Szefowie normalni,możesz podejść zagadać, podać rękę, poradzić się. Żadnego nadęcia. Praca do 16, dobre zarobki na rękę, dają karty Benefita na siłownie. Atmosfera super, fajne dziewczyny. Nie ma żadnego wyścigu, ludzie ogolnie mili,życzliwi. Idziesz do pracy bez stresu!

zniechęcony

Byłem tam na rozmowie, brak profesjonalizmu, po 5 min wiedziałem że to nie ten poziom, lepiej proces weryfikacji i rekrutacjo oddali by firmie zewnętrznej.

kasia

Hej a na produkcji pracuja tam kobiety?

ariel

Odradzam uczestnictwo w rozmowach kwalifikacyjnych ludziom, którzy mają aktualnie pracę - nie minie 1,5 tyg. a wasz obecny pracodawca będzie znał szczegóły rozmowy kwalifikacyjnej - porażka totalna, brak jakiejkolwiek kultury i przyzwoitości, prezesi mają tam długie języki

albercik

dziewczyny w dziale handlowym są bardzo miłe i znają się na swojej pracy aż miło tam przyjeżdżać po zamówienia

łukasz

a mówia ze sa tacy cudowni :-) hahahahah

piter

pracowalem w tej firmie troszke czasu. Na rozmowie kwalifikacyjnej kierownik obiecał mi że jeśli sie sprawdzę to zostanę na stałe. Jak się okazało praca była tylko sezonowa. Zdecydowanie nawiększym plusem tej firmy są ludzie pracujący w hali produkcyjnej. Mnie pracowało się w ich towarzystwie bardzo dobrze. Dlatego z tego miejsca ich pozdrawiam. Gorzej na betoniarni na którą nigdy nie chciał bym trafić. Firma mała stąd doskonała moźliwość kontroli każdego pracownika. Nie żałuję spędzonego tam czasu ale jednak mam trochę żalu do kierownictwa o to że od razu nie postawiono sprawy jasno w sprawie zatrudnienia.

Zostaw opinię o Elko-Bis Sp.j. Systemy Odgromowe - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elko-Bis Sp.j. Systemy Odgromowe