Hotel Jasek Biuro

Wrocław

Opinie o Hotel Jasek Biuro

ktoś

Na całe szczęście Adam już nie pracuje ;-)

Tomek

Co dotyczy pana Adama Wsz. Jestem tego samego zdania, cham jakich mało. Nie ma szacunku do nikogo , jak do gościa tak i do kolegów z pracy. MIASTRZ SAMOREKLAMY , a tak naprawde leser i prostak. Pracowałem z nim i cos o tym wiem! Nie oceniam pracodawcy bo nie miałem przyjemności, tylko pana który dowodzi recepcją. Jest dużo ludzi w hotelarstwie nie na poziomie, ale on to totalne dno.

Szpaner

Dopóki na recepcji pracuje Adam Wsz..... to nie polecam tam iść !!!

gość

Wysoki poziom i wysokie standardy? Mieszkałem tam przez dłuższy czas wieć coś wiem na ten temat. Obsługa fatalna, nikt nic nie wie, nic się nie da zrobić, bardzo długie czekanie na zamówienie itp. Niektóre pokoje 4 osobowe bardzo głośne w środku, grzyb na ścianie i cieknąca woda z łazienki aż do pokoju. Co do restauracji to też szału nie ma, bardzo wysokie ceny za marne posiłki. Do plusów mogę zaliczyć śniadania bo stoły są wyjątkowo dobrze zastawione i pierwsze wrażenie po wejściu do hotelu.

Rekrutacja

Odnośnie rekrutacji, na rozmowie rekrutacyjnej podkreślane jest, że jest to hotel o bardzo wysokim poziomie i wysokich standardach i stawia się tutaj na kulturę osobistą. Tak wysoką kulturę, że mimo obietnicy poinformowania o wynikach rekrutacji nie oddzwania się do kandydata.

Zostaw opinię o Hotel Jasek Biuro - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Jasek Biuro