Opinie o Selgros w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Selgros. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Selgros o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros w Warszawa

SZTYWNEX

Myślę o pracy jako pracownik hali Warszawa-Piaseczno - w związku z tym składam pytanie do osób tam pracujących: opłaca się czy lepiej szukać czegoś innego?

Xyz

Oj coś tobie nie pykło z tym wpisem. Jak na razie to euro cash nie ma czym zabłysnąć, a rynek taki że można ludzi wymieniać. Leni nikt nie chce, tym bardziej Siedlce.

Pik

Praca raczej kiepsko płatna. Zmiany ustalają chyba po pijaku. Noce są płatne baaaaaaardzo kiepsko. Jak ktoś zachwala to raczej świadczy o niskich ambicjach. Jak ktoś szuka spokojnej rutynowe pracy gdzie nie wymaga się za wiele to jest to praca idealna. Najniższa krajowa w Warszawie to wstyd, ale Grażyny zadowolone i wielu osobom taka praca pasuje. Idź przekonaj się sam. Opinii tyle ilu ludzi

Klientka

Wczoraj t.j 20.kwietnia robiłam zakupy w hali przy ul. Przylesie .Gdy weszłam do chłodni nabialowej jakiś klient zwrócił mi uwagę czy Pani to maseczka nie obowiązuje pomimo że ja ją miałam a zsunelam sobie z nosa na chwilę bo mam alergię i leci mi z nosa .Więc odpowiedziałam co to Pana interesuje A on że wezwie pracownika. Ja powiedziałam proszę bardzo.Byl tam jakiś pracownik i też na mnie z grubej rury.Przeciez to tak być nie może.Maska maską ale bez przesady.

Stefan wąs
@Klientka

Maska służy do zakrywania nosa i ust i trzeba ja nosić w miejscach publicznych A nie usuwać sobie ja z nosa kiedy nam sie to podoba . Jeśli komuś nie zależy na swoim życiu niech nie naraża kogoś drugiego na jego utratę. Skoro ma pani alergie to proszę siedzieć w domu na (usunięte przez administratora) I wysłać na zakupy kogoś innego . Ma Pani mózg tak mam ale nie używam. Skoro wyszło takie obostrzenia że mamy zakrywac usta i nos w miejscach publicznych to tego się trzymajmy . Maska nie służy do noszenia jej w torebce albo do tego żeby sobie wisiała na uszach .

Fajny
@Klientka

Bo policja sprawdza monitoring i daje gigantyczne kary.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Selgros? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Klientka

A Pan Stefan wąs niech nie wypisuje głupot bo nie na uszach tylko normalnie A że zsunelam z nosa to nic się nie stało. A Pan jak nie wie to niech (usunięte przez administratora) głupot. (usunięte przez administratora)

Jaka jest stawka w sklepie dla pracownika działu kas?

orzeł
@Andrzej

najniższa krajowa czyli 2600

@orzeł

plus 15% stałej premii

szok

Jakim trzeba być pazernym na pieniądze żeby otwierać sklep w sytuacji jaką mamy, Ale jak widać to nie firma a wyzyskiwacze . Ludzie Was juz podsumowali kim jesteście w komentarzach lokalnej prasy "Tygodnik Siedlecki" Czkawką Wam sie to odbije

paco
@szok

Kogo wyzyskują? Dają teraz pracę i umożliwiają zaopatrzenie, co z Tobą jest, człowieku?

Lidia

Czy na takie otwarcia zapraszani są również pracownicy firmy Selgros? W wielu miejscach organizowane są różne pikniiki czy też imprezy pracownicze, stąd też moje pytanie.

wg
@Lidia

Oczywiście że są, Tylko że po to żeby ładnie nadskakiwać kupującym, I nikt Ci za to nie powie dziękuję,

zonk
@Lidia

Tak, na grilla i degustacje.

Wachajaca się

Dostalam propozycje pracy w selgros przylesie na dział w/o jako zastępca kierownika działu. Rozmowa z (usunięte przez administratora) to jakiś koszmar zimny, opryskliwy. Moze się czepiam. Czy polecacie prace czy nie??

ssak
@Wachajaca się

Nie polecam, Uzasadniać nie będę szkoda czasu,można się domyśleć

Heks
@Wachajaca się

Jeżeli nadal zastanawiasz się nad tą pracą przeczytaj jeszcze raz uważnie komentarze poniżej. Naprawdę szczerze nie polecam pracy w tej firmie,(usunięte przez administratora) Warunki pracy kiepskie, ciagle rosnące oczekiwania a na uwagę o braki pracowników brak odzewu, tak jak by to była twoja wina i kwestia o zatrudnienie. Jeżeli chcesz pracować za 3 osoby za 1 pensje i być wykorzystywanym to proszę bardzo. Komentarze które pisali przedmówcy nie biorą się z nikąd!

Czy zdarzają się nadgodziny w Selgros?

Beti

Dość często a potem jest problem z ich rozliczeniem

Bobi

Uważajcie na świadectwa pracy wydawane przez selgros puławska. Wpisują, że niby to oni zwalniają.

cypis
@Bobi

przecież takie sposoby działania zgłaszasz do PIP i mają w cyc

Bobi
@cypis

Ja sprostowałem i tyle ale nie wierzę w takie pomyłki szczególnie że świadectwo było wysłane pocztą????Ktoś może nie zauważyć więc przestrzegam.

Aaaaa

Witam jak wygląda z zarobkami na stanowisku kierowcy solówki? Czy towar naszykowany i opisany na każdy punkt? Jaka umowa i jaka średnia pensja wychodzi? Czy firma ma jakieś zaplecze socjalne dla pracowników i ich rodzin? Szczere odpowiedzi od osób które tam pracują bądź pracowały w transformer.

@Aaaaa

Hahahaha z powyzszych nic a nic , sam szykujesz bo na nocy sie nie chce lub towaru nie ma kasa marna i w ogole lepiej do tesco isc na wykladanie towaru

Ola123

Co za pajac pisze takie komentarze... Masz problem z tym chłopakiem to miej odwagę z nim pogadać a nie go obrażasz (usunięte przez administratora) wie po co to robisz i co z tego masz. Zazdrość przez Ciebie przemawia

Jest 10- ty, wypłaty nie ma. Co się dzieje??

A

Ludzi zwalniają, a wymagania i oczekiwania ciągle rosną. Atmosfera w pracy to porażka,jedynie ludzie którzy z Tobą pracują,są ok. Zero wsparcia że strony przełożonych.

Porażka Ciśnienie duże Zero wsparcia, a oczekiwań od groma

Na siebie samego

Cześć. Jak wygląda praca na stanowisku zastępcy kierownika działu logistyki ds Horeca? Jakie są obowiązki, czy jest to praca zmianowa, na jakie wynagrodzenie można liczyć? Z góry dzięki za odpowiedź.

@Kandydat

Praca zmianowa Tyracmsz jak wół I praca biurowa,i polowanie towaru

Kacha

Szkoda że ta kierowniczka ma mnie nie popadła,bym po niej pojechała ja po starej.......

Wiecie może czy teraz Selgros potrzebuje nowych pracowników?

orzeł
@Zainteresowany

Ty daj spokój nie wiesz na co sie piszesz Idz księdzu sutane potrzymaj więcej zarobisz

Pomocny
@Zainteresowany

Nie, wcale. te ogłoszenia na różnych stronach są tylko dla picu.

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros - Warszawa

• Jak się pracuje w Selgros?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Selgros