ELKO-BIS Systemy Odgromowe Sp. z o.o.

Opinie o ELKO-BIS Systemy Odgromowe Sp. z o.o.

Firma ELKO-BIS zaprasza do otwartego dialogu, jednak nie akceptuje pomówień oraz zamieszczania wpisów obraźliwych, uderzających personalnie. Wpisy uderzające personalnie będziemy zgłaszać do administratora w celu archiwizowania treści niezgodnych z regulaminem, a w przypadku złamania prawa będziemy przechodzić na ścieżkę prawną. Prosimy o nierozpowszechnianie opinii opartych na pomówieniach, godzących w dobre imię spółki i tym samym naruszających jej interes.

Czy w firmie ELKO-BIS Systemy Odgromowe Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Klin

Szkolenie BHP jest regularne????

@Klin

Dzień dobry, Kodeks pracy nakłada na pracodawcę obowiązek zapewnienia pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy oraz prowadzenie systematycznych szkoleń pracowników w zakresie bhp, które firma obowiązkowo realizuje. Zgodnie z przepisami kodeksu pracy firma Elko-Bis Sp. z o.o., jako pracodawca dba o bezpieczne warunki pracy swoich pracowników głównie poprzez podejmowanie następujących działań: • zapewnianie wstępnych szkoleń pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy przed dopuszczeniem do pracy oraz prowadzenie okresowych szkoleń w tym zakresie, • regularne przekazywanie wiedzy pracownikom w obszarze przepisów i zasad dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, związanych z wykonywanymi przez nich pracami, • wydawanie szczegółowych instrukcji i wskazówek dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach pracy. Firma Elko-Bis Sp. z o.o., jako pracodawca bezwzględnie chroni zdrowie i życie swoich pracowników poprzez zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy realizując szkolenia w tym obszarze, przy odpowiednim wykorzystaniu osiągnięć nauki i techniki. Pozdrawiam Katarzyna Żychlińska

Przyjezdny

Witam czy mógłbym wiedzieć ile mniej więcej operator/ programista cnc może liczyć w kwestii finansowej w tej firmie?

@Przyjezdny

Kwestie finansowe to trudny temat w tej firmie Na ogół ile ugrasz tyle Twoje . Zależy od doświadczenia . Nie wiem ile tam mają ale z tego co wiem to mogliby więcej.

Czy firma Elko-Bis Sp.j. Systemy Odgromowe w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kiki

Za lojalkę

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ELKO-BIS Systemy Odgromowe Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Operator węzła betoniarskiego.

Bezrobo

Konkrety jakieś ?

@Bezrobo

Jesli chodzi o zatrudnienie na rozmowie wielkie obiecanki, z czasem okazuje sie ze to mzonki.( wynagrodzenie - podstawa plus premia.Wyplata premii nie jest uzalezniona od stazu ,wiedzy , doswiadczenia tylko od widzimisie kierownika )Typowy moloch w ktorym nawet jesli cos umiesz nie masz mozliwosci sie wykazac.Firmie nie zalezy na rozwoju pracownika jest klika ktora wie najlepiej choc w rzeczywistosci nie ma bladego pojecia o tym co nalezy zrobic.(usunięte przez administratora).Jesli chcesz sie rozwijac - szkoda czasu

kandydat
@pracownik

Firma obecnie poszukuje pracowników. Czy wynagrodzenie podawane w ofercie to podstawa, a premia jest doliczana, czy jest to już wynagrodzenie całosciowe???

@kandydat

Raczej maksimum na jakie możesz liczyć. I to nie wiadomo. Zależy gdzie patrzyłeś na ogłoszenie ????

kandydat

Firma poszukuje programisty operatora na 3 zmiany :D Czyli technologa za pensję operatora. Na rozmowie chcą abyś z palca napisał cykl gwintowania bez podania podstawowych danych a średnicę rdzenia i zewnętrzną możesz sobie znaleźć w telefonie :D Profesjonaliści. Polecam jedynie desperatom a nie szanującym się specjalistom

Martin
@kandydat

Lepiej nie będzie. Jakiekolwiek pojęcie o tej pracy maja tylko ci co robią na tych maszynach . Reszta dobrze ściemnia.

*_*
@Martin

Dlatego nikogo sensownego nie znajdą. Nie pomoże szukanie pracowników przez 10 agencji

Czy można liczyć w Elko-Bis Sp.j. Systemy Odgromowe na prywatną opiekę medyczną?

Lisu

Medicover podstawowy pakiet jest za darmo.

Piotruś

Tak czy tak chorować się nie opłaca powyżej trzech dni L4 tak okroja wypłatę że od razu się zdrowieje.

Irek .Sz

Irku Sz .przestań wkońcu kombinować weź się do pracy bo w nowej firmie też cię szybko zwolnią jak się dowiedzą że z ciebie taki kobinator albo nawet cię nie będą chcieli przyjąć .

Irek

Irek.S weź się do pracy bo wiecej jesteś w roku na l4 jak w pracy kto na to pozwala?

Irek
@Irek

nie bedziesz mi mówił co mam robić,oceniem nisko i tyle..zabronisz mi byc na l4?jestem chory i tfu ..klaniam się nisko po same jajajajaja .licze na podwyżke i to szybko inaczej nie wracam rozumiesz pożal sie boze pseudo dyrektorku?

Weronika
@Irek

No ale proszę, żebyście postarali się zachować tu spokój. To forum nie jest dobrym miejscem na takie przepychanki słowne - tu rozmawiamy tylko o tym, jak wygląda praca w Elko-Bis. No i oczywiście o tamtejszych warunkach zatrudnienia. @Irek, jak długo już prosisz pracodawcę o podwyżkę? Jestem tego ciekawa.

czesiek

Witam. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. kolesiostwo i nepotyzm. Karykaturalna forma zarządzania i prowadzenia firmy. Najgorsza jest praca na produkcji, zarządzanej przez mistrza, który nic nie umie i nic nie wie, ale zawsze ma racje. Praca dramat, szarpiesz się z żelastwem i dźwigasz ciężary. Brak organizacji.

gościu
@czesiek

czesiek, a Ty przeszedłeś przez wszystkie działy w firmie, że wiesz, który jest najgorszy? :P

@czesiek

Brawo da IRKA I JEGO KOLEGI RAFAŁA

Franciszek

Na forum Gowork.pl nie podajemy danych osobowych innych osób. Imiona, po których mogą być rozpoznani także do tego należą. Dlaczego gratulujesz kolegom. Czy ma to związek z pracą? Jesteś pierwszą osobą, która odezwała się od dawna w tym wątku. Może mógłbyś napisać w jakiej kondycji jest firma i czy przyjmuje nowych pracowników? Liczę, że przybliżysz warunki zatrudnienia w Elko-Bis.

Swoj

Ale ci żal (usunięte przez administratora) ściska lepiej noś że sobą papier

Darek

Pracowalem w firmie jako magazynier bardzo dobre zarobki 8h ludzie 50/50 atmosfera nikt nikogo nie ściga. Polecam

Elllo

Szlachta do roboty i kolesiostwo

Justyna
@Elllo

Twoja wypowiedź niewiele wnosi do tematu. Zależy nam na merytorycznych wpisach, ponieważ na forum zagląda wiele osób szukających zatrudnienia. Jak przedstawia się atmosfera? Może pracodawca dba o podnoszenie kwalifikacji pracowników organizując jakieś szkolenia?

@robi76, rozumiem, że to szkolenie jest przydatne w Twojej pracy w Elko-Bis Sp.j. Systemy Odgromowe. Możesz napisać na jakim stanowisku pracujesz i na jakich warunkach opiera się Twoja współpraca z tą firmą?

Dawno nikt z Was nie udzielał się na forum. Czy może ktoś z obecnie pracujących pracowników mógłby powiedzieć coś o ewentualnych zmianach w strukturze firmy? Na stronie Elko-Bis znalazłam informację o szkoleniu, które zaczyna się 28 września. Warto wziąć w nim udział?

robi76
@Marta

chyba jako jedyni z branży szkolą z norm i przepisów a nie tylko ze swoich produktow. bylem, wiem. polecam.

ed

Widocznie nie ma żadnej oferty pracy, bo rotacji nie ma.

pszczółka

Chyba nie masz zielonego pojęcia jak wygląda praca na betoniarni. Odradzam wszystkim

gość

jedna zmiana jest

Biały mongoł

Może ktoś napisać jak wygląda praca na betoniarnii?

pkk

Najlepsza firma z jaką można sobie wyobrazić pracę. Szefowie normalni,możesz podejść zagadać, podać rękę, poradzić się. Żadnego nadęcia. Praca do 16, dobre zarobki na rękę, dają karty Benefita na siłownie. Atmosfera super, fajne dziewczyny. Nie ma żadnego wyścigu, ludzie ogolnie mili,życzliwi. Idziesz do pracy bez stresu!

zniechęcony

Byłem tam na rozmowie, brak profesjonalizmu, po 5 min wiedziałem że to nie ten poziom, lepiej proces weryfikacji i rekrutacjo oddali by firmie zewnętrznej.

Zostaw merytoryczną opinię o ELKO-BIS Systemy Odgromowe Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w ELKO-BIS Systemy Odgromowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ELKO-BIS Systemy Odgromowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELKO-BIS Systemy Odgromowe Sp. z o.o.?

ELKO-BIS Systemy Odgromowe Sp. z o.o.