Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz

Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz
3 110

Opinie o Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz

Dominika

@606, dziękuję za kolejną odpowiedź oraz przekazaną cenną informację na temat pracy w firmie Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz. Jeżeli możesz to napisz jeszcze, czy osoby młode bez doświadczenia zawodowego w tym kierunku mają szansę otrzymać pracę od pracodawcy i rozwijać się w tym kierunku? Czy pracodawca zatrudnia raczej tylko osoby z doświadczeniem? Zachęcam do dalszej dyskusji.

Dominika

@606, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz. Czy możesz swoją opinię uzupełnić o kwestię ewentualnych szkoleń organizowanych przez pracodawcę? Czy pracodawca dba o rozwój zawodowy swojego pracownika? Jak wygląda ta kwestia? Podziel się proszę swoją wiedzą na ten temat.

@Dominika 19.06.2018 09:11

@Dominika, ta firma dba bardzo dobrze jeśli chodzi o rozwój pracownika. Szkoleń jest bardzo dużo. Jeśli się zaangażujesz i wykażesz chęci w podnoszenie swoich kwalifikacji to ta firma jest idealnym miejscem. Drabina kariery jest prosta. Wspinasz się do góry, a i musisz się angażować i wykazywać umiejętnościami co pozyskałaś np. ze szkoleń. szkolenia są na koszt pracodawcy i w dodatku w godzinach pracy. Ja jestem mega zadowolony. Pozdrawiam

Dominika

@Konrad, dziękuję za odpowiedź. W swoich opiniach nie wspomniałeś nic na temat przerw jakie przysługują pracownikowi w firmie Mirosław Wróbel Autoryzowany Dealer Mercedes Benz. Czy możesz napisać coś na ten temat? Jak wygląda kwestia przerw w pracy i czy jest ich kilka, czy jedna dłuższa?

@Dominika 13.06.2018 21:26

@Dominika, gdyby było tak źle jak opisuje Konrad to pracownicy nie pracowali by po wiele lat w tej firmie. Jest stabilna co jest ważne, że co miesiąc jest kasa na koncie. Zależy też jakie stanowisko będziesz piastowała bo system motywujący jest uzależniony od tego co będziesz robiła. Większość ludzi pracuje jak ja na dole na prowizji, czyli ile zrobię i jest z tego wynik to tyle mam dodatkowo premii. Atmosferę tworzymy sami i zależy od nas jak wygląda. U nas w oddziale jest super. Są oczywiście osoby, które nigdy i nigdzie nie będą zadowolone bo pracować na wynik jest ciężko. Lepiej jak ktoś podstawi pracę pod nos. Ja jestem zadowolony z tej pracy i moi koledzy również. Można się rozwijać z sklepie z zapałkami, a można też w tej firmie. Ja mam już jakieś doświadczenie i jakbym w przyszłości nawet szukał pracy to jest już dużo łatwiej. Wiedzę i umiejętności praktyczne nauczyłem się w tej firmie. Powodzenia!!!

Dominika

@Konrad, dziękuję za odpowiedź, jednak czy możesz w sposób bardziej szczegółowy przybliżyć kwestię premii oraz atmosfery pracy w firmie Mirosław Wróbel Autoryzowany Dealer Mercedes Benz? Jakie dokładnie czynniki wpływają na to, iż wyraziłeś taką opinię na temat tych kwestii u tego pracodawcy? Czy można powiedzieć o firmie Mirosław Wróbel Autoryzowany Dealer Mercedes Benz, że jest to dobre miejsce dla osób, które chcą nabyć doświadczenia w tej branży?

Konrad
@Dominika 31.05.2018 22:23

@Dominika atmosfera jest napięta, gdy idziesz do przełożonego to on nic nie wie, nie potrafi, nie chce wiedzieć i nie chce pomoc. Jest postępowanie takiego typowego Polaka sam nie ma i drugiemu nie da. Atmosfera jest zła każdy na każdego patrzy wilkiem, generalnie można powieści siekierę w powietrzu tak jest gęsto. Każdy kto ma głowę na karku rozgląda się za inna praca bo już nie chce tu pracować. Zarobki raz są lepsze raz są gorsze generalnie to czeski film i zagadka ile będzie ostatecznie na koncie. Czy jest to trampolina do lepszego świata? Powiem krótko specjalista rozwinie i zabłyśnie nawet w kiosku ruchu i nie jest mu w niczym potrzebna do tego Grupa Wrobel. Na rynku jest wielu lepszych pracodawców zarówno mniejszych jak i większym. Odradzam prace w tej firmie

Dominika

@Riczi a na jakim konkretnie stanowisku premie w Mirosław Wróbel Autoryzowany Dealer Mercedes Benz nie są satysfakcjonujące? A czy mógłbyś coś powiedzieć odnośnie atmosfery pracy w tym miejscu?

Konrad
@Dominika 19.05.2018 13:33

Premie na każdym stanowisku to lipa. Atmosfera to porażka jednym słowem. Praca to wyścig szczurów. Ludzie zatrudniani na stanowiskach kierowniczych nie mają bladebo pojęcia o tym co robią. Często działają po omacku i wymuszają na podwładnych decyzję wbrew woli. Generalnie wszystkim odradzam pracę w tej firmie. Większość ludzi którzy znają się na biznesie szuka pracy , a reszta specjalistów już dawno odeszła do konkurencji.

Paul

Osobiste spostrzeżenia, salon gustowny ale wieje tu grozą. Co ciekawe chodziłem pól godziny po salonie i nie byłem zauważony. Panie z recepcji zajęte sobą a może jak to w innych salonach bywa pada pytanie cos do picia.Jesli tworzymy takie cudo architektoniczne to pomyslmy o klimacie a klimat tworzą ludzie. Czy ktoś z zarządu jeszcze zauważa jak smutno i zimno jest w tym miejscu. A i jeszcze jedno w dobrych firmach wypada się pożegnać. Cieszę się że nie będziemy współpracować. No cóż czlowiek rodzi się z klasą klasy sie nie nabywa.

Marek

Może nie najlepiej pracują niektórzy i zarobki sa słabe?

j.s

zarobki w tej firmie to śmiech na sali, po okresie próbnym stawka pozostaje ta sama plus masa obietnic bez pokrycia odnośnie premii, których oczywiście nie ma. nie polecam. z daleka od tej firmy

Riczi
@j.s 16.02.2018 20:28

Zgadzam się w 100% premie w tej firmie to jakaś abstrakcja. Marka premium a zarobki jak w krajach trzeciego świata.

zzxc

Jak wygladaja warunki pracy i stawka na myjni za factory? ile zmian? podobno dwie, wiek ktos? da sie tam wyzyc i pracowac czy lipa?

Marcin
@zzxc 22.03.2018 23:37

Niepolecam.

Dominika

Szkoda, że tak rzadko piszecie. Wiele pytań i żadnej odpowiedzi

Możecie opisać nową sytuację Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Dominika

@Jacek, a jak dokładnie wyglądają warunki zatrudnienia? Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz przyjmuje na pełen etat? I od czego uzależnione są premie? Są one uznaniowe?

Stan
@Dominika 20.07.2017 14:24

Premie są od wykonanych sprzedaży uzależnione. Zależy od oddziału czy dostaniesz to co wypracowałaś. W Zielonej Górze po zmianie kierownika serwisu jest to loteria. Wypracowane godziny w ostatnim dniu miesiąca dziwnie znikają. I zawsze będzie to godzina, pół godziny, brakujące do następnego progu premii.

sdfasdf

Witam. Jak wyglądają zarobki na stanowisku magazyniera?

aaaaaa

Witam. Jak wyglądają zarobki magazyniera? Warto?

Jacek

Pierwsze rozczarowanie już miałem przy podpisaniu umowy o pracę, na rozmowie ustaliliśmy inną kwotę a gdy doszło do podpisania była zdecydowanie niższa. Później już ciężko o jakąkolwiek podwyżkę bo kierownictwo zawsze twierdzi że oni nie są kompetentni. Na warsztat przyjmuje się coraz więcej mechaników mimo że pracy jest dla połowy załogi, ale lepiej oczywiście popłacić ludziom podstawy niż docenić fachowców z wieloletnim doświadczeniem premiami.

scott

Witam, Czy orientuje się ktoś jak wygląda praca handlowca od aut używanych ?

a może chciałbyś wrócić ???

tak, a najmądrzejsi są Ci, co to już nie pracują od kilku lat.... żałosne to kolego Janusz Back ...

TOst.
@edek 17.11.2016 23:32

Prowadzę Dział Marketingu Grupy Wróbel. Odniosę się tylko do kwestii, które dotyczą domniemanej pracy mojego działu. Kilka lat temu dyskutowaliśmy nad "ustosunkowywaniem się" do tego typu wpisów i podjęliśmy decyzję, że nie będziemy tego robić w ramach jakichkolwiek działań PR-owych. Nasi byli lub obecni pracownicy, sceptycy lub zwolennicy, niezależnie od pełnionej funkcji mają jednak z zasady pełną swobodę w wypowiedziach na tym forum. W związku z tym, że Twój wpis dotyczący moich kompetencji dotyka mnie osobiście (zakładam, że pisząc "chłopaku z Marketingu" wiesz, że zwracasz się do mnie bo jestem jedynym facetem w dziale Marketingu) poniekąd odejdę od naszych ustaleń i się wypowiem. Otóż Edek. Na tym forum nie ma ani jednej wypowiedzi będącej efektem naszych działań PR. Piszę to z całkowitą pewnością, ponieważ żadne planowane, centralne działania PR-owe w tej firmie nie mają miejsca bez mojej wiedzy. Reasumując, proszę nie podważaj mojej wiedzy w zakresie Public Relations. Jedyną oznaką mojej niekompetencji może być fakt, że zdecydowałem się odnieść do Twojego wpisu, ale co tam:) jestem już po pracy, a Ty zaatakowałeś mnie personalnie, więc sobie pozwoliłem:) Co do zasady każdy ma swoje własne poglądy i opinie nt. miejsca pracy i pracodawcy. Proponuję, aby nawzajem swoje opinie szanować, a nie szargać nimi na bazie jakiś spiskowych teorii PR-owych. Pozdrawiam

Janusz Back

A kto powiedział że Ci co narzekają to jeszcze tam pracują ? Ja już dawno pożegnałem się z tą firmą i wręcz jestem zniesmaczony że tak późno... bo co tu dużo mówić praca tam przeszkadzała mi w zarabianiu pieniędzy... a i do tego człowiek tylko stresa miał... Po drugie gdzie masz napisane czarno na białym ile zarobisz ? Masz system premiowania na papierze ? Nie wydaje mi się nigdy tak nie było i dalej nie ma... No i po trzecie co ty wiesz o systemie premiowania ? Jak tydzień jest przestój z robotami bo są często takie okresy że jej parę dni nie ma to następne 3 tygodnie choć byś na rzęsach stanął to i tak nie wyrobisz na te minimum pułapu za który jest przyznawana premia... No i dochodzą te nagłe zamrożenia przyrostu godzin w AutoMasterze na parę dni przed końcem miesiąca aby na koniec się okazało że brakło ci 3 godziny do premii.... Jakoś często to zamrożenia się zdarzają i to ciekawe że tylko pod koniec miesiąca ? Sory ale nic się tam nie zmieniło choć nie pracuję tam już parę lat...

Krasnal

(usunięte przez administratora) Przeciez sie nie boicie, bo nie ma czego, wiec po co ? (usunięte przez administratora) Pracujcie...

podpowiedz

witam, orientujecie się jak wygląda temat wynagrodzenia na stanowisku doradcy serwisowego

edek

a mnie nie dziwia wypowiedzi.Firma zamiast zastanowic sie dlaczego jest tyle negatywnych komentarzy to podsyla ludzi z marketingu aby robili pr-owe wpisy. Niestety nowi pracownicy nie wiecie jak bylo ani nie trzeba pisac o zarobkach kazdy kto robil za strarych czasow wie o co chodzi.Koniec tematu

antyedek
@edek 12.05.2016 21:41

W internecie nie ma pozytywnych komentarzy, bo tylko tu strachliwi, zawistni hejterzy (tacy jak ty edek) mogą się uzewnętrzniać... tyle w temacie

edek

chłopaku z marketingu jakie sa zmiany wiedza to tylko ludzie co robili kiedys i teraz nie bede sie rozpisywal wiedza zainteresiwani o co chodzi ......aaaa przyszly podwyzki planow i obowiazkow w cenie podstawy tu braklo conieco doprecyzowania

wyjebane .....

zmiany dopiero sie zaczna....dlatego jest potrzebna mloda krew zeby za duzo sie nie udzielała...:P

habemus papam

Nie lękajcie się .... przybywajcie .... !!!

zainteresowany

Witajcie, więc obecnie można liczyć na jakieś sensowne traktowanie ze strony tej firmy? Czy w 2016 roku są jakieś zmiany? Wróbel nie cieszy się dobrą opinią. Więc czy warto składać w jego salonach papiery? Pozdrawiam

edek

i po co takie wpisy od razu wiadomo ze to ktos pisze z marketingu lub pr.jak praca dla stdentow to skad stawki dobre???A w ogole jak jest oferta to stawek nie ma.Jak piszecie to naprawde nauczcie sie jak sie robi PR-wpisy bo tu wam brakuje wiedzy no ale pewnie robia to stduenci za stawki.....wiadomo jakie ;)

Krystyna Pawłowicz

Dodaliśmy wam podatek to skończy się wasze cwaniakowanie

Jacek

No masz rację koleżko na wakację przyjmują aby Ci po okresie próbnym nie przedłużyć umowy a na rozmowie kwalifikacyjnej opowieści nie z tej ziemi ile to możesz zarobić. Najważniejsze by zapchać dziury w okresie urlopowym a jak rzuciłeś inną dobrą pracę bo obiecali Ci złote góry to niestety twoja sprawa. A nie jednemu już taki numer wycieli... Najbardziej im pasują tacy nadgorliwcy co by rodziców sprzedali byle w imię dobra firmy. Takich lansują i dają ile się da a potem się pozbywają w cichy sposób a razem z nim kilka problemów które idą na konto delikwenta. Ale co ja tam wiem... Zaraz znajdą się znawcy co pracują tam aż 6 miesięcy.

wyjebane .....

jasne jak Ci nie pasuje to sie zwolnij, wezniemy kogos z ulicy... jakie to jest traktowanie pracownika, jesli lubisz byc frajerem to Twoja sprawa...

Cycu
@wyjebane ..... 05.12.2015 19:51

Obudź się !!!! Wszak to nic innego jak tylko swoboda gospodarcza. Zainwestuj kilka swoich milionów i stwórz raj na ziemi !

Cycu

Zatrudniają ponad 400 osób. Rotacja jest naturalną koleją rzeczy...

Zostaw opinię o Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz