Natura-Tour Sp. z o.o. Biuro Podróży

Opinie o Natura-Tour Sp. z o.o. Biuro Podróży

kasiczek79

Jako dziecko wyjezdzałam kilka razy z rodzicami z tym biurem, jako pracownik Pkp Plk trzeci raz. Muszę powiedzieć, ze jako po Jastarni spodziewałam się warunkow tak Karpacz Halny mnie zszokowal. Zagrzybiala łazienka, brudno, sauna zamknięta na klucz, drunk bar w zatęchłej piwnicy.. Starosc i PRL.. jedyny plus to obiady smaczne i dobrze doprawione. HOTEL Gryf w Międzywodziu polecam z całego serca. Co brakuje mi w Natura tour.. Urozmaicenia większego i lepszego standardu ośrodków, więcej miejscowości wczasowych w Polsce np. Krynica Morska, Stegna, Sopot, Łeba, jakiejś miejscowości w Pieninach dla odmiany, w górach Swietokrzyskich. Co do wycieczek zagranicznych obserwujac oferty innych biur podróży te w naturze są pozawyzane, malo opcji allinclusive z przelotem do 2,500.Proszę o większe urozmaicenie i zmianę ośrodków z czasów PRL na cos swiezego, chociazby czystego i odnowionego

Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie Natura-Tour Sp. z o.o. Biuro Podróży, pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.

Zostaw opinię o Natura-Tour Sp. z o.o. Biuro Podróży - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Natura-Tour Sp. z o.o. Biuro Podróży