Opinie o PBH "ARKOP"

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@Stary co dokładnie masz na myśli poprzez te wypłaty, które są zależne od ochoty kierowniczki? To w takim razie nadgodziny nie są wypłacane jeden do jednego?

Stary

Firma jak firma, za to kierownictwo, w szczególności zajmujace sie budową na Hucie Miedzi w Glogowie, TRAGEDIA! Pracujesz codziennie po 10h i do tego straszny nacisk ma soboty i niedziele, do tego wyplaty jak sie kierowniczkowi odwidzi.. Kupa chłopaków, prawdziwych fachowcow ucieka stamtąd, szkoda nerwów i czasu na takie traktowanie, gnojenie pracowników. Kierownik Jerzy "dżery" J. i Marian N. pogrążają tą firme!!

Stary

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Na forum @elektryk liczy się każde zdanie - najlepiej jednak gdy jest ono podparte rzetelnymi faktami. Pracownicy powinni w taki sposób wymieniać się informacjami, żeby nie było nieporozumień wynikających z niedostatecznego uzasadnienia swojego zdania.

ertt
użytkownik zarejestrowany

hm dobra atmosfera w firmie to przecież podstawa tak na prawde czy ktoś się ze mna nie zgodzi? moim zdaniem to wręcz idzie w parze z wynagrodzeniem czy tez z warunkami jakie firma oferuje bo nie wyobrażam sobie w kiepksiej długo pracować chyba raczej..

elektryk

Jestem podwykonawcą Arkopu od początku zeszłego roku i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Płacą w terminie albo przed i atmosfera jest bardzo ok. Ktoś napisał na temat Mateusza T. i do niego mam pytanie. Piłeś czy się obijałeś czy jako podwykonawca dałeś ciała? Moim zdaniem młody i rozsądny facet i nie da sobie wejść na głowę

witu

coś w tym jest :-)))))

maciek

Cały czas alberciku robisz to samo, może ktoś tobą kieruje?

gość

Jeszcze lepszy jest Albert G. majsterek "na dorobku". Odbiory ma gdzieś najważniejszy jest materiał dla Wiesława D.

gość

Tutaj każdy wie jakie są układy..., kręcicie lody jak trzeba, transporty z materiałem dla tego gościa prowadzisz na dwie budowy, Alberciku!

Śnieżka

Ostrzegam wszystkie firmy które chcą współpracowac z Arkop na Warszawie nie wchodźcie tam póki kadra tam sie nie zmieni a szczególnie pan Mateusz T !!! Wykończy was psychicznie nie zna sie na organizacji i wypiera sie wszystkiego . Ostrzegam !!!!

@Śnieżka 24.02.2016, 04:33

We Wrocławiu też dał się poznać z "dobrej strony".

ticderpstimen1974

kupię długi tej firmy windykacja@nldev.pl

budowa
użytkownik zarejestrowany

niestety nie jest latwo znalezc odpowiednią firmę w tej branz, ale po relizacjach wykonanych przez arkop widać, żę firma jest ceniona narynku i wygrywa znacące przetargi. Poszukuje dobrego miesjca do pracy, chce pracować w prestiżowej firmie budowalnej. mam nadzieje, żę tutaj mnie przyjmą bez problemu.

mbs spółka z o.o. Materiały Budowlane Stępińska

Pracujemy wiele lat w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych ,płatności na czas

klocek
użytkownik zarejestrowany

dla mnie rónież to że ktoś tam przepracował 16 w arkop jest bardzo motywujące jeśli chodzi o szukanbie pracy w tej firmie, popieram cię panie wyrostek. na siłę nikt by tyle nie wytrzymał w żadnej robocie, nawet extra płątnej. więc musi być dobrze. a skoro już jesteśmy przy płatnościach to ile na rękę dają na start?

artur

Trochę się przewietrzyło w śród Kierowników . Starych pozwalniano za różne "uchybienia" i teraz młoda krew doszła do władzy więc nie ma już układów - zmiany mogą pójść ku dobremu jesli nie nabrali jeszcze maniery po byłych przełożonych.

prawdomówny

Wspaniała firma. praca 8 godzin dziennie. Wolne soboty. Nie ma nacisku.Wszyscy sa bardzo mili.Osoba w sekretariacie na bierząco monitoruje co o firmie pisze się w internecie. Szef pozytywnie nastawiony na piar.

IZRAEL

pozdrawiam anne powinna być kierownikiem budowy.

krzysztof

pracuje w tej firmie prawie 16-lat pelne zaplecze socjalne dobra pensja ZAWSZE NA CZAS polecam

maciek

nie dziwie sie ze ludzie tak pisza,widzialem na wlasne oczy.

pawel

pracowalem znalazlem prace w dach bud to jest firma na poziomie.nie polecam pracy w arkopie

?

wprost.nie polecam.

Grzesiek

Byłem pracownikiem i co jak co, ale wypłatę miałem zawsze na czas. Podwykonawcy również otrzymywali wynagrodzenia. Tyle w kwestii finansowej. Zapytacie pewnie czemu w takim razie byłem, a nie jestem - znalazłem lepszą firmę :)

KRZYSZTOF

TO WSZYSTKO CO JEST PISANE TO WIELKA KPINA.PRACOWALEM I DUZO SLYSZALEM OD PODWYKONAWCOW.NIE POLECAM.

sebo

NIE POLECAM

mk

Szkoda gadac.Brak slow.

LUKSOR.limited @ INTERIA.PL

BARDZO DOBRA FIRMA KASA NA CZAS BEZ PROBLEMU

użytkownik zarejestrowany

PBH "ARKOP": solidna, profesjonalna firma. Za wszystko płacą jak trzeba, wszystko jest legalnie. Polecam każdemu tą spółę.

Zostaw opinię o PBH "ARKOP" - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBH "ARKOP"